Program tv na poniedziałek, 5.09.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Czas rozpocząć nowy tydzień. Nie zabraknie dzisiaj ciekawych propozycji, które możecie obejrzeć w tv. Sprawdźcie, co warto zobaczyć dzisiaj w telewizji!

Multimedia

Klasyka. John Rambo, weteran wojny w Wietnamie, podróżuje po Stanach, szukając kolegów z wojska. Unika ludzi i stara się nikomu nie wchodzić w drogę. Mimo tego wzbudza bezinteresowną nienawiść prześladującego go na każdym kroku szeryfa Teasle'a. Kiedy na jego żądanie nie chce opuścić miasteczka w stanie Oregon, zostaje aresztowany. Wkrótce ucieka, gotów prowadzić samotną wojnę ze wszystkimi stróżami prawa. Jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest dawny dowódca Samuel Trautman. Ten jednak rozwiewa nadzieje na łatwe schwytanie komandosa.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Rambo: pierwsza krew" - TV Puls, godz. 20.00

Robert Redford i Demi Moore w rolach głównych. David i Diana są młodym, kochającym się małżeństwem. On jest architektem, ona pracuje w agencji nieruchomości. David marzy o wybudowaniu własnego domu, który ugruntowałby jego pozycje zawodową. Na ten cel postanawiają zaciągnąć kredyt. Niestety, kryzys ekonomiczny niweczy ich dążenia. Oboje tracą pracę i nie są już w stanie spłacać pożyczonej sumy. Małżonkowie wpadają na pomysł, aby pojechać do Las Vegas i spróbować szczęścia w kasynie. Tam poznają Johna Gage'a, miliardera, który oferuje Davidowi milion dolarów za noc spędzoną z jego małżonką.
"Niemoralna propozycja" - TVN7, godz. 20.00

Nowy serial. W pierwszym odcinku poznajemy dwójkę policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej. Zmęczony życiem, doświadczony komisarz Adam Stasiak i jego partnerka; młoda ale bardzo zdolna aspirant Maria Przybylska. Ich bezpośrednim przełożonym jest cieszący się powszechnym szacunkiem naczelnik Edward Kubis. Ich pierwszym zadaniem jest zbadanie sprawy tajemniczej śmierci kierowcy na drodze pod Wrocławiem. Denatem jest właściciel prywatnej szkoły samorozwoju. Mimo, że wszystko wskazuje na zasłabnięcie, wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Kto i dlaczego pomógł mężczyźnie pożegnać się z życiem? Czy jego śmierć jest jakikolwiek sposób związana z W międzyczasie śledczy zatrzymują nastoletniego dilera narkotyków. Ku zaskoczeniu policjantów w proceder zamieszany jest ktoś jeszcze.
"Sprawiedliwi - wydział kryminalny" - TV4, godz. 20.00

Robert McCall był agentem amerykańskiego wywiadu, a obecnie prowadzi spokojne życie w Bostonie. Pracuje w sklepie z materiałami budowlanymi, wieczory spędza w restauracji. Spotyka tam prostytutkę Teri, z którą się zaprzyjaźnia. Pewnego razu dziewczyna nie przychodzi do lokalu. Okazuje się, że została pobita przez rosyjskich gangsterów. McCall postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija członków gangu. Wkrótce do miasta przyjeżdża niebezpieczny Teddy z zadaniem odnalezienia zabójcy członków mafii.
"Bez litości" - Polsat, godz. 20.10

Drugi sezon hitowego serialu TVN. Jakub i Marcin czekają na przylot Moniki z Islandii. Niestety samolot ma opóźnienie, a Marcin zostaje wezwany do domu przez Ksawerego, który odkrywa testament swojej matki. Okazuje się, że samolot ma poważną awarię. Wszystkim pasażerom wydaje się, że dojdzie do katastrofy. Jedynym pocieszeniem w tej trudnej chwili jest dla Moniki spokój jej współpasażera, Adama Swenssona (Bartłomiej Topa)… W szpitalu pan Bronek jest operowany przez Artura. Niecierpliwie czeka na niego pani Jadzia, dla której Bronek nie jest już obojętny. W szpitalu pojawia się także Ola, która przyszła po Artura i planuje z nim spędzić wieczór.
"Druga szansa" - TVN, godz. 21.30

Jean-Claude van Damme i Dolph Lundgren w rolach głównych. Terroryści porywają dzieci rosyjskiego premiera i opanowują nieczynną elektrownię w Czarnobylu. Grożąc wysadzeniem reaktora, wysuwają niemożliwe do spełnienia żądania. Bandyci dysponują zaawansowaną technologią wojskową - genetycznie zmodyfikowanym wojownikiem. W celu odbicia zakładników i unieszkodliwienia przestępców Amerykanie wysyłają do Rosji oddział komandosów, w skład którego wchodzi czterech uniwersalnych żołnierzy pierwszej generacji. Gdy grupa zostaje rozbita, do akcji wkracza najlepszy amerykański żołnierz - Luc Deveraux.
"Uniwersalny żołnierz: Reaktywacja" - Polsat, godz. 23.00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×