Program TV na poniedziałek, 9.12.2019. Co obejrzeć 9 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Poniedziałek, 9 grudnia 2019 - początek nowego tygodnia! Ciekawych propozycji w programie TV na ten dzień nie brakuje. Na ekranie zobaczymy nowe odcinki seriali "M jak miłość" i "O mnie się nie martw", a także film "Apocalypto"! Sprawdź nasz program TV na poniedziałek, 9.12.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 9 grudnia 2019 r.:

David Sloan jest bratem słynnych kickboxerów: Kurta i Erica i prowadzi założony przez nich klub. Pewnego dnia twórca jednej z federacji kickboxingu składa Davidowi propozycje nie do odrzucenia, żąda aby dołączył do grona jego zawodników. Chłopak odmawia. Jednak za prezesem federacji stoi ktoś znacznie potężniejszy, ktoś kto zrobi wszystko by mieć Davida w swoich szeregach.
"Kick bokser 2: Godziny zemsty" - godz. 20:00 w TV Puls

Królestwo Majów chyli się ku upadkowi. Władcy próbują pozyskać przychylność bogów i szykują się do złożenia im ofiary z pojmanych członków okolicznych plemion. Jeden z wojowników ucieka, by uniknąć śmierci na ołtarzu. Miłość do rodziny oraz więź z plemieniem dadzą mu nadludzką siłę, potrzebną by samotnie przemierzyć dżunglę i stawić czoła depczącemu po piętach pościgowi.
"Apocalypto" - godz. 20:05 w Polsacie

Magda i Andrzej kupują nowe mieszkanie i zaczynają planować ślub. Tymczasem Marta ma poważne problemy ze zdrowiem, trafia do szpitala i prosi Budzyńskiego, by zaopiekował się na jakiś czas Anią. Łukasz robi wszystko, by odnaleźć Katię – nie dbając o to, jak bardzo naraża się przy okazji Otarowi. Werner spotyka się jednego wieczora z aż trzema dziewczynami: Agatą, Julką i Dagmarą…
"M jak miłość" odc. 1476. - godz. 20:55 w TVP2

Akcja sztuki Witkacego rozgrywa się w wiejskim majątku, które niespodziewanie zostaje nawiedzone przez widmo zmarłej pani domu. Widmo nie dość, że pije kawę i wiśniówkę, to jeszcze nie pojawia się po to, by ujawnić skrywaną prawdę, ale żeby pokazać, że prawd jest kilka. W adaptacji przygotowanej przez Teatr Telewizji zobaczymy całą plejadę polskich gwiazd - Jana Englerta, Beatę Ścibakównę, Przemysława Stippę, Jana Frycza i Ewę Konstancję Bułhak.
Teatr Telewizji: "W małym dworku" - godz. 21:00 w TVP1

Karolina staje przed sądem jako pełnomocniczka kobiety oskarżonej o kradzież ślubnego prezentu. Tymczasem Lucyna po raz pierwszy inspiruje do czegoś Grażynę. Wprawdzie w wyniku tego Marta ma pełne ręce roboty. Ale to wszystko po to, by sprawić przyjemność przyszłej mamie, Sylwii. Po drodze okazuje się, że Kostek chętnie ulega kobiecej stronie swojej osobowości, a Kaśka, mimo, że chętna i gotowa, znowu nie doczeka się jasnej deklaracji z jego strony.
"O mnie się nie martw" sezon 11. odc. 12. - godz. 21:50 w TVP2

George i Serena osiadają w Karolinie Północnej. Wykorzystując naturalne zasoby lasów, rozwijają imperium składów drewna. Małżonkowie prowadzą biznes wspólnie i stanowią znakomitą parę, której nic nie jest w stanie przeszkodzić w realizacji wspólnych planów i ambicji. Niestety przyszłość ich imperium staje pod znakiem zapytania, kiedy okazuje się, że żona potentata jest bezpłodna.
"Serena" - godz. 22:50 w TVP2

Zobacz galerię

Gwiazdy "M jak miłość" wspierają Szlachetną Paczkę!

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 9.12.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×