Program tv na sobotę, 19.01.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami sobota, 19 stycznia 2019 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na sobotę, 19.01.2019.

Multimedia

Program tv na sobotę, 19.01.2019 r.:

Utalentowane wokalnie dzieci spróbują zachwycić jurorów i publiczność w programie, który ma wyłonić osobę o największym talencie i najlepszym głosie. Uczestnicy mają od 8 do 15 lat. Na etapie przesłuchań w ciemno jurorzy wybierają najbardziej obiecujących aspirujących piosenkarzy i tworzą z nich drużyny. Następnie rozgrywany jest etap bitew na głosy. Najlepsi wokaliści i wokalistki zmierzą się w finale.
"The Voice Kids 2" - TVP2, godz. 20:05

Zarozumiały i leniwy kot Garfield zamieszkuje ze swym właścicielem, Jonem Arbuckle, domek na przedmieściu. Czasem spaceruje po uliczkach, gawędząc z tutejszymi zwierzakami. Częściej jednak można go zastać na fotelu przed telewizorem. Garfield czuje się panem domu, wie, że Jon pozwoli mu na wszystko. Pewnego dnia pojawia się konkurencja w postaci szczeniaka Odiego. Chcąc pozbyć się rywala, Garfield wypędza go z domu. Odie trafia w ręce Happy'ego Chapmana, który zamierza wykorzystać go w programie telewizyjnym.
"Garfield" - Polsat, godz. 20:10

Serial kryminalny opowiadający o pracy funkcjonariuszy z wydziału zabójstw łódzkiej policji, oparty na austriacko-niemieckim serialu "Komisarz Rex". Policjanci rozwiązują najpoważniejsze sprawy kryminalne w Łodzi i województwie. Niezbędną pomocą w szukaniu wskazówek i tropieniu przestępców jest obdarzony znakomitym węchem owczarek niemiecki Alex.
"Komisarz Alex" odcinek 146 - TVP1, godz. 20:30

Samuel wiedzie beztroskie życie na Riwierze Francuskiej. W wolnym czasie wdaje się w romanse z turystkami. Jedna z przygód kończy się w niespodziewany sposób. Była kochanka Samuela, Kristin, podrzuca mu dziecko i znika. Samuel musi się odnaleźć w roli samotnego ojca maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, lecz uczucie do dziewczynki dodaje mu sił, by sprostać wyzwaniu. Sielanka nie trwa długo. Gdy Gloria ma 8 lat, Kristin wraca, by ją odzyskać.
"Jutro będziemy szczęśliwi" - CANAL+, godz. 21:00

Alice Howland jest cenionym profesorem lingwistyki. Zaangażowana w pracę naukową kobieta dba także o rodzinę - męża i troje dorosłych dzieci. Zaczyna mieć kłopoty z pamięcią. Po jakimś czasie okazuje się, że cierpi na chorobę Alzheimera. Informacja ta zmienia życie pani profesor i jej bliskich. Każdy na swój sposób próbuje poradzić sobie z sytuacją i jednocześnie zapewnić Alice poczucie bezpieczeństwa.
"Motyl. Still Alice" - TVP2, godz. 22:20

Grupa geologów odkrywa osunięcie się fiordu w górzystej okolicy Åkneset w Norwegii. Na skutek tego zdarzenia do miasta zbliża się ogromna, 85-metrowa fala. Na ewakuację ludności jest za późno. Kristian, jeden z członków załogi badaczy, chce uratować od zagłady jak najwięcej ludzi. Do działania mobilizuje go również fakt, że na miejscu przebywa jego rodzina. Nie ma zbyt wiele czasu - do katastrofy pozostało 10 minut.
"Fala" - TVP1, godz. 22:25

Zobacz galerię

Wspieramy WOŚP!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 19.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×