Program tv na poniedziałek, 24.07.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami kolejny tydzień! Poniedziałek nie musi być smutny, więc jeżeli macie taką potrzebę, to poprawnie sobie humor dobrym filmem. Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w tv!

Multimedia

Ciało skazanego na karę śmierci Marcusa Wrighta trafia do korporacji Cyberdyne i zostaje poddane tajemniczemu eksperymentowi. Mężczyzna odzyskuje przytomność 15 lat później, w roku 2018. Przez ten czas wiele się zmieniło. Światem rządzą maszyny, a garstka ludzi, którym udało się przeżyć, organizuje ruch oporu. Na jego czele staje John Connor, który wspólnie z innymi bojownikami opracowuje plan ataku na odpowiedzialny za zniszczenie świata system sztucznej inteligencji, Skynet. Nierówna walka z terminatorami pochłania coraz więcej ofiar.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Terminator: Ocalenie" - Polsat, godz. 20.05

Jesień 1942 roku. Na Żoliborzu odbywa się konspiracyjne spotkanie oficerów AK. Rotmistrz Leliwa informuje zebranych, że dowództwo powołało oddział do zadań specjalnych. Pierwszym zadaniem grupy jest zdobycie gotówki na zakup broni i amunicji od włoskiej armii, która tymczasowo stacjonuje w Polsce. Warunki finansowe stawiane przez Włochów przekraczają możliwości AK. Wywiad ustala, że w jednym z łódzkich banków Niemcy przechowują gigantyczną fortunę w złocie. Dowództwo chce zwerbować do współpracy kasiarza, który odsiaduje wyrok.
"Złoto dezerterów" - TVP2, godz. 20.05

Mnóstwo zwłok w zwiastunie nowego sezonu serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Vittoria zrywa związek ze swoim kochankiem Riccardo w przekonaniu, że nie łączyło ich autentyczne uczucie. Udaje się na giełdę, gdzie spotyka się z matką. Vittoria prosi o pomoc jednego z maklerów giełdowych, który próbuje nawiązać z kobietą bliższą znajomość.
"Zaćmienie" - Ale kino+, godz. 20.10

Muzyk rockowy Miron trzyma się z dala od polityki, opozycjonistów uważa za marzycieli. Mimo to jeden z koncertów jego grupy staje się początkiem antyreżimowych manifestacji. W wyniku tych wydarzeń Miron zostaje wcielony do wojska. W jednostce spotyka się z okrutnym traktowaniem i indoktrynacją. Przy wsparciu dziewczyny publikuje w Internecie "Zapiski z życia poborowego". Blog ukazuje armię jako miniaturę współczesnej Białorusi. Fragmenty zapisków Miron łączy w piosenki, które stają się przebojami. Władze postanawiają uciszyć buntownika.
"Żywie Biełaruś!" - TVP Kultura, godz. 20.20

Georgio to mężczyzna, przy którym nie można się nudzić. Jest uosobieniem marzeń każdej kobiety - pewny siebie, dowcipny, spontaniczny. Gdy pojawia się w życiu Tony, zmienia je całkowicie, a ich związek staje się jak narkotyk - wciąga i uzależnia.
"Moja miłość" - CANAL+, godz. 22.30

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×