Program TV na sobotę, 16.01.2021 roku. Co obejrzeć w sobotę, 16 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 16.01.2021 roku? W programie TV na sobotę, m.in. "The Voice Senior", "40 lat minęło", "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz" i "Riwiera dla dwojga". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 16 stycznia 2021 roku!

Multimedia

Program tv na sobotę, 16 stycznia 2021 r.:

Osierocona dwunastolatka, Lyra Belacqua, mieszka w Kolegium Jordana w Oksfordzie, gdzie jej wuj jest wykładowcą. Spokojne życie dziewczynki zmienia się wraz z tajemniczym zniknięciem jej najbliższego przyjaciela, Rogera, który prawdopodobnie został porwany. Lyra, wyposażona w niezwykłe urządzenie, wyrusza na poszukiwania chłopca. Dociera na daleką północ, gdzie spotyka wiele egzotycznych postaci oraz dowiaduje się, że porwanie Rogera ma związek z przerażającymi eksperymentami, za którymi stoi niebezpieczna pani Coulter.
"Złoty kompas" - TVN7, godz. 20:00

Od pamiętnej bitwy o Nowy Jork minęły dwa lata. Steve Rogers, który jako bohaterski Kapitan Ameryka bronił miasta, mieszka teraz spokojnie w Waszyngtonie i próbuje odnaleźć się we współczesnym świecie. Steve nadal współpracuje z szefem agencji T.A.R.C.Z.A., Nickiem Furym, i razem z agentką Natashą Romanoff uczestniczy w niebezpiecznych misjach. Gdy Fury zostaje wplątany w złowrogą intrygę i pada ofiarą zamachu, Rogers i Natasha muszą stawić czoła tajemniczemu wrogowi - Zimowemu Żołnierzowi.
"Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz" - Polsat, godz. 20:00

Kolejne Przesłuchania w ciemno w nowej edycji "The Voice Senior". Na scenie w sumie zaprezentuje się około 40 uczestników wybranych spośród ponad trzech tysięcy zgłoszeń! Ich muzyczne umiejętności ocenią Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska i Witold Paszt. Program prowadzą Marta Manowska i Rafał Brzozowski.
"The Voice Senior" - TVP2, godz. 20:00

Dowcipna opowieść o kryzysie wieku średniego. Debbie i Pete są ze sobą od lat. Mają dwie córki, obciążoną hipotekę i małe firmy. Jednak ich życie nie wygląda jak dawniej. Seks już nie taki, ciała straciły młodzieńczy wigor, codzienność z kłócącymi się dziećmi i kłopotami finansowymi przytłacza. Zbliżają się ich czterdzieste urodziny. Debbie postanawia nie świętować, zaś Pete szykuje się do imprezy, nie przyjmując do wiadomości upływu czasu. Problemy zaczynają się piętrzyć.
"40 lat minęło" - TVN, godz. 20:05

Fabuła obfitującego w zaskakujące zwroty akcji filmu rozgrywa się na tle posępnych lasów Alabamy. Paul i Wendy Michaelsonowie wraz z córką, Taylor, wyruszają w podróż kamperem. Zamierzają spędzić rodzinny weekend nad jeziorem. Wydarzenia przybierają dramatyczny obrót, gdy dziewczynka znika. Rodzice rozpoczynają poszukiwania.
"Godzina prawdy" - Canal+, godz. 21:00

Richard jest rozwiedzionym biznesmenem, który właśnie ma odejść na emeryturę. Okazuje się, że cały jego majątek został zdefraudowany przez biznesmena Vincenta. Richard wraz z byłą żoną wyrusza na poszukiwanie oszusta, aby go okraść i odzyskać w ten sposób pieniądze. W rabunku pomagają im przyjaciele, a przygoda na nowo rozpala uczucia byłych małżonków.
"Riwiera dla dwojga" - TVP2, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 16.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×