Program TV na poniedziałek, 30.12.2019. Co obejrzeć 30 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 30.12.2019? W programie TV na poniedziałek, m.in. "Pan Jowialski", "M jak miłość", "Ocalony", "Krzysztof", "Ex Machina" i "Król Skorpion". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 30 grudnia 2019!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 30 grudnia 2019 r.:

Dziesięć historii miłosnych rozgrywających się w Londynie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Bohaterów łączą związki rodzinne i towarzyskie, a każdy wątek ukazuje inny odcień miłości. Karen i Harry są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Pewnego dnia żona dowiaduje się, że w życiu męża jest inna kobieta. Odkrywszy zdradę małżeńską, autor kryminałów wyjeżdża do Francji, gdzie spotyka wielką miłość. Wdowiec usiłuje nawiązać kontakt z pasierbem. A premier Wielkiej Brytanii zakochuje się w sekretarce pierwszego dnia urzędowania.
"To właśnie miłość" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Rodzina Orłowiczów wiedzie dostatnie życie. Nestor rodu, cieszący się poważaniem lokalnych władz i społeczeństwa, jest właścicielem zakładów mięsnych, których piętnastolecie będzie właśnie świętował. Orłowicz jest bardzo pewny siebie, surowy i wymagający dla swoich dzieci. Szczególnie wobec jedynego syna, Krzysztofa, który prowadzi beztroskie życie. Tego samego wieczoru, kiedy rodzina, przyjaciele i przedstawiciele lokalnych władz bawią się u Orłowiczów, Krzysztof zostaje uprowadzony.
"Krzysztof" - TVN7, godz. 20:00

Czerwiec 2005 r. Marcus Luttrell wraz z trzema snajperami z elitarnej jednostki Navy SEALs mają przeprowadzić rozpoznanie w odległym obszarze górskim w afgańskiej prowincji Kunar. Operacja "Czerwone Skrzydło" ma na celu identyfikację Ahmada Shaha, talibskiego przywódcy odpowiedzialnego za śmierć amerykańskich żołnierzy. Wszystko układa się dobrze do momentu, gdy trzej pasterze przypadkowo znajdują kryjówkę komandosów. Żołnierze postanawiają nie zabijać mężczyzn i wycofać się. Wkrótce zostają zaatakowani przez talibów.
"Ocalony" - Polsat, godz. 20:10

Magda i Andrzej organizują "wyjazdowy wieczór panieńsko - kawalerski". Bawią się razem z Kingą i Piotrem. Na wycieczce Zduński spotyka przypadkiem kolegę ze studiów, Marka Paczkowskiego, który pracuje obecnie jako dziennikarz w radiu. Werner zaczyna podejrzewać, że Dagmara interesuje się nim tylko w związku ze sprawą Koteckiego i została wynajęta przez mafię. Marta wychodzi w końcu ze szpitala. Od razu próbuje pomóc Łukaszowi, który wciąż stara się odnaleźć Katię...
"M jak miłość" - TVP2, godz. 20:55

Nowa inscenizacja "Pana Jowialskiego", jednej z najczęściej wystawianych sztuk Aleksandra Fredry. Akcja rozgrywa się na wsi, we dworku państwa Jowialskich. Gospodarz mieszka w majątku rodzinnym z żoną, synem Szambelanem, jego drugą żoną oraz Heleną, córką Szambelana z pierwszego małżeństwa. W domu Jowialskich gości szlachcic Janusz, starający się o rękę Heleny. Przybywają także literat Ludmir, szukający tematu do nowej książki, i malarz Wiktor. Niespodziewana wizyta zaowocuje serią zabawnych sytuacji, groteskowych sporów, mistyfikacji i intryg.
"Pan Jowialski" - TVP1, godz. 21:00

Pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24 godzin 47 minut i 46 sekund. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił, a druga stała się inspiracją, by zawalczył o swoje życie.
"Najlepszy" - Polsat Film, godz. 21:00

Informatyk Caleb wygrywa firmowy konkurs. Na tydzień trafia do laboratorium, w którym pracuje szef, Nathan. Caleb poznaje Avę - pierwszą sztuczną inteligencję umieszczoną w ciele pięknej dziewczyny-robota. Ava, będąca wynikiem eksperymentu Nathana, czuje, myśli, wzrusza się i boi się o własną przyszłość. Caleb staje się częścią eksperymentu, który ma sprawdzić, jak przeciętny człowiek zareaguje na postać Avy. Eksperyment wymyka się spod kontroli. Zamienia w mroczną grę - miłosny trójkąt, w którym trzeba wybierać między człowiekiem i maszyną.
"Ex Machina" - TVN7, godz. 22:00

Trzy tysiące lat przed Chrystusem. Wódz Memnon wierzy, że jego przeznaczeniem jest panowanie nad światem jako legendarny Król Skorpion. Zabija więc wszystkich, którzy stawiają mu opór. Dzięki przepowiedniom szamanki Cassandry jego wojska są niepokonane. Tylko niewielka grupa koczowników stawia opór pochodowi żołnierzy z Gomory. Szansę na przetrwanie widzą w zgładzeniu szamanki. Wojownik Mathayus porywa kobietę i ucieka z nią na pustynię. Wkrótce między dwojgiem ludzi rodzi się uczucie. Tymczasem Memnon wysyła za zbiegami zaufanego człowieka.
"Król Skorpion" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 30.12.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×