Program TV na poniedziałek, 16.09.2019. Co obejrzeć 16 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na poniedziałek - co 16 września w tv? Osoby wyłonione na castingach będą walczyć o wejście do Domu modelek i modeli w 3. odcinku "Top Model", Liam Neeson zrobi wszystko, aby odnaleźć córkę w filmie "Uprowadzona", a u Zduńskich z "M jak miłość" pojawi się włamywacz! Co jeszcze w poniedziałek w tv? Sprawdź program tv na 16.09.2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 16.09.2019 r.:

Bryan Mills, emerytowany agent amerykańskich służb specjalnych, pracuje jako ochroniarz. Najważniejszą osobą w życiu rozwiedzionego mężczyzny jest córka, z którą od lat próbuje z nawiązać bliższe relacje. W dniu 17. urodzin Kim oznajmia ojcu, że wybiera się z przyjaciółką na wakacje do Paryża. Nie akceptując pomysłu samotnej eskapady, Bryan wyposaża dziewczynę w telefon komórkowy i wymusza obietnicę, że będzie codziennie dzwoniła. Tuż po przybyciu na miejsce do mieszkania zajmowanego przez przyjaciółki włamuje się kilku mężczyzn.
"Uprowadzona" - Polsat, godz. 20:15

17 września 1939 roku Sowieci wkraczają do Polski. W tłumie ludzi uciekających do Małopolski generałowa Róża spostrzega Annę, żonę rotmistrza Andrzeja. Ta chce się przedostać do miejsca, gdzie Rosjanie przetrzymują polskich jeńców, a między nimi jej męża. Andrzej odmawia opuszczenia obozu. NKWD morduje polskich oficerów, którzy przebywali w niewoli. Generałowa Róża dowiaduje się o śmierci męża, a Agnieszka - o zamordowaniu brata, porucznika pilota Piotra. Agnieszka podejmuje walkę o to, aby na grobie Piotra została wyryta właściwa data śmierci.
"Katyń" - TVP Kultura, godz. 20:30

Do domu Zduńskich dostaje się włamywacz, którego Kinga przyłapuje na gorącym uczynku. Gdy złodziej próbuje uciec, dochodzi do groźnego wypadku. Julka stara się namówić Pawła, by na spółkę kupili mieszkanie i pomyśleli o powiększeniu rodziny. Między Otarem i personelem bistro znów wybucha konflikt, który kończy się przyjazdem policji. Asia na nowo rozkwita dzięki związkowi z Leszkiem. Wojtek nadal jednak sąsiada nie lubi i uważa, że Michał byłby dla jego matki dużo lepszym partnerem życiowym. Do biura Chodakowskiej zagląda niespodziewanie Nina.
"M jak miłość" odcinek 1453. - TVP2, godz. 20:55

Cztery mieszkające w dużym mieście młode kobiety zmagają się z problemami w życiu osobistym. Łucja, nauczycielka biologii, samotnie wychowuje syna i romansuje z kuratorem oświaty, Markiem. Monia ma bogatego męża, ale jej życie zakłóca skomplikowana relacja z rodzicami. Gośka pracuje w Ministerstwie Rolnictwa, jej mąż, Artur, jest eurodeputowanym. "Korba" jest korektorką w kobiecym czasopiśmie, unika stałych związków. Każda z nich ma powody, by nie czuć się szczęśliwa. W ciągu roku życie pań ulega zmianom, a ich przyjaźń zostaje poddana próbie.
"Lejdis" - TVN7, godz. 21:00

Castingi za nami! Wybrani uczestnicy przyjeżdżają do Hotelu Warszawa i zostają podzieleni na grupy. Zaraz potem spotkają się z jurorami, którzy wytłumaczą na czym będzie polegało ich pierwsze zadanie w programie. Kandydaci do tytułu top model sami będą musieli przygotować się do sesji i wymyślić koncepcję zdjęcia. Po wykonanym zadaniu przyjdzie czas na pierwsze eliminacje i decyzję jurorów o tym, kto opuści program. To jednak nie koniec wyzwań. W tym samym odcinku czekać ich będzie jeszcze nauka chodzenia po wybiegu z Kasią Sokołowską i pokaz mody w malowniczej, miejskiej scenerii.
"Top Model 8" odcinek 3. - TVN, godz. 21:30

Jerzy Popiełuszko był skromnym chłopakiem z podlaskiej wsi, który stał się duchowym przewodnikiem swojego pokolenia oraz symbolem wolności i odwagi. Film przedstawia życie księdza Jerzego od dzieciństwa na polskiej prowincji, poprzez okres kształtowania się powołania podczas służby w wojsku, po rodzenie się legendy ks. Popiełuszki w czasie stanu wojennego. Dzięki duchowej sile, połączonej z ciepłem i poczuciem humoru, ksiądz Jerzy zyskał autorytet oraz powszechną sympatię. Jego zabójstwo wywołało szok i oburzenie w społeczeństwie.
"Popiełuszko. Wolność jest w nas" - TVP2, godz. 22:45

Bankier z Nowej Anglii Andy Dufresne został niesłusznie oskarżony o zabójstwo żony oraz jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Tylko dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia, Ellisa Boyda "Reda" Reddinga, udaje mu się przeżyć w tym wyjątkowo ponurym miejscu. Pewnego dnia w celi pojawia się nowy więzień, który opowiada, że poprzedni wyrok odsiadywał z zabójcą żony Andy'ego. Dufresne postanawia złożyć apelację, rozważa też plan ucieczki.
"Skazani na Shawshank" - Polsat, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 16.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×