Program tv na sobotę 5.08.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na sobotę. Co będzie można obejrzeć dziś w tv? Sprawdźcie nasze telewizyjne propozycje na sobotę, 5 sierpnia! Mnóstwo filmowej rozrywki gwarantowane!

Multimedia

Program tv na sobotę, 5 sierpnia 2017:

John i Jeremy mają oryginalne hobby - wpraszają się na imprezy weselne, by podrywać dziewczęta. Tym razem, udając braci, przedsiębiorców z New Hampshire, wybierają się na wesele córki ministra skarbu. Poznają druhny panny młodej, które okazują się jej siostrami. Dla Jeremy'ego Gloria Cleary jest kolejnym podbojem, ale John jest zauroczony Claire. Kiedy Gloria zakochuje się w Jeremym, przekonuje ojca, aby John i Jeremy pojechali z nimi na rodzinny wypad po uroczystościach weselnych. To idealna okazja dla Johna, aby podbić serce Claire.
"Polowanie na druhny" - TVN, godz. 20:00

Życie na farmie toczy się swoim rytmem. Farmer upewniając się, że jego zwierzęta są bezpieczne, spokojnie wyrusza do miasta. Gdy tylko znika za horyzontem, jedna z owieczek krzyczy głośno "czysto! ", a farma zamienia się w tętniące życiem miejsce, gdzie wszystkie zwierzęta chodzą na dwóch nogach, mówią ludzkim głosem, oglądają telewizję, a wieczorami urządzają imprezy w stodole. Zabawie przewodzi Otis, beztroska krowa lubiąca tańczyć, śpiewać i czerpać z życia pełnymi garściami. Wraz z przyjaciółmi - myszką Pip, szczurem Freddym, kogutem Peckiem i Prosiakiem - wymyśla figle i spędza czas na próżnowaniu. Niesforny Otis za nic ma rady swojego ojca, który jest autorytetem i zwierzchnikiem wszystkich zwierząt na farmie. Ben każdego ranka organizuje zebrania, na których informuje o bieżących sprawach gospodarczych i o nadchodzącym zagrożeniu ze strony kojotów. Bezskutecznie próbuje nauczyć syna dojrzałości i odpowiedzialności za innych. Darzy go bowiem głęboką rodzicielską miłością i nie ma serca zabraniać mu zabawy. Wreszcie na farmie pojawiają się kojoty, które napadają na kurnik. Ben postanawia sam walczyć z wrogami, lecz ponosi klęskę.
"Krowy na wypasie" - Polsat, godz. 20:10

Bagdad, Aladyn i latające dywany, czyli baśnie z czasów dzieciństwa z przymrużeniem oka i nie tylko dla najmłodszych. Francuska komedia w reżyserii Arthura Benzaquena ("Pożądanie") to podróż do czasów wielkich sułtanów i przebiegłych wezyrów. Dwaj drobni złodzieje, uciekając przed pogonią w wielkim domu towarowym, znajdują schronienie w dziale dziecięcym. Nie mając żadnej drogi ucieczki, ostają zmuszeni przez dzieci do opowiadania bajek. Niesieni ich niezwykle swobodną narracją przenosimy się do Bagdadu, w którym latające dywany są na porządku dziennym, bohaterowie bronią pięknych księżniczek, a popsuć ich szyki chcą przebiegli czarodzieje oraz przeróżnej maści wezyrowie i sułtani.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Nowe przygody Aladyna" - CANAL+, godz. 21:00

Koncert pod hasłem "Czas wszystko zmienia", zaczerpniętym z tytułu piosenki Boba Dylana. Twórcy Festiwalu Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej chcą każdego roku spotykać się w Kudowie-Zdroju, by śpiewać polskie i czeskie piosenki, cieszyć się literaturą i filmem oraz pielęgnować wspólną historię. Na scenie w Parku Zdrojowym pojawią się Helena Vondráčková, Gabi Gold, Renata Przemyk, Paweł Domagała, Artur Chamski i Tercet czyli Kwartet. Artystom będzie towarzyszyć zespół muzyczny pod kierownictwem Piotra Dziubka.
Festiwal Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej w Kudowie - koncert galowy - TVP2, godz. 21:10

Doborowy oddział komandosów wynajęty przez CIA ma za zadanie odbić zakładników przetrzymywanych gdzieś w południowoamerykańskiej dżungli. Zamiast jednak odnaleźć zaginionych ludzi niespodziewanie natrafiają na morderczą, kosmiczną bestię, która sama jest niewidoczna na tle lasu. Monstrum kolejno eliminuje żołnierzy, wciągając ich w pułapki.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Predator" - Polsat, godz. 22:00

Komedia Juliusza Machulskiego nagrodzona Złotymi Lwami na festiwalu w Gdyni z rewelacyjną rolą debiutującego Pawła Kukiza. Józek Galica (Paweł Kukiz) jest młodym bezrobotnym góralem-anglistą. Pewnego dnia poznaje Kingę Maciejewską (Renata Gabryjelska). Dziewczyna chce się szybko nauczyć języka angielskiego, gdyż jest zaręczona z pewnym Amerykaninem (Tomasz Tomaszewski). Gdy lekcje dobiegają końca, okazuje się, że narzeczony Kingi zniknął, pozostawiając po sobie tylko tajemniczą walizkę. Józek chce pomóc dziewczynie odnaleźć przyszłego męża, nie wiedząc, że tym samym wplątuje się w aferę szpiegowską.
"Girl Guide" - TVP 2, godz. 22:10

Premiery kinowe sierpień 2017

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×