Program tv na poniedziałek, 9.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program telewizyjny na poniedziałek, 9.07 to przede wszystkim premiera nowego serialu HBO pt. "Ostre przedmioty". Program tv na ten dzień to również premierowy odcinek "Na Wspólnej" oraz programu "Projekt Lady". Nie zabraknie też filmów. Sprawdź nasz program telewizyjny na poniedziałek!

Multimedia

Program telewizyjny na poniedziałek, 9 lipca 2018 r.:

John Rambo mieszka w Tajlandii. Utrzymuje się z naprawy starych łodzi i przewożenia ludzi przez rzekę. Pewnego dnia zjawiają się u niego chrześcijańscy misjonarze. Proszą, by pomógł im przeprawić się do nękanej wojną Birmy, w której zamierzają nieść pomoc miejscowej ludności. Rambo ulega ich namowom. Wkrótce misjonarze trafiają w ręce żołnierzy, dowodzonych przez sadystycznego majora Pa Tee Tinta. Na wieść o tym Rambo postanawia podjąć się niebezpiecznej misji i uwolnić jeńców.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"John Rambo" - Polsat, godz. 20:05

W Królowym Moście czas biegnie wolniej. Wyznaczają go pory roku i kolejne święta. Czasami tylko naturalny rytm, nad którym czuwa ksiądz proboszcz, zaburzają niespodziewane wypadki. Tym razem do Królowego Mostu wraca Staś Niemotko po dwudziestu latach spędzonych na emigracji, na komendzie policji pojawia się przysłana z komendy głównej doświadczona policjantka Marina, a burmistrz i lokalny biznesmen przygotowują się do kolejnych wyborów. Jednak tym razem nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.
"U Pana Boga za miedzą" - TVP2, godz. 20:10

Dziennikarka St. Louis Chronicle, Camille Preaker (Amy Adams) zostaje wysłana do swojego rodzinnego miasteczka Wind Gap, aby przygotować materiał o dwóch zaginionych dziewczynkach, z których jedna została odnaleziona martwa. Starając się rozwiązać zagadkę, wraca wspomnieniami do przeszłości i zdaje się identyfikować z młodymi ofiarami. Zadanie, które łączy ponownie Camille z jej apodyktyczną matką Adorą, ojczymem Alanem Crellinem i przyrodnią siostrą Ammą, przywołuje traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa, w tym śmierć młodszej siostry Camille. Marian. Udręczonej przeszłością i szukającej ucieczki za pomocą alkoholu, Camille udaje się dołączyć do detektywa Richarda Willisa i szefa policji Vickery'ego w poszukiwaniu tropów, które mogą rzucić światło na los dwóch zaginionych dziewcząt...
"Ostre przedmioty" odcinek 1. - HBO, godz. 20:10

"Ostre przedmioty". Amy Adams napędzana mieszanką wódki, leków oraz słodyczy. Jak oceniamy nowy serial HBO?Zobacz więcej

Olaf twardo negocjuje warunki swojej pracy z Marcinem. W końcu Woźniak zgadza się na podpisanie umowy. Ucieszony Olaf dzwoni do Marty i zaprasza ją na lunch w pobliżu swojej nowej pracy. Kiedy Marta podjeżdża, na parkingu spotyka Marcina. Przerażona zamiera. To człowiek, który przed laty ją zgwałcił! "Na Wspólnej" odcinek 2709. - TVN, godz. 20:10

Gwałciciel Marty na wolności! Będzie nowym szefem Olafa! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Po wielu tygodniach w szkole dla dam, w końcu nadszedł czas na skosztowanie samodzielnego i odpowiedzialnego życia! Uczestniczki spotkają się z headhunterami, którzy sprawdzą ich umiejętności i doświadczenie, by dobrać odpowiednią dla każdej z nich pracę. Niektóre dziewczęta tak bardzo zestresują się rozmową kwalifikacyjną, że nie tkną nawet śniadania. Wiele z nich przeżyje taką rozmowę pierwszy raz w życiu. Nieoczekiwane pytania i stresujące zadania wyłączające logiczne myślenie, ale także zbyt duża pewność siebie będą prawdziwą zmorą dla uczestniczek. Które z dziewcząt poradzą sobie najlepiej, a które zaprezentują się z nieco gorszej strony? Które dziewczęta otrzymają pracę marzeń, a które będą musiały przełknąć gorycz porażki?
"Projekt Lady" odcinek 8. - TVN, godz. 21:30

W południowym Bostonie policja wypowiada wojnę mafii. Powstaje ściśle tajny projekt, od którego zależy powodzenie całej misji. Agent Billy Costigan musi wejść w mafijne struktury, którymi dowodzi Frank Costello. W czasie gdy Billy stara się pozyskać zaufanie mafijnego bossa, do policji podstępem dostaje się przestępca Sullivan, którego zadaniem jest monitorowanie policyjnych ruchów i zdobywanie najświeższych informacji na temat postępów misji związanej z rozbiciem mafii.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Infiltracja" - TVN, godz. 23:30

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź pełny program tv na poniedziałek, 9.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×