Program TV na sobotę, 23.02.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 23.02.2019? W programie TV na sobotę m.in. finał "The Voice Kids", nowa edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz filmy - "Och, życie!", "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca", "Pożegnanie z Afryką". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 23 lutego 2019!

Multimedia

Program tv na sobotę, 23.02.2019 r.:

Rozsądna Holly Berenson jest obiecującą restauratorką. Nierozstający się z czapką baseballową Eric Messer to ambitny, ale nieco zarozumiały dziennikarz sportowy. Po koszmarnej pierwszej randce oboje są przekonani, że w przyszłości będą się spotykać wyłącznie na urodzinach małej Sophie, córki ich wspólnych przyjaciół. Niestety, rodzice Sophie giną w wypadku i zgodnie z ich wolą Holly i Messer przejmują opiekę nad dziewczynką.
"Och, życie!" - TVN, godz. 20:00

Larry orientuje się, że jego przyjaciele, czyli eksponaty nowojorskiego Muzeum Historii Naturalnej, dziwnie się zachowują. Postanawia odkryć, co jest tego przyczyną. Okazuje się, że tablica, dzięki której eksponaty ożywają, niszczeje i można ją uratować tylko w Muzeum Brytyjskim. Larry i jego syn Nick wyruszają do Londynu, by rozwikłać tajemnicę tablicy.
"Noc w muzeum: Tajemnica grobowca" - Polsat, godz. 20:05

Na ten wieczór czekaliśmy cały program – już w najbliższą sobotę poznamy zwycięzcę 2. edycji "The Voice Kids". W Finale zobaczymy dziewiątkę cudownych, młodych wokalistów, którzy będą reprezentować drużynę Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. Meta coraz bliżej, a na horyzoncie widać już kontrakt płytowy i czek na 50 tysięcy złotych. O wygraną walczą szalone atomówki z drużyny Afromental: Lena Marzec, Michał Szczurek i Wiktoria Gabor; asy z talii Cleo: Karolina Kruk, Ania Dąbrowska i Adrian Bałucki, a także ekipa Dawida Kwiatkowskiego w składzie Carla Fernandes, Oliwier Szot oraz Paweł Szymański. Kto zostanie "Najlepszym Dziecięcym Głosem w Polsce"?
"The Voice Kids" - TVP2, godz. 20:05

Zamożny Jean Paul Getty jest uważany za tyrana i dusigrosza. Grupa przestępców pragnie skorzystać z jego bogactwa. Nieznani sprawcy porywają ukochanego wnuka Getty'ego i żądają wielomilionowego okupu za jego uwolnienie. Getty odmawia wypłacenia pieniędzy. Zrozpaczona matka porwanego, Gail, gotowa jest posunąć się do najbardziej desperackich czynów, aby wymusić na teściu zmianę decyzji. Czas mija, a zniecierpliwieni porywacze wykazują się coraz większą brutalnością. Wtedy pewien mężczyzna proponuje Gail pomoc.
"Wszystkie pieniądze świata" - Canal+, godz. 21:00

W 1914 roku zamożna Dunka, Karen Dinesen, przyjeżdża do Kenii, by połączyć się z mężem, baronem Brorem Blixenem. W trakcie podróży poznaje ekscentrycznego angielskiego arystokratę i myśliwego, Denysa Finch Hattona. Szybko okazuje się, że zaaranżowane małżeństwo nie ma przyszłości. Blixenowie mieli żyć spokojnie i dostatnio z farmy i hodowli bydła. Tymczasem baron zainwestował pieniądze w ryzykowną plantację kawy. Kiedy Karen upewnia się, że jej małżonek dopuścił się licznych zdrad, zrywa z nim. Nieoczekiwanie uświadamia sobie, że kocha Denysa.
"Pożegnanie z Afryką" - TVN7, godz. 21:20

Rosemary i Guy Woodhouse'owie wynajmują mieszkanie w starej kamienicy. Dobrotliwi, choć nazbyt opiekuńczy, sąsiedzi bardzo interesują się młodą kobietą i w końcu zdobywają jej przyjaźń. Pewnego dnia pani Castevet częstuje Rosemary deserem, po którym kobieta ma wizję, że została zgwałcona przez demoniczną istotę. Niebawem okazuje się, że spodziewa się dziecka. Z dnia na dzień czuje się coraz gorzej. Za radą Castevetów oddaje się pod opiekę doktora Sapirsteina. Z rosnącym przerażeniem oczekuje porodu i prawdy o swoim dziecku.
"Dziecko Rosemary" - Ale kino+, godz. 22:00

Pierwszy odcinek 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Kolejni artyści postarają się wspiąć na wyżyny swoich scenicznych i wokalnych możliwości. Będą to: znakomite aktorki Elżbieta Romanowska i Katarzyna Dąbrowska, wschodząca gwiazda małego ekranu – Iga Krefft, aktorka musicalowa – Marta Wiejak, znany z "Na Wspólnej" odtwórca roli Kamila Hoffera – Kazimierz Mazur, naczelny brodacz Polski – Kamil Pawelski – czyli Ekskluzywny Menel, piosenkarz Antek Smykiewicz i wokalista zespołu Future Folk – Stanisław Karpiel – Bułecka. Czeka ich mordercza praca nad perfekcyjnym odwzorowaniem wylosowanej postaci i nad własnymi słabościami. Czuwają nad nimi ludzie, których na co dzień nie widać, między innymi: charakteryzatorzy, kostiumolodzy i fryzjerzy.
"Twoja twarz brzmi znajomo" - Polsat, godz. 22:10

Przystojny Sherman "Tank" Turner dorabia, pomagając porzuconym mężczyznom w odzyskaniu partnerek. W tym celu umawia się z ich byłymi dziewczynami i zdobywa ich zaufanie, po czym staje się arogancki. Po takich randkach kobiety w pośpiechu wracają w objęcia dawnych partnerów. Pewnego dnia niezaradny współlokator postanawia skorzystać z jego usług. Dustin ma nadzieję na zyskanie zainteresowania koleżanki z pracy. Tank stara się wykonać zadanie jak najlepiej, lecz szybko staje przed dylematem, czy być lojalnym kolegą, czy pójść za głosem serca.
"Dziewczyna mojego kumpla" - TVN, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 23.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • w sobotę najbardziej czekałam na ttbz11 (gość)

    Skoro to 11 edycja to słysząc o zwiększeniu ilości odcinków pomyślałam właśnie o 11 a nie 12. Jakoś by jedno z drugim współgrało. Ale skoro już ma ich być aż 12 to może posypią się premierowe wcielenia. Byłoby super zobaczyć np. jak któryś z uczestników odgrywa na scenie rolę zwycięzcy ttbz3 Stefano Terrazzino. P. S. W jednym z najnowszych wywiadów ze Stefano wyczytałam, iż przygotowuje on nowy, po części autobiograficzny spektakl pt. Marzyciel. Czekam na niego i mam nadzieję, że dane mi będzie kiedyś go obejrzeć.

    24.02.2019 21:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×