Program tv na poniedziałek, 29.10.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Czas rozpocząć nowy tydzień! Przed nami poniedziałek, 29 października 2018 roku. Postawicie dzisiaj na dobry film, teatr telewizji, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 29.10.2018.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 29 października 2018 r.:

Nathan Harper wiedzie beztroskie życie. Ma dobry kontakt z rodzicami, z ojcem trenuje sztuki walki. Podkochuje się w sąsiadce, Karen, ale wstydzi się jej wyznać uczucia. Pewnego dnia chłopak dokonuje zaskakującego odkrycia. Na stronie internetowej, poświęconej osobom zaginionym, zauważa swoje zdjęcie z dzieciństwa. Zaczyna podejrzewać, że jako dziecko został uprowadzony. Nie udaje mu się uzyskać wyjaśnień od rodziców, ponieważ oboje zostają zamordowani. Nathan i Karen muszą uciekać, ścigani przez terrorystów i agentów federalnych.
"Porwanie" - Polsat, godz. 20:10

Rooney Mara w roli głównej. Una w wieku trzynastu lat uciekła z domu ze znacznie starszym od siebie Rayem. Mężczyzna został szybko aresztowany i oskarżony o molestowanie nieletniej. Kilkanaście lat później dorosła kobieta znajduje przez przypadek zdjęcie Raya w gazecie. Postanawia go odnaleźć. Ray jest zaskoczony, gdy Una niespodziewanie pojawia się u niego w pracy. Obawia się, że dziewczyna może zagrozić jego udanemu małżeństwu.
"Una" - Ale kino+, godz. 20:10

Marek ma poważne kłopoty, bo ktoś złożył na jego firmę donos do Inspektoratu Ochrony Środowiska. Bartek odkrywa do tego, że hurtownicy dostają tańszy towar od konkurencji. Barbara podejrzewa, że jej synowi próbuje zaszkodzić w ten sposób Starski. Mateusz nadal umawia się z Lilką Banach i jest gotów na wszystko, by wakacje spędzić właśnie z nową ukochaną. Paweł po raz pierwszy przyjeżdża do Grabiny razem z Julką. Tymczasem w Lipnicy wybucha miłosny skandal, gdy Weronika wyznaje mężowi, że jest zakochana w Robercie. Poza tym w okolicy znów pojawia się Żak - oszust matrymonialny, który złamał Kisielowej serce.
"M jak miłość" odcinek 1393 - TVP2, godz. 20:55

Historia ostatnich lat życia Józefa Piłsudskiego. Stary, chory i zmęczony marszałek musi podjąć decyzję o przeciwstawieniu się reżimowi Hitlera. Planuje interwencję zbrojną. Piłsudski ma wiele do stracenia. W gronie najbliższych współpracowników przedstawia koncepcję polityki zagranicznej - swój polityczny testament.
"Marszałek" - TVP1, godz. 21:00

Po śmiertelnym zamachu na Johna F. Kennedy'ego w 1963 r. Lyndon B. Johnson zostaje trzydziestym szóstym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Polityk ma przed sobą niełatwe zadanie. Musi stawić czoła skłóconym frakcjom politycznym i zaproponować rozwiązania, które poprawią sytuację w kraju. Największym wyzwaniem jest dokończenie dzieła poprzednika - wprowadzenie historycznej ustawy o prawach obywatelskich.
"LBJ" - CANAL+, godz. 21:45

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny miłosny eksperyment, budzący wielkie emocje na całym świecie. Program ma pomóc znaleźć wymarzoną połówkę tym osobom, które do tej pory nie miały szczęścia w miłości. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać naukowcy! Ale pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu! Kto z uczestników programu będzie na tyle odważny, by powiedzieć "tak" nieznajomej osobie? Czy naukowe podejście do miłości położy kres ich samotności?
"Ślub od pierwszego wejrzenia" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 29.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×