Program TV na sobotę, 3.08.2019. Co obejrzeć 3 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 3.08.2019? W programie TV na sobotę m.in. 2. sezon "Zniewolonej", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", "Disco pod Gwiazdami 2019", "Ugotowany", "Okrucieństwo nie do przyjęcia" i "127 godzin". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 3 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na sobotę, 3.08.2019 r.:

On jest wziętym adwokatem, ona kolekcjonerką bogatych mężów. Dzięki kontraktowi przedślubnemu Miles Massey wygrywa wszystkie sprawy rozwodowe. Tak też się staje, gdy atrakcyjna Marylin Rexroth rozwodzi się z jego klientem. Mimo oczywistych dowodów zdrady milionera adwokat zostawia panią Rexroth bez grosza. Lecz Marylin nie należy do kobiet, które się poddają. Ponownie wychodzi za mąż, by parę miesięcy później udać się do Milesa po poradę w sprawie rozwodu. Ślub był częścią planu, który ma pogrążyć sprytnego prawnika.
"Okrucieństwo nie do przyjęcia" - TVN7, godz. 20:00

Gwiazda reklamy chce zerwać z promocją sprzętu sportowego i zająć się diamentami. Aby zdobyć kontrakt w tej branży, mężczyzna zakłada się z szefem, że w ciągu dziesięciu dni rozkocha w sobie nowo poznaną dziewczynę. Wybór pada na Andie, redaktor kobiecego pisma. Ben nie wie, że stał się również obiektem zakładu. Dziennikarka na użytek artykułu podczas dziesięciu randek ma popełnić wszystkie typowe kobiece błędy i w ten sposób zakończyć obiecującą znajomość. Realizacja obu planów okazuje się niezmiernie trudnym zadaniem.
"Jak stracić chłopaka w 10 dni" - TVN, godz. 20:00

Szósta edycja festiwalu "Disco pod Gwiazdami" po raz pierwszy odbędzie się na Podlasiu, na terenie Politechniki w Białymstoku. Pierwszego dnia imprezy sceną zawładną polscy artyści, wśród których pojawią się: Maryla Rodowicz, Doda, Feel, Urszula, Boys, Mezo, Top Girls, Nowator, Miły Pan i Chłopaky. Motywem przewodnim koncertu będzie miłość, a muzycy wykonają utwory w specjalnie przygotowanych na to wydarzenie aranżacjach.
"Disco pod Gwiazdami 2019, czyli miłość w Białymstoku" - Polsat, godz. 20:05

Katierina trafia do lochu, a potem do ciężkiej pracy w polu. Natali obiecuje Grigorijowi, że odzyska Katię. Niestety ani jej rozmowa z Lidią, ani negocjacje z ojcem nie przynoszą rezultatów. Piotr sugeruje Aleksandrowi, że Katia może zagrozić małżeństwu młodych Czerwinskich. Ojciec Katii, Stepan, przyłącza się do wiejskich konspiratorów, powołujących do życia organizację Ziemia i Wolność... czytaj więcej
"Zniewolona" - TVP1, godz. 20:35

Agent wydziału do walki z narkotykami, Phil Broker, uczestniczy w aresztowaniu bossa, Danny'ego Turrie, i w strzelaninie zakończonej śmiercią syna gangstera. Po przejściu na emeryturę Broker przeprowadza się z córką do małej miejscowości w Luizjanie. Drobny incydent w szkole dziewczyny sprawia, że Phil znajduje wroga w uzależnionej siostrze producenta i dilera narkotyków, Gatora. Próbuje załagodzić narastający konflikt, ale Gator widzi możliwość wzbogacenia się. Postanawia wydać byłego agenta żądnemu zemsty Danny'emu.
"W obronie własnej" - TV Puls, godz. 21:45

II wojna światowa. Amerykański lotnik John Yossarian stacjonuje we Włoszech. Gdy jest bliski osiągnięcia liczby lotów bojowych, po której będzie mógł wrócić do ojczyzny, limit zostaje podniesiony. Sytuacja się powtarza. Żołnierze nie są w stanie spełnić kryteriów, które pozwoliłyby im na powrót do domu. Zwykle służą tak długo, aż zginą. Yossarian postanawia udawać, że postradał zmysły. Nie udaje mu się jednak zdobyć zgody na zakończenie służby. Yossarian musi zostać w eskadrze i tolerować niekompetencję przełożonych.
"Paragraf 22" - Ale kino+, godz. 21:55

Adam Jones to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków, lecz nie udźwignął ciężaru sławy. Zniknął z pierwszych stron gazet i nikt nie wiedział, co się z nim dzieje. Powraca wolny od uzależnień, by spróbować sił w centrum kulinarnego Londynu. Kierując utalentowanymi ekscentrykami, chce stworzyć najlepszą restaurację na świecie. Uczucie do pięknej Helene może stać się przeszkodą na drodze do zdobycia trzeciej gwiazdki Michelin.
"Ugotowany" - TVP1, godz. 22:35

Aron Ralston uwielbia aktywnie spędzać czas w plenerze. Kiedy spadający głaz w odległym kanionie w Utah pozbawia go możliwości ruchu, kolejna przygoda w poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń zamienia się w wielkie życiowe wyzwanie. Przez pięć dni Ralston odbywa wewnętrzną, niezwykle osobistą podróż. Wspomina przyjaciół i rodzinę, by wreszcie odkryć w sobie desperacką odwagę i pomysłowość, które pomagają mu pokonać przeciwności losu i zamienić nieszczęście w wielki triumf.
"127 godzin" - Polsat, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 3.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Iza (gość)

    Jak stracic chłopaka w 10 dni...polecam

    03.08.2019 16:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×