Program TV na poniedziałek, 3.08.2020. Co obejrzeć w poniedziałek, 3 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w poniedziałek, 3.08.2020? W programie TV na poniedziałek, m.in. "Iluzja 2", "Walking on Sunshine. Chodzę w słońcu", "Władza absolutna", "John Wick 2" oraz "Eagle Eye". Sprawdź program telewizyjny na poniedziałek, 3 sierpnia 2020 roku!

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 3 sierpnia 2020 r.:

Rok po tym, gdy Czterej Jeźdźcy przechytrzyli FBI i zyskali publiczne uwielbienie dzięki pokazom magii, powracają, aby ujawnić nieetyczne praktyki pewnego magnata technologicznego. W trakcie nowego show magicy wpadają w pułapkę.
"Iluzja 2" - Polsat, godz. 20:05

Taylor przylatuje do Włoch na zaproszenie siostry, by wspólnie spędzić wakacje. Na miejscu okazuje się, że Maddie zaprosiła ją na własny ślub. Wybrankiem jest przystojny Raf, z którym Taylor miała romans i wciąż jest w nim zakochana.
"Walking on Sunshine. Chodzę w słońcu" - TVP2, godz. 20:10

Karen w wieku 14 lat urodziła córeczkę, którą oddała do adopcji. Od tamtej pory wciąż się zastanawia, jak potoczyły się jej losy. Elizabeth, odnosząca sukcesy zawodowe prawniczka, wychowała się w przybranej rodzinie. Jest samotna, z powodu lęku przed odrzuceniem nie potrafi zbudować trwałego związku. Lucy i jej mąż Joseph nie mogą mieć dzieci. Zdesperowani postanawiają starać się o adopcję.
"Matka i dziecko" - Ale kino+, godz. 20:10

Luther Whitney, usiłując dokonać kradzieży w luksusowej rezydencji polityka Waltera Sullivana, musi ukryć się za weneckim lustrem. Jest świadkiem schadzki żony Sullivana i prezydenta USA. Mężczyzna bije kochankę, usiłuje ją zgwałcić i udusić. Kiedy kobieta w obronie własnej wyciąga nóż, wywiązuje się szamotanina. Wtedy do sypialni wpadają dwaj agenci i zabijają kobietę. Wkrótce złodziej stwierdza, że media podały zupełnie inną wersję wydarzeń, których był świadkiem. Według środków masowego przekazu sprawcą mordu był włamywacz.
"Władza absolutna" - TVN, godz. 21:00

Legendarny John Wick ponownie musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. Jego pojawienie się na włoskiej ziemi będzie dla mafii wydarzeniem o dramatycznych skutkach. Wielu straci życie, a najbardziej wytrzymali będą błagać o litość.
"John Wick 2" - TV Puls, godz. 21:45

Grupa przyjaciół chce nawiązać kontakt ze zmarłą koleżanką, wykorzystując do tego starożytną planszę do wywoływania duchów. Podczas rytuału sprowadzają ciemne moce. Wkrótce wszyscy muszą stawić czoła swoim najbardziej przerażającym lękom.
"Diabelska plansza Ouija" - TVN7, godz. 22:30

23-letni Jerry Shaw pewnego dnia odkrywa, że na koncie ma 751 tys. dolarów, a w jego mieszkaniu znajduje się duża ilość broni. Kobiecy głos informuje go przez telefon, że ma natychmiast opuścić lokal. Mężczyzna odmawia wykonania rozkazu. Trafia w ręce agenta, który oskarża go o udział w spisku. Jerry'emu udaje się uciec z budynku FBI. Dzięki instrukcjom uzyskanym przez telefon wsiada do czarnego porsche. Pojazdem kieruje Rachel Holloman, której syn ma wystąpić w obecności prezydenta USA. Ona również została zmuszona do współpracy.
"Eagle Eye" - Polsat, godz. 22:55

Historia jednego z najwybitniejszych umysłów, słynnego astrofizyka Stephena Hawkinga, który od 21. roku życia zmaga się ze stwardnieniem zanikowym bocznym. Gdy dowiaduje się, że zostały mu 2 lata życia, poznaje i zakochuje się w Jane Wilde. Dziewczyna zna diagnozę, mimo to postanowiła wyjść za naukowca. Ich małżeństwo trwa prawie trzydzieści lat. Z czasem związek zaczyna się rozpadać.
"Teoria wszystkiego" - TVN, godz. 23:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 3.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×