Program tv na sobotę, 09.01.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Sprawdźcie, co dzisiaj będzie można obejrzeć w telewizji!

Multimedia

Klasyka polskiego kina w wydaniu Władysława Pasikowskiego. Jeden z najlepszych polskich, które powstały po 1989 roku. Franz Maurer, długoletni funkcjonariusz SB, zostaje przeniesiony do policji kryminalnej. Bierze udział w akcji skierowanej przeciwko międzynarodowej grupie przestępczej. Podczas działań, których celem jest ujęcie gangsterów, giną trzej policjanci z oddziału Franza. Oficer domyśla się, że na tak brawurowy krok mogli się zdobyć tylko dawni pracownicy SB. Maurer poprzysięga zemstę. Próbuje namówić do współpracy Ola, którego wyrzucono z policji. Nie wie, że dawny kolega ma już nowych zwierzchników i znalazł się po przeciwnej stronie.
"Psy" - Stopklatka TV, godz. 20.00

Doskonały film Pedro Almodovara, ze wspaniałą Victorią Abril w roli głównej! Związek Rebeki przechodzi poważny kryzys, w dodatku dręczą ją koszmary z dzieciństwa. Dziewczyna nieczęsto bowiem doświadczała matczynej miłości i opieki. Po piętnastu latach ich losy ponownie się krzyżują. Okazuje się, że mąż Rebeki to dawny kochanek Becky. Do pojednania matki i córki dochodzi w przewrotny sposób - obie są zamieszane w zbrodnię. Sędzia Dominguez będzie miał twardy orzech do zgryzienia, bowiem zeznania obu kobiet wzajemnie się wykluczają.
"Wysokie obcasy" - TVP Kultura, godz. 20.20

Minęło 20 lat od czasu, gdy Harry i Lloyd przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Harry odkrywa, że jest chory. Potrzebny jest przeszczep nerki. Dawcą może być tylko osoba spokrewniona. Okazuje się, że mężczyzna ma dorosłą córę, Penny, która mieszka z przybranymi rodzicami - cenionym naukowcem Pinchelowem i jego małżonką Adele. Lloyd, który wyobraża sobie związek z córką przyjaciela, dołącza do niego. Wyruszają w podróż pełną zwariowanych zdarzeń.
"Głupi i głupszy bardziej" - CANAL +, godz. 21.00

Jean Reno w roli głównej. Francuska prowincja w pobliżu niemieckiej granicy. Ze ściany, na której zakonnicy wieszają krzyż, cieknie krew. Wezwany przez mnichów komisarz Pierre Niemans odkrywa pod tynkiem ludzkie ciało. Wokół zwłok zamurowanego żywcem człowieka są wyryte znaki wskazujące na rytualny charakter zbrodni. W tym samym czasie oficer policji, Reda, potrąca samochodem człowieka przypominającego wyglądem Jezusa. Okazuje się, że oba wydarzenia coś łączy. Wspólne śledztwo Niemansa i Redy nie przynosi jednak rezultatów, dochodzi do kolejnych zbrodni.
"Purpurowe rzeki II - Aniołowie Apokalipsy" - TVP 2, godz. 22.15

Świetna komedia. W rolach głównych Jason Biggs i piękna Isla Fisher. Anderson zostaje porzucony przez dziewczynę, która w jego mniemaniu jest miłością jego życia. Mężczyzna jest przekonany, że już nigdy się nie zakocha. Pod wpływem sugestii najlepszego przyjaciela Anderson spontanicznie oświadcza się przygodnie poznanej kelnerce, Katie. Deklaracja zmienia jego życie. Katie nieoczekiwanie zgadza się go poślubić. Katie i Anderson zdobywają szansę, by odkryć, czym właściwie jest miłość.
"Weselna gorączka" - TVN, godz. 22.25

Pogrążony w śpiączce Michael Myers ma zostać przetransportowany do innego szpitala. W trakcie jazdy karetką sanitariusze wspominają o córce Laurie Strode, Jamie, która została adoptowana przez pewną rodzinę i mieszka z nią w Haddonfield. Michael budzi się na wieść o tym, że ma siostrzenicę. Morduje załogę karetki i wyrusza do miasteczka. Doktor Loomis dowiaduje się o tym i podąża tropem Michaela. Zrobi wszystko, aby uratować życie Jamie.
"Halloween IV: Powrót Michaela Myersa" - TV4, godz. 23.00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×