Program tv na sobotę, 27.10.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas na weekend! Przed nami sobota, 27 października. Dzisiaj w telewizji znajdziecie m.in. rosyjską superprodukcję z polską aktorką w roli głównej, a także nowy polski serial kryminalny. Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co dzisiaj warto zobaczyć w TV! Oto program telewizyjny na sobotę, 27.10.2018.

Multimedia

Program tv na sobotę, 27 października 2018 r.:

Przyjaciółki z zespołu "The Barden Bellas" wracają do przyziemnej rzeczywistości po zwycięstwie w międzynarodowym konkursie. Dziewczyny opuszczają mury college'u i muszą zmierzyć się z problemami dorosłości. Szybko odkrywają, że muzyka nie zapewni im dostatniego życia. Piosenkarki chętnie korzystają z szansy na wzięcie udziału w międzynarodowym tournée. Muszą skonfrontować się z grupą, która wykorzystuje podczas występów imponujące umiejętności wokalne i instrumenty.
"Pitch Perfect III" - CANAL+, godz. 19:25

Widowisko muzyczne, podczas którego trenerzy szukają najlepszego głosu w Polsce. W trakcie przesłuchań artyści nie widzą uczestników. Jeśli trenera zachwyci czyjś głos, może on pozyskać tę osobę do drużyny. Program składa się z kilku etapów. Nagrodą dla zwycięzcy jest międzynarodowy kontrakt płytowy.
"The Voice of Poland" - TVP2, godz. 20:05

Życie Shreka i Fiony upływa w spokoju i szczęściu. Ogr tęskni jednak do wypełnionych przygodami dni. Gdy w okolicy pojawia się karzeł Rumpelnicki, potrafiący spełniać życzenia, Shrek decyduje się zawrzeć z nim układ. W wyniku zaklęcia ogr trafia do alternatywnej rzeczywistości rządzonej przez niegodziwego karła. Shrek wraz z przyjaciółmi mają zaledwie dobę, by odwrócić zaklęcie i przywrócić światu dawną postać.
"Shrek Forever" - Polsat, godz. 20:05

Victoria Spick nie ma czasu na życie miłosne. Pewnego dnia, gdy bawi się na weselu przyjaciół, spotyka starych znajomych. Następnego dnia jeden z nich zostaje oskarżony o próbę zabójstwa swojej dziewczyny. Jedynym świadkiem jest pies powódki. Victoria niechętnie godzi się reprezentować Vincenta w sądzie.
"Victoria" - Ale kino+, godz. 20:10

Michalina Olszańska w roli głównej. Matylda, rosyjska tancerka polskiego pochodzenia, występowała w Petersburgu i Moskwie. W 1890 roku poznała carewicza Mikołaja. Fascynacja przerodziła się w płomienny romans. Związek przetrwał kilka lat, do koronacji Mikołaja w 1896 roku i jego ślubu z Aleksandrą Fiodorowną.
"Matylda" - TVP1, godz. 21:30

Siostry Kate i Maura Ellis przyjeżdżają do rodzinnego domu, by zabrać rzeczy ze swoich dawnych pokoi. Rodzice postanowili sprzedać posiadłość, w której kobiety spędziły dzieciństwo i młodość. Kate i Maura nie zamierzają rozstać się z ukochanym miejscem bez pożegnania. Postanawiają urządzić wielką imprezę, którą zapamiętają do końca życia.
"Siostry" - TVN, godz. 21:55

Kuba (debiutujący Kamil Nożyński) to znany warszawski diler kokainy. Jest perfekcjonistą i outsiderem. Lubi mieć wszystko pod kontrolą - włącznie ze swoim dokładnie przemyślanym i zaplanowanym wizerunkiem. Jest zagadką dla otoczenia - to, co widzą inni to jedynie przystojna twarz, ekskluzywne ubrania, drogi samochód. Nikt nie wie o nim zbyt wiele, za to on zna bardzo wielu. Jego klientela to pełen przekrój społeczny - politycy, celebryci, zamożne panie domu, gwiazdy hip-hopu, hipsterzy.
"Ślepnąc od świateł" odcinek 1 - HBO, godz. 22:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę 27.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×