Program tv na sobotę, 1.09.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Stało się! Pożegnaliśmy sierpień i przywitaliśmy wrzesień! Czas na nową telewizyjną ramówkę. Sprawdźcie, co warto obejrzeć w TV w sobotę, 1 września 2018 roku. Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie!

Multimedia

Program tv na sobotę, 1 września 2018 r.:

Rok 2001. Franciszek Kalina, który na początku lat 80. wyemigrował do USA, wraca do kraju na wieść o problemach młodszego brata. Józef popadł w konflikt z mieszkańcami wsi, opuściła go żona. Przyczyną animozji jest odkryta przez Józefa tajemnica z czasów okupacji, która dotyczy Kalinów i innych mieszkańców wioski. Skłóceni dotychczas bracia próbują razem dociec prawdy. Prowadzone przez nich śledztwo eskaluje konflikt i ostatecznie prowadzi do otwartej agresji ze strony mieszkańców wsi.
"Pokłosie" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Gwiazda reklamy chce zerwać z promocją sprzętu sportowego i zająć się diamentami. Aby zdobyć kontrakt w tej branży, mężczyzna zakłada się z szefem, że w ciągu dziesięciu dni rozkocha w sobie nowo poznaną dziewczynę. Wybór pada na Andie, redaktor kobiecego pisma. Ben nie wie, że stał się również obiektem zakładu. Dziennikarka na użytek artykułu podczas dziesięciu randek ma popełnić wszystkie typowe kobiece błędy i w ten sposób zakończyć obiecującą znajomość. Realizacja obu planów okazuje się niezmiernie trudnym zadaniem.
"Jak stracić chłopaka w 10 dni" - TVN, godz. 20:00

Widowisko muzyczne, podczas którego trenerzy szukają najlepszego głosu w Polsce. W trakcie przesłuchań artyści nie widzą uczestników. Jeśli trenera zachwyci czyjś głos, może on pozyskać tę osobę do drużyny. Program składa się z kilku etapów. Nagrodą dla zwycięzcy jest międzynarodowy kontrakt płytowy.
"The Voice of Poland, sezon 9 - TVP2, godz. 20:05

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Nikt nie wie dlaczego, ale z czasem zaprzestali. Moana jest młodziutką żeglarką, córką wodza polinezyjskiego plemienia, która postanawia dokończyć dzieła przodków i odnaleźć legendarny skarb. Dziewczyna wyrusza z niebezpieczną misją. Żeglując przez bezmiar oceanu, spotyka potężnego niegdyś półboga Maui. Dwójka śmiałków łączy siły i razem płynie w nieznane.
"Vaiana: Skarb oceanu" - Polsat, godz. 20:10

Dziewczyny coraz lepiej radzą sobie w Polsce. Polina z Matyldą prowadzą wspólnie restaurację, Uljana odeszła od profesora, ale nie zrezygnowała z grania, Olya chodzi na kurs językowy na uniwersytecie, a Swieta postanowiła założyć firmę importującą pielęgniarki. Profesor po odejściu Uljany popada w melancholię. Halina i jej mąż, syn profesora, próbują znaleźć jakieś rozwiązanie.
"Dziewczyny ze Lwowa", odcinek 27 - TVP1, godz. 20:30

Czasy zimnej wojny. Atrakcyjna brytyjska agentka Lorraine Broughton cechuje się zadziwiającą sprawnością fizyczną i biegłością w sztukach walki. Kobieta podejmuje się misji, którą niektórzy uznaliby za niemożliwą do wykonania. Udaje się do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.
"Atomic Blonde" - CANAL+, godz. 21:00

Rok 1942. Ośmioletni Srulik ucieka z warszawskiego getta, w którym zginęła cała jego rodzina. Dzięki pomocy Polki, Magdy, udaje mu się przyjąć nową tożsamość - od tej pory jest osieroconym Polakiem o imieniu Jurek. Niestety, musi opuścić bezpieczne schronienie i szukać pomocy gdzie indziej. Rozpoczyna dramatyczną podróż przez okupowaną Polskę, podczas której spotyka zarówno dobrych, jak i złych ludzi.
"Biegnij, chłopcze, biegnij" - TVP1, godz. 21:30

Po odnalezieniu Luke'a Skywalkera Rey ląduje na odciętej od świata wyspie, gdzie pobiera nauki pod czujnym okiem mistrza. Dziewczyna okazuje się pilną i bardzo uzdolnioną uczennicą i pragnie zostać Jedi. Tymczasem Kylo Ren, syn księżniczki Lei i Hana Solo, dokłada starań, żeby raz na zawsze zniszczyć siły rebeliantów. Luke, Rey, były szturmowiec Finn oraz genialny pilot Poe Dameron będą musieli połączyć siły, by powstrzymać ciemną stronę Mocy.
"Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" - HBO, godz. 22:00

W centrum opowieści znajduje się Toni Hamady. Wszystko wskazuje na to, że niedługo stanie na czele wpływowego, arabskiego rodu, który kontroluje berlińską dzielnicę Neukolln. W rzeczywistości Toni pragnie jednak porzucić swoją kryminalną przeszłość i razem z żoną i córeczką uciec z Berlina. Dramatyczny splot wydarzeń sprawia, że musi zmienić plany. Podczas policyjnego nalotu ginie jeden z funkcjonariuszy, a brat Toniego zostaje aresztowany. Główny bohater, chcąc pomóc bratu, wpada w spiralę przestępczości, intrygi i zdrady, z której, jak się wydaje, nie ma już żadnej ucieczki.
"4 Blocks" odcinek 1 - TVP1, godz. 23:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 1.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×