Program TV na sobotę, 17.11.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 17.11.2018? W programie TV na dziś m.in. "The Voice of Poland", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Mam talent", "Zwierzogród", "Zniewolony", "Mamma Mia!" i "Przełęcz ocalonych". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 17 listopada 2018!

Multimedia

Program tv na sobotę, 17 listopada 2018 r.:

Zwierzogród to niezwykła metropolia, która jest zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. Pewnego dnia do miasta przyjeżdża młoda i pełna entuzjazmu policjantka Judy Hops. Królica szybko się przekonuje, że na posterunku nie będzie miała łatwego życia. Robi wszystko, żeby udowodnić swoją wartość. Na jej drodze pojawia się chytry lis, Nick Bajer. Początkowo wydaje się, że przyjaźń między nimi nie będzie możliwa. Niespodziewanie Nick pomaga Judy rozwiązać pewną trudną zagadkę kryminalną.
"Zwierzogród" - Polsat, godz. 20:00

Przed nami czwarty półfinał 11. edycji "Mam talent". Jurorzy w składzie: Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola i Małgorzata Foremniak oraz widzowie w studio i przed telewizorami będą świadkami rozwoju kolejnych talentów. Kto tym razem zachwyci? Wokaliści, tancerze, akrobaci, a może magicy?
"Mam talent" - TVN, godz. 20:00

Z tysięcy osób na castingach została wybrana szesnastka najlepszych głosów w Polsce. Teraz uczestnicy po raz pierwszy zaprezentują się na żywo przed Trenerami i publicznością. To ten moment, gdy "The Voice of Poland" wkracza w decydującą fazę - w najbliższą sobotę z programem pożegna się aż połowa uczestników. Kto przejdzie dalej, a kto odpadnie w przedbiegach do półfinału? Czytaj więcej
"The Voice of Poland" - TVP2, godz. 20:05

Ivan Locke jest najlepszym inżynierem budowlanym w Anglii. Właśnie skończył pracę, wraca samochodem do domu. Następnego dnia czeka go ważny moment w karierze - największe w Europie wylewanie betonu pod fundamenty kolosalnego wieżowca. Jest późny wieczór, w szybach i lusterkach odbijają się światła latarń, reflektorów samochodowych i sygnalizatorów drogowych. Jeden telefon, który bohater odbiera w czasie jazdy, zmienia jego dotychczasowe życie.
"Locke" - Ale kino+, godz. 20:10

Rok 1841. Na północy USA czarnoskórzy obywatele od lat cieszą się wolnością. W południowych stanach panuje niewolnictwo. Mieszkający w Waszyngtonie Salomon Northup, czarnoskóry muzyk, ojciec i mąż, szanowany obywatel, zostaje porwany i sprzedany handlarzom niewolnikami. Trafia na targ, gdzie kupuje go plantator z Luizjany. Rozpoczyna się trwająca 12 lat walka Northupa o życie i zachowanie godności. Po latach ciężkiej pracy na plantacjach mężczyzna spotyka kanadyjskiego abolicjonistę, który przywraca mu nadzieję na powrót do normalnego życia.
"Zniewolony" - TVP1, godz. 21:30

Annie Walker, przeżywająca trudny okres trzydziestoparolatka, ma zostać honorową druhną na ślubie najlepszej przyjaciółki. Postawiona w nowej sytuacji, pragnie jak najlepiej wywiązać się z powierzonego zadania. Niestety, na drodze staje jej inna druhna, Helen, która chce zająć miejsce Annie. Jedną z planowanych atrakcji ma być wieczór panieński w Las Vegas.
"Druhny" - TVN7, godz. 21:50

Grecka wyspa Kalokairi. Donna Sheridan wraz z 19-letnią córką prowadzą mały pensjonat. Sophie, która ma poślubić Skya, marzy o tym, by do ołtarza poprowadził ją ojciec, którego nigdy nie poznała. Z pamiętnika matki dowiaduje się, że w lecie 1979 roku Donna romansowała z trzema mężczyznami. Jeden z nich musi być ojcem dziewczyny. Sophie jest przekonana, że rozpozna go od razu. W tajemnicy przed matką zaprasza na wesele nowojorskiego architekta Sama Carmichaela, londyńskiego bankiera Harry'ego Brighta oraz podróżnika i pisarza Billa Andersona.
"Mamma Mia!" - TVN, godz. 21:55

Jacek przeżył poważny wypadek. Lekarze przeprowadzają nowatorską operację przeszczepu twarzy, dzięki której mężczyzna może normalnie żyć. Gdy Jacek wraca do rodzinnej miejscowości, mieszkańcy nie wiedzą, jak go traktować. Mężczyzna staje się dla nich kimś obcym.
"Twarz" - Canal+, godz. 21:55

W ostatnim odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo", do którego przeszło czterech najlepszych uczestników (Adriana Kalska, Mateusz Ziółko, Rafał Szatan i Marek Molak), finaliści samodzielnie wybierają gwiazdę, w którą się wcielą. Pozostali uczestnicy także pojawią się na scenie, jednak nie liczą się w walce o zwycięstwo - występują w duetach. W wielkim finale poprzednia punktacja się nie liczy. Ważne są jedynie punkty od jury w ostatnim odcinku. Uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów, wygra czek o wartości 100 000 złotych, a następnie przekaże go na wybrany przez siebie cel charytatywny.
"Twoja twarz brzmi znajomo" - Polsat, godz. 22:15

Schyłek II wojny światowej. Armia amerykańska toczy z Japończykami ciężkie walki o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Strategicznym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może oznaczać ostateczną klęskę Japonii. Wśród setek tysięcy amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss, sanitariusz, który ze względu na przekonania odmówił noszenia broni. Traktowany z nieufnością, oskarżany o tchórzostwo Desmond udowadnia, jak bardzo wobec niego się mylono. Podczas starć, wielokrotnie ryzykując życie, ratujei ponad 70 rannych żołnierzy.
"Przełęcz ocalonych" - TV Puls, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 17.11.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×