Program tv na sobotę, 25.05.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami sobota, 25 maja 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial czy może koncert? Oj, będzie się działo! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na sobotę, 25.05.2019.

Multimedia

Program tv na sobotę, 25.05.2019 r.:

Historia namiętnej, lecz niemożliwej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. Na przeszkodzie ich uczuciu stają nie tylko trudne charaktery, lecz także wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu. Tło dla ludzkich dramatów stanowi poruszająca ścieżka dźwiękowa - polska muzyka ludowa przeniesiona z wiejskich chat do filharmonii, hipnotyzujący ówczesną bohemę jazz oraz szlagiery paryskich barów z połowy XX wieku.
"Zimna wojna" - CANAL+, godz. 20:00

Agentka Gracie Hart, która sprytem, urodą i umiejętnościami udaremniła zamach na uczestniczki konkursu miss piękności, stała się najsławniejszą twarzą FBI. Przyniosło jej to więcej szkód niż korzyści. Popularność uniemożliwiła jej wykonywanie upragnionego zawodu. Gracie wycofuje się z działalności operacyjnej i zajmuje się promowaniem pozytywnego wizerunku FBI w mediach. Kiedy porywacze uprowadzają parę jej najlepszych przyjaciół, Gracie postanawia wkroczyć do akcji wbrew zakazom przełożonych.
"Miss Agent II: uzbrojona i urocza" - TVN, godz. 20:00

Drugi dzień imprezy, czyli koncert Radiowy Hit Roku, 10-lecia Mroza oraz koncert Zenona Martyniuka.
Polsat SuperHit Festiwal 2019 - Polsat, godz. 20:05

Pięcioletni Jack mieszka z mamą, Joy, w małej szopie, którą nazywają pokojem. Oboje są więzieni przez biologicznego ojca dziecka, który każe na siebie mówić Duży Nick. Chłopiec jest przekonany, że świat istnieje tylko w tym pomieszczeniu, nie wie, że poza nim jest życie. Matka szuka wyjścia z sytuacji. Pewnego dnia udaje jej się wyzwolić Jacka. Chłopiec zawiadamia policję, pomaga uwolnić matkę. Oboje muszą się odnaleźć w nowej rzeczywistości.
"Pokój" - TVP Kultura, godz. 20:20

Rok 1915. Trójka bohaterów zacieśnia relacje w trakcie ostatnich dni Imperium Osmańskiego. Mikael przybywa do Konstantynopola, by zrealizować marzenia o studiach medycznych. Poznaje Ane, narzeczoną słynnego amerykańskiego fotoreportera Chrisa. Rozpoczyna z nią romans. Tymczasem imperium zaczyna drżeć w posadach. Na ulicach miasta robi się coraz niebezpieczniej.
"Przyrzeczenie" - TVP1, godz. 20:35

Miasteczko w Massachusetts. Cztery grzeczne uczennice przystępują do rytuału mającego zdemaskować Slender Mana, który jest postacią występującą w tradycyjnych przekazach ludowych. Kiedy jedna z nich znika w tajemniczych okolicznościach, pozostałe podejrzewają, że może jednak Slender Man istnieje naprawdę, a ich koleżanka właśnie stała się jego ofiarą.
"Slender Man" - HBO, godz. 22:10

Pewnego dnia do drzwi Petersonów puka David, młody weteran, który służył z ich zabitym na wojnie synem, Calebem. Petersonowie otwierają przed nim dom i serca, a on odpłaca im uczynnością i pełnym delikatności zachowaniem. Pomaga rodzinie poradzić sobie ze stratą syna. Nietypowe metody rozwiązywania konfliktów przez byłego żołnierza wzbudzają niepokój w Annie, siostrze Caleba. Co gorsza, w okolicy zaczynają się dziać dziwne rzeczy.
"Gość" - TVP2, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 25.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×