Program TV na sobotę, 29.12.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na ostatnią sobotę 2018 roku zapowiada się interesująco. Dziś w tv m.in. "Kochajmy się od święta", wielki koncert przebojów świątecznych, "Nienawistna ósemka" i "Wkręceni II". Co jeszcze w telewizji? Sprawdź nasz program tv na 29 grudnia. Oto nasze hity dnia.

Multimedia

Program tv na sobotę, 29 grudnia 2018 r.:

Charlotte Cooper marzy o spędzeniu idealnych świąt, lecz jej rodzina nie należy do statecznych. Senior rodu, Bucky, postanowił zaprosić na wigilijny wieczór młodą kelnerkę z pobliskiego baru. Syn Charlotte, Hank, nie może zapanować nad uroczą, ale niesforną 4-letnią córeczką, która klnie i psuje rodzinne uroczystości. Siostra Hanka, Eleanor, ma romans z żonatym mężczyzną. By uniknąć złośliwych komentarzy, zaprasza na kolację przypadkowo poznanego żołnierza. Do braku rodzinnej harmonii przyczynia się także kleptomanka Emma.
"Kochajmy się od święta" - TVN, godz. 20:00

Koncert, podczas którego gwiazdy estrady wykonają największe, polskie i światowe, przeboje świąteczne. Oprócz prezentacji utworów w programie pojawią się wzruszające opowieści i anegdoty, a spotkanie przebiegnie w świątecznej atmosferze, w nastrojowej scenografii. Wystąpią: Kasia Cerekwicka, Halina Mlynkova, Ania Wyszkoni, Małgorzata Ostrowska, Mateusz Ziółko, Jula, Sound and Grace, Natalia Szroeder, Rafał Brzozowski, Ania Dąbrowska, Sławek Uniatowski, Andrzej Krzywy, Piotr Zubek, Pectus i Marek Piekarczyk.
Święta już! Wielki koncert przebojów świątecznych - TVP2, godz. 20:05

Tripp jest nastolatkiem, który dorasta w zapomnianym przez Boga i ludzi amerykańskim miasteczku. Zafascynowany motoryzacją chłopak lubi uciekać od codzienności. Pewnego dnia udaje mu się skonstruować z przypadkowo znalezionych części własną wersję popularnego Monster Trucka. Tymczasem w rafinerii dochodzi do wypadku. Z głębin ziemi wydostaje się silne i niezwykle inteligentne stworzenie, które pomaga Trippowi ocalić miasteczko przed nastawioną na maksymalizację zysku korporacją.
"Monster Trucks" - Polsat, godz. 20:10

W rodzinnej miejscowości Tomek "Szyja" Zarówny prowadzi spokojne życie u boku despotycznej żony, Jadźki, której jest podporządkowany. Pewnego dnia poznaje agentkę gwiazd, seksowną Klementynę. Dziewczyna dostrzega podobieństwo chłopaka do znanego aktora. Namawia "Szyję" na wypad do stolicy, gdzie miałby wybawić od obowiązków zmęczonego bywaniem na salonach gwiazdora. W Warszawie Tomek staje się celebrytą. Nie podoba się to jego żonie, która postanawia sprowadzić męża do domu. "Fikoł" rusza na ratunek przyjacielowi.
"Wkręceni II" - TVP1, godz. 20:35

Przez mroźne pustkowia Wyoming podróżują łowca nagród John Ruth oraz przestępczyni Daisy Domergue. Ze względu na załamanie pogody zatrzymują się w odciętej od świata gospodzie. Na czas śnieżycy zostają w niej uwięzieni. Wkrótce zdają sobie sprawę, że ich największym zmartwieniem nie są trudne warunki atmosferyczne, lecz mający nieuczciwe intencje towarzysze.
"Nienawistna ósemka" - TV Puls, godz. 22:25

Han, ambasador Chin, który ma zamiar ujawnić dowody przeciwko mafii, zostaje postrzelony przez gangstera Kenjiego. Carter i inspektor Lee wszczynają dochodzenie. Córka dyplomaty, Soo Yung, zdradza detektywom, że ojciec zostawił jej informacje na temat triady. By zdemaskować sprawców zamachu, Carter i Lee muszą jechać do Paryża. Trop prowadzi ich do klubu nocnego, gdzie poznają Genevieve, informatorkę Hana. Okazuje się, że zna ona nazwiska przywódców mafii. Wkrótce Soo Yung zostaje porwana. Kenji chce ją wymienić na Genevieve.
"Godziny szczytu III" - TVN7, godz. 22:55

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 29.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×