Program TV na sobotę, 28.07.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 28.07.2018? W programie TV na dziś m.in. "Ptaszek na uwięzi", "Zamiana ciał", "Twierdza", "Ślepy traf" i "Nadchodzi Polly". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 28 lipca 2018!

Multimedia

Program tv na sobotę, 28 lipca 2018 r.:

Rick Jarmin od 15 lat jest uczestnikiem programu ochrony świadków. Jego zeznania zaprowadziły do więzienia pewnego gangstera, dlatego od tej pory Rick nieustannie zmienia nazwiska i miejsca pobytu. Kłopoty zaczynają się, gdy przypadkowo spotyka byłą dziewczynę, Marianne Graves, obecnie wziętą prawniczkę. Zachowanie Ricka, który początkowo jej nie poznaje, wydaje się Mariannie podejrzane. Nie wie, że Rick po zeznaniach przeciwko szefowi gangu narkotykowego ukrywa się. Na jego trop wpadają pałający żądzą zemsty Eugene Sorenson i jego ludzie.
"Ptaszek na uwięzi" - TVN7, godz. 19:00

Szalona noc, której rezultatem jest… zamiana ciał. Czy dwaj najlepsi kumple, którzy wiodą zupełnie różne tryby życia, poradzą sobie w nowych rolach? Mitch i Dave to najlepsi kumple, których różni prawie wszystko. Dave prowadzi spokojne i poukładane życie - jest prawnikiem, mężem i ojcem. Mitch, beztroski kawaler, wciąż zachowuje się, jakby był studentem. W gruncie rzeczy obaj sobie trochę zazdroszczą. Pewnego ranka przyjaciele budzą się po nocnej imprezie i odkrywają, że zamienili się ciałami. Jak naprawdę wygląda życie każdego z nich? Czy poradzą sobie z obowiązkami, do których nie przywykli?
"Zamiana ciał" - TVN, godz. 20:00

Oparty na prawdziwych wydarzeniach film Paula Greengrassa to opowieść o porwaniu amerykańskiego statku handlowego przez somalijskich piratów w 2009 roku. Maersk Alabama, amerykański statek handlowy dowodzony przez kapitana Richarda Phillipsa, został w 2009 roku porwany przez somalijskich piratów. Film koncentruje się na relacji pomiędzy tytułowym bohaterem a dowódcą piratów Muse'em, który bierze Phillipsa jako zakładnika. Obaj działają pod silną presją. Sytuacja, w której się znaleźli, prowadzi ich do nieuniknionej konfrontacji...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kapitan Phillips" - Polsat Film, godz. 21:00

Były student Princeton, Richie Furst, przegrywa w internetowego pokera wszystkie pieniądze. Dzięki statystycznym wyliczeniom jest w stanie to udowodnić. Jedzie do Kostaryki, by odnaleźć Ivana Blocka, potentata internetowego hazardu, który według Richie'ego jest odpowiedzialny za oszustwa. Block jest pod wrażeniem odwagi chłopaka i jego wyliczeń. Proponuje mu pracę i angażuje go w swoje nielegalne działania: wymuszanie haraczy i łapówkarstwo. Jednocześnie zabezpiecza obciążające go dowody. Tymczasem do Richie'ego zgłasza się agent Shavers z FBI, który chce postawić Blocka przed sądem. On również grozi Furstowi, jeśli ten mu nie pomoże.
"Ślepy traf" - TVP1, godz. 21:45

Grupa zbuntowanych marines pod dowództwem generała Hummela przejmuje kontrolę nad więzieniem Alcatraz, biorąc jako zakładników zwiedzających je turystów. Ukradłszy z arsenału broni chemicznej kilka pocisków, instalują je na wyspie i kierują na San Francisco. Chcą wymusić na rządzie USA wypłatę stu milionów dolarów w ramach odszkodowań dla rodzin żołnierzy, którzy polegli podczas tajnych operacji. FBI wysyła na wyspę komandosów i eksperta od broni chemicznej. Ich przewodnikiem jest były brytyjski agent, któremu powiodła się ucieczka z twierdzy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Twierdza" - TV Puls, godz. 21:45

Reuben jest pracownikiem firmy ubezpieczeniowej, który zajmuje się oceną ryzyka. Mężczyzna wszystko skrupulatnie planuje. Przed podjęciem każdej życiowej decyzji analizuje ją z każdej strony. Robi dokładny rachunek zysków i strat. Okazuje się jednak, że nic nie jest w stanie ustrzec go przed kłopotami sercowymi. Pewnego dnia spotyka swoją koleżankę z dzieciństwa - Polly. Kobieta jest jego całkowitym przeciwieństwem. Czerpie z życia pełnymi garściami i uwielbia balansować na krawędzi. Co wyniknie z tej znajomości?
"Nadchodzi Polly" - TVN, godz. 22:20

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 28.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×