Program tv na sobotę, 27.04.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami sobota, 27 kwietnia 2019 roku. Dzisiaj czas na ogromne emocje sportowe! Jeżeli jednak nie jest wam po drodze z polską piłką nożną bądź MMA, to śmiało znajdziecie również doskonałe filmy! Sprawdźcie, co warto obejrzeć w TV w sobotę 27.04.2019.

Multimedia

Program tv na sobotę, 27.04.2019 r.:

1 maja 2019 roku mija 15 lat od dnia, w którym Polska stała się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej. Z tej okazji wznowiono program "Europa da się lubić", który obala stereotypy oraz jest źródłem wiedzy o bogactwie kulturowym Starego Kontynentu. W studiu spotkają się po latach m.in. Kevin Aiston, Paolo Cozza i Theofilos Wafidis, Toni Hyyryläinen. Pojawią się też nowi ciekawi goście. W każdym wydaniu wystąpią gość specjalny i muzyk, który z zespołem Torres Brothers wykona piosenkę związaną z tematem odcinka.
"Europa da się lubić - 15 lat później" odcinek 1 - TVP2, godz. 20:05

Czterdziesta ósma gala Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się w lubelskim Globusie. W najważniejszym pojedynku Roman Szymański i Francuz Salahdine Parnasse zmierzą się o tymczasowy pas mistrza organizacji w kategorii piórkowej. Ponadto Łukasz Jurkowski i Chorwat Stjepan Bekavac będą rywalizować w kategorii półciężkiej po prawie czternastu latach od pierwszej walki, którą wygrał zawodnik z Bałkanów, a Gracjan Szadziński i Marian Ziółkowski skrzyżują rękawice w kategorii lekkiej. Rozegrane zostaną też trzy inne pojedynki.
Konfrontacja Sztuk Walki 48 w Lublinie - Polsat, godz. 20:05

Najlepsze ekipy LOTTO Ekstraklasy zmierzą się w Trójmieście. W bieżących rozgrywkach gdańszczanie i warszawianie bezbramkowo zremisowali 4 sierpnia i 9 grudnia 2018 roku. Między nimi powinna rozstrzygnąć się rywalizacja o tytuł mistrzowski, choć nie należy zapominać o tym, że Piast Gliwice może odrobić stratę punktową do Lechii i Legii. Do tej pory trójmiejski klub nie zdobył prymatu krajowego. Stołeczny zespół dokonał tej sztuki trzynaście razy, a w maju 2019 roku może to uczynić czwarty raz z rzędu.
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa - TVP1, godz. 20:20

Zaginął senior rodu, poeta Beverly. By wyjaśnić sprawę i wesprzeć chorą na raka, uzależnioną od leków matkę, do domu przyjeżdżają dorosłe córki Westonów: przeżywająca kryzys małżeński Barbara z mężem oraz stara panna Karen, dla której spotkanie z rodziną to przykry obowiązek. Trzecia z sióstr, Ivy, nie wyprowadziła się od rodziców. Tłumi uczucia, pozwala sobą pomiatać i marzy o zjednoczeniu rodziny. Krewne muszą zmierzyć się z emocjami, które doprowadziły do zerwania kontaktów. Gdy rodzina zasiada do wspólnego posiłku, dochodzi do konfrontacji.
"Sierpień w hrabstwie Osage" - TVP Kultura, godz. 20:20

Lata 80. XX w. Zbigniew Religa jest warszawskim kardiochirurgiem, który marzy o przeprowadzeniu w komunistycznej Polsce pionierskiej operacji przeszczepu serca. Niestety, środowisko naukowe patrzy nieprzychylnie na jego aspiracje. Lekarz nie daje za wygraną i przenosi się do Zabrza, gdzie dostaje pełną swobodę działania. W roku 1985 razem z zespołem przeprowadza pierwszą operację przeszczepu serca. Pacjent umiera, ale chirurdzy się nie poddają. Dwa lata później kolejny zabieg kończy się sukcesem, rozpoczynając rewolucję w polskiej medycynie.
"Bogowie" - TVN, godz. 21:00

Historia Forresta Gumpa, upośledzonego człowieka o wielkim sercu i zdolności do wpadania w centrum największych wydarzeń w historii USA, począwszy od dzieciństwa w latach 50. XX wieku. Forrest zyskuje status osobistości, gdy staje się gwiazdą futbolu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem. Lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze - miłości przyjaciółki, Jenny Curran.
"Forrest Gump" - TVN 7, godz. 21:00

Rok po śmierci matki, Donny, Sophie przygotowuje się do ponownego otwarcia hotelu na wyspie Kalokairi. Młoda kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Obawia się, że nie zdoła wychować dziecka. Z pomocą przychodzą jej przyjaciółki i byli partnerzy Donny - Harry, Bill i Sam. Przygotowując się do sprostania obowiązkom związanym z macierzyństwem, Sophie wspomina okres młodości swojej matki.
"Mamma Mia! Here We Go Again" - CANAL+, godz. 21:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 27.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×