Program tv na poniedziałek, 30.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co w tv w poniedziałek? Przed nami nowy odcinek "Projekt Lady". Program tv na 30 lipca to także "Fuks" z Maciejem Stuhrem oraz "Pokot Agnieszki Holland. Sprawdź nasz program tv na poniedziałek, 30 lipca!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 30 lipca 2018 r.:

Na pogrzebie nestora rodu zbierają się jego ekscentryczni krewni i przyjaciele. Podczas uroczystości nic nie dzieje się tak, jak powinno. Pracownicy domu pogrzebowego dostarczają zwłoki kogoś innego, jeden z gości omyłkowo zażywa środek halucynogenny, a honory gospodarza pełni sfrustrowany syn nieboszczyka, Aaron, który żyje w cieniu przebojowego brata, Ryana. Na domiar złego na pogrzebie pojawia się tajemniczy karzeł, który grozi, że jeśli nie dostanie pieniędzy, ujawni rodzinną tajemnicę. Bracia robią wszystko, aby prawda nie wyszła na jaw.
"Zgon na pogrzebie" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Frank Barnes, maszynista z 28-letnim stażem, wraz z Willem Colsonem, który trafił do pracy na kolei po 4-miesięcznym przeszkoleniu, mają przetransportować z fabryki cynku 20 wagonów. Tymczasem na stacji rozrządowej w Fuller Yard kolejarze przestawiają pociąg towarowy na inny tor. Jeden z mężczyzn popełnia kilka błędów, w wyniku których 39 wagonów z lokomotywą i z 23 tys. litrów paliwa bez maszynisty rusza przed siebie. Jeżeli skład wykolei się, nastąpi katastrofa ekologiczna. Na kursie kolizyjnym jest pociąg prowadzony przez Barnesa i Colsona.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Niepowstrzymany" - Polsat, godz. 20:05

Smolny zjawia się na miejscu groźnego wypadku, który spowodował jego syn. Dowiaduje się, że koledze Przemka grozi utrata wzroku w jednym oku! Młody Smolny jest przerażony - ale chroni kolegów, którzy uciekli z miejsca wypadku… Do Marty dzwoni Woźniak - mówi, że widział ją pod swoim domem. Pyta, czego Konarska od niego chce. Przerażona kobieta przerywa rozmowę...
"Na Wspólnej" odcinek 2721. - TVN, godz. 20:15

Honorata zazdrosna o Alicję! Roman ma coś na sumieniu? [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Aleks skończył właśnie osiemnaście lat. Dzień urodzin uczcił nietypowo: odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch radiowozów. Chłopak nie jest chuliganem. Realizuje przebiegłą intrygę, aby zemścić się na człowieku, którego nienawidzi. Zamierza okraść z grubej gotówki znanego biznesmena, o którym wiadomo, że prowadzi brudne interesy. W szalony plan z łatwością wciąga dziewczynę, która pracuje w firmie wroga. Na trop Aleksa wpada dociekliwy śledczy, który obserwuje każdy jego krok.
"Fuks" - TVP2, godz. 20:45

7 filmów z Maciejem Stuhrem, które musicie obejrzeć! [GALERIA]Zobacz więcej

Która z czterech półfinalistek zasłużyła na miejsce w finale? Każda z nich musi się bardzo postarać, by przekonać do siebie mentorki. A tymczasem zaczyna się kolejny etap podróży do Francji. Dziewczęta będą musiały samodzielnie dotrzeć do celu - zamku hrabiny Elżbiety Orlowskiej w Fontainebleau. Czy uda im się dotrzeć na miejsce jedynie z mapą w ręku, bez znajomości języka? Jednak, żeby nie było za łatwo, po drodze będą musiały wykonać kilka zadań. Na mapie będą zaznaczone ważne punkty. Jak nie zgubić się w gąszczu linii paryskiego metra? Jak porozumieć się w języku, którego żadna z nich nie zna? I jak dokonać zakupu czegoś, czego nigdy na oczy się nie widziało, ani o czym się nigdy nie słyszało? Zgodnie z maksymą „koniec języka za przewodnika” dziewczęta wzniosą się na wyżyny swoich lingwistycznych możliwości. Czy dogadają się z przechodniami i rozmowy te zakończą się sukcesem w poszukiwaniu zaznaczonego na mapie sklepu?
"Projekt Lady" odcinek 11. - TVN, godz. 21:30

Janina Duszejko to emerytowana inżynierka, która mieszka w wiosce w Sudetach. Kobieta uczy angielskiego w szkole, czyta w gwiazdach i rozmawia ze zwierzętami. Pewnej zimowej nocy Duszejko znajduje ciało sąsiada, kłusownika. Okoliczności jego śmierci są wyjątkowo tajemnicze. Z czasem sytuacja staje się coraz bardziej niepokojąca, a w okolicy zaczynają pojawiać się kolejne zwłoki. Widząc bezradność policji, emerytka wszczyna śledztwo.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pokot" - HBO, godz. 22:10

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź aktualny program telewizyjny na poniedziałek, 30.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×