Program TV na poniedziałek, 5.10.2020. Co obejrzeć w poniedziałek, 5 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na poniedziałek. 5 października w telewizji m.in. wielki powrót serialu "Brzydula". Będzie też nowy odcinek "M jak miłość", "Projektu Lady", a także nowy program Doroty Szelągowskiej. W poniedziałek w tv także film "Dywizjon 303". Sprawdź program telewizyjny na 5.10.2020.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 5 października 2020 r.:

Inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera historia elitarnej jednostki lotników, która powstała w ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii. Polscy piloci, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, ale pokazuje również życie prywatne lotników.
"Dywizjon 3030" - Polsat, godz. 20:00

Bez wątpienia to najbardziej oczekiwany telewizyjny comeback dekady. "BrzydUla" wraca na ekrany, a wraz z nią bohaterowie, których ponad 10 lat temu pokochała cała Polska. Jesienna depresja odejdzie w zapomnienie, bo w takim towarzystwie nie zagrozi ona nikomu. Już wkrótce Ula ponownie zarazi optymizmem i wiarą w ludzi, Marek przyspieszy bicie kobiecych serc, a Violetta, przez V i dwa t, sprawi, że będziemy płakać ze śmiechu! To będzie dziać się naprawdę, dacie wiarę?! Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie.
"BrzydUla 2" odcinek 1. - TVN7, godz. 20:00

Sean Archer, agent FBI, od lat żywi nienawiść do terrorysty Castora Troya, który zabił jego synka. Bandyta zostaje ciężko ranny, zapada w śpiączkę. Podłożył w nieznanym miejscu bombę, która ma wybuchnąć za sześć dni. By poznać lokalizację, Sean postanawia upodobnić się do Troya. Poddaje się operacji, podczas której zostaje mu przeszczepiona twarz kryminalisty. Gdy z powodzeniem odgrywa jego rolę, prawdziwy Troy budzi się w szpitalu. Jego ludzie zmuszają personel do przeprowadzenia kolejnej operacji plastycznej.
"Bez twarzy" - TV Puls, godz. 20:00

Werner chce się rozstać z Agatą w przyjaźni, ale przez temperament lekarki nie jest to możliwe. Anka kolejny raz umawia się z Klaudią, która w końcu zgadza się dla niej szpiegować. Malarka zdobywa kopie dokumentacji medycznej Magdy. Anka zaprasza przyjaciół do siedliska, by świętować sukces artystyczny. Kamil wykorzystuje okazję, by przeprosić za swoje zachowanie na ostatniej imprezie. Kinga wpada w panikę, ponieważ jedna z bliźniaczek jest poważnie chora. Paweł otacza bratową opieką, co wywołuje niepokój Marii.
"M jak miłość" odcinek 1530. - TVP2, godz. 20:55

Opowieść o weekendowej wyprawie dwóch Francuzów: ojca - byłego więźnia, i jego dorosłego syna, na teren obozu koncentracyjnego w Dachau w Niemczech. Wycieczka do miejsca bolesnych wspomnień, którą syn organizuje staremu ojcu, dla obydwu skończy się w sposób nieoczekiwany. Syn nie podejrzewa nawet, że u celu podróży pozna wstrząsającą tajemnicę rodzinną.
"Kolacja na cztery ręce" - TVP1, godz. 21:00

Bohaterem odcinka będzie Stefan z Gdańska. Utalentowany muzycznie młody człowiek został zgłoszony do programu przez przybraną mamę. Dzieciństwo spędził rodzinach zastępczych. Gdy miał 18 lat, jego los się odmienił. Stefan kończy naukę i wybiera się na studia doktoranckie. Mimo życiowych doświadczeń ma w sobie niesamowitą siłę i uśmiech. Dorota spełni jego marzenie i przeprowadzi metamorfozę mieszkania, które odziedziczył po babci. To będzie nowy start dla niego i jego żony, Magdy.
"Totalne remonty Szelągowskiej" odcinek 1. - TVN, godz. 21:30

Kobiecość ma różne oblicza i style oraz przybiera rozmaite formy. Dlatego też każda z dziewcząt może jej szukać na swój, indywidualny sposób. Aby dowieść tej tezy, uczestniczki „Projektu Lady” czeka spotkanie z trzema inspirującymi kobietami, które pokażą, że warto łamać stereotypy. Można wychodzić poza sztywne ramy i nieustannie eksperymentować. A przede wszystkim szukać siebie i wyrażać siebie.
"Projekt Lady 5" odcinek 5. - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 5.10.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×