Program TV na sobotę, 4 sierpnia 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program telewizyjny na sobotę, 4 sierpnia - co dziś w tv? "Cast Away: poza światem", "Karate Kid", "American Pie: Zjazd absolwentów" - to tylko część propozycji. Sprawdź nasz program tv i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program tv na sobotę, 4 sierpnia 2018 r.:

Chuck Noland jest menedżerem w amerykańskiej firmie kurierskiej Federal Express. Jego praca wymaga ciągłego przemieszczania się po całym świecie. Noland, fanatyk organizacji bezgranicznie oddany pracy, jest w zawodzie numerem jeden. Nawet spotkania z narzeczoną są podporządkowane dzwonkom pagera, który wzywa go w trasę. Tymczasem podczas jednej z podróży odrzutowiec Federal Express wpada do Pacyfiku. Tylko Chuckowi udaje się wyjść cało z katastrofy. Fale wyrzucają go na brzeg bezludnej wyspy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Cast Away: poza światem" - TVN, godz. 20:00

Wdowa Jennifer Marsh z trudem próbuje utrzymać równowagę między życiem prywatnym a pracą w wydziale ds. przestępczości internetowej w Portland. Wraz z partnerem, agentem Griffinem Dowdem, codziennie przeszukują Sieć. Pewnego dnia otrzymują informację o stronie, której autor zachęca użytkowników, aby oglądali powolną śmierć uwięzionego kota. Obiecuje, że zabije go tym szybciej, im więcej osób zaloguje się na stronie. Namierzenie dręczyciela napotyka na duże trudności. Niebawem zamęczone zwierzę zostaje zastąpione przez człowieka.
"Nieuchwytny" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Sherry Parker dostaje pracę w Pekinie. Jej syn, Dre, nie jest zadowolony z przeprowadzki. W nowym miejscu czuje się zagubiony, nie potrafi znaleźć porozumienia z kolegami ze szkoły i pada ofiarą ich prześladowań. Z pomocą przychodzi mu pan Han, dozorca domu, w którym chłopiec mieszka. Pan Han zgadza się nauczyć Dre kung-fu, by ten mógł sam bronić się przed kolegami. W czasie wspólnych treningów między uczniem a nauczycielem rodzi się silna więź.
"Karate Kid" - Polsat, godz. 20:05

Film zaprasza do świata sześciu atrakcyjnych żon mieszkających na Florydzie, które łączy miłość do butów, operacji plastycznych i wydawania pieniędzy ich mężów.
"Mamuśki z Orlando" - TVN7, godz. 20:55

Festiwal Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej jest organizowany od trzech lat w Kudowie-Zdroju. Artyści spotykają się, by śpiewać polskie i czeskie piosenki, rozmawiać o sztuce i pielęgnować wspomnienia wspólnej, niełatwej historii. Podczas koncertu galowego wystąpią Ewa Farna, Marek Piekarczyk, Gabi Gold, Dariusz Kordek, Olga Bończyk, Hanna Śleszyńska, Igor Sebo, Kacper Kuszewski oraz Kwartet Rampa. Artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Piotra Dziubka. Koncert poprowadzi Artur Andrus.
Festiwal Piosenki Polskiej i Czeskiej - Kudowa-Zdrój "Pokolenia" - TVP2, godz. 21:05

Detektyw Bennie Chan prowadzi śledztwo przeciwko biznesmenowi Victorowi Wongowi, który prawdopodobnie jest szefem mafii. Gdy jedna z akcji kończy się niepowodzeniem, rozwścieczony szef policji Tang wyrzuca Benniego ze służby. Tymczasem do Makau przybywa amerykański hazardzista Connor Watts i poznaje piękną Samanthę, uwikłaną w mafijne porachunki. Watts zostaje uprowadzony przez rosyjskiego gangstera. Chan rusza do Rosji, by uwolnić Amerykanina i sprowadzić go do Hongkongu.
"Dorwać Wattsa" - TVP1, godz. 21:10

Po ponad 10 latach na szkolnym zjeździe spotykają się absolwenci szkoły East Great Falls High. Łącząca ich przyjaźń przetrwała. Jim i Michelle mają dziecko, zmagają się z problemami związanymi z brakiem seksu. Stifler jest pracownikiem tymczasowym. Nęka go mężczyzna, któremu kiedyś dokuczał. Oz odniósł sukces jako sprawozdawca sportowy. Ma piękną dziewczynę, ale w domu nie czuje się swobodnie. Kevin jest szczęśliwym mężem, przeszkadza mu jednak tryb życia gospodyni domowej. Potrzebuje emocji, które zjazd ma mu zapewnić.
"American Pie: Zjazd absolwentów" - TVN, godz. 23:00

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 4.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×