Program tv na poniedziałek, 19.11.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 19 listopada, wiec czas rozpocząć nowy weekend. Film, serial, program rozrywkowy czy teatr telewizji? Macie dzisiaj ogromny wybór! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV. Oto program telewizyjny na poniedziałek, 19.11.2018.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 19 listopada 2018 r.:

Dzielna drużyna Avengers pod wodzą Kapitana Ameryki i Czarnej Wdowy wyrusza do Nigerii. Ich celem jest powstrzymanie kryminalisty Brocka Rumlowa, który razem ze współpracownikami zaatakował laboratorium chemiczne w Lagos. Celem złoczyńców jest zdobycie wirusa. Avengersom udaje się udaremnić niecny plan. W efekcie ich akcji dochodzi do poważnych zniszczeń i strat w cywilach. Zaniepokojone władze postanawiają wprowadzić ustawę, która umożliwi kontrolę działań superbohaterów. Rządowy projekt budzi obawy niektórych członków Avengers.
"Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" - Polsat, godz. 20:05

Kiedy nagle z życia sześćdziesięcioletniej Eleny Greco znika jej najbliższa przyjaciółka, kobieta zaczyna opisywać historię ich wieloletniej przyjaźni. Raffaellę Cerullo, zwaną Lilą, poznała w pierwszej klasie szkoły podstawowej w 1950 roku. Akcja serialu toczy się w niebezpiecznym i jednocześnie magicznym Neapolu na przestrzeni ponad 60 lat. Elena stara się rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojej przyjaciółki Lily, która była jej powiernicą i zarazem największym wrogiem.
"Genialna przyjaciółka" odcinek 1 - HBO, godz. 20:10

Trzyaktowa komedia z początku XX wieku. Tematem utworu jest konfrontacja marzeń z rzeczywistością i iluzji z prawdą. Bohaterowie wiele ukrywają, tęsknią za czymś ważnym i poszukują wielkiej miłości. Akcja toczy się podczas upalnego lata w sanatorium prowadzonym przez dojrzałego doktora i jego dużo młodszą żonę. Jeden z pensjonariuszy, Jan Torup, podkochuje się w doktorowej. Chłopak dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Perspektywa bliskiej śmierci dodaje mu odwagi do wyznania kobiecie miłości.
"Lato" - TVP1, godz. 21:00

Akcja drugiego sezonu „4 Blocks” rozgrywa się rok po wydarzeniach z finału pierwszej serii. Przez ten czas wiele zmieniło się u członków rodu Hamady. Abbas trafił do więzienia, a przeciw niemu toczy się proces o morderstwo. Amara i Latif zaczynają na nowo układać swoje życie, zaś Toni w końcu może zająć się handlem nieruchomościami, czyli biznesem, o którym zawsze marzył. Jednak próby rozszerzenia wpływów klanu, jakie podejmuje główny bohater serii, wystawiają na ogromne niebezpieczeństwo jego małżeństwo z Kalilą, a wpływowi i niebezpieczni przeciwnicy nie poddadzą się bez walki. Kto zwycięsko wyjdzie z tej rozgrywki?
"4 Blocks" sezon 2, odcinek 1 - TNT, godz. 22:00

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny miłosny eksperyment, budzący wielkie emocje na całym świecie. Program ma pomóc znaleźć wymarzoną połówkę tym osobom, które do tej pory nie miały szczęścia w miłości. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać naukowcy! Ale pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu! Kto z uczestników programu będzie na tyle odważny, by powiedzieć "tak" nieznajomej osobie? Czy naukowe podejście do miłości położy kres ich samotności?
"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 12 - TVN, godz. 22:30

Amerykański rząd usankcjonował doroczną 12-godzinną noc oczyszczenia, podczas której działalność służb bezpieczeństwa i szpitali zostaje zawieszona. Mieszkańcy sami muszą się bronić, a wykroczenia popełnione w trakcie tej nocy nie spotkają się z karą. Sierżant Leo planuje podczas tej nocy zemścić się na osobach odpowiedzialnych za śmierć jego syna. Mężczyzna pomoże także samotnej matce Evie oraz parze młodych ludzi, którzy stali się obiektem ataku przestępców, nie mogąc znaleźć schronienia.
"Noc oczyszczenia: Anarchia" - TVN 7, godz. 23:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 19.11.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×