Program tv na sobotę, 6.02.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Jesteście ciekawi, co będzie można obejrzeć w sobotę? Oto nasze telewizyjne propozycje!

Multimedia

Wysmakowana i dopracowana w najdrobniejszym szczególe adaptacja opowiadania F. Scotta Fitzgeralda, nagrodzona przez Amerykańską Akademię Filmową za scenografię, charakteryzację i efekty specjalne. Pod koniec I wojny światowej w Nowym Orleanie na świat przychodzi Benjamin Button, noworodek przypominający osiemdziesięcioletniego starca. Jego matka umiera tuż po porodzie, a ojciec, porażony brzydotą syna, porzuca go pod drzwiami domu starców. Opuszczonym chłopcem z troską i poświęceniem opiekuje się czarnoskóra Queenie. Wraz z upływem czasu Benjamin młodnieje i zaprzyjaźnia się z Daisy _ wnuczką jednej z pensjonariuszek. Po latach, kiedy Benjamin jest w kwiecie wieku, a Daisy dorosłą kobietą, ich drogi znowu się ze sobą krzyżują. Wielka miłość nie ma jednak szans, by wygrać z upływającym czasem, który odmładza Buttona, a Daisy dodaje lat.
"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" - TVN, godz. 20:00

Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki "Jarhead" z 2003 r. Anthony'ego Swofforda, byłego żołnierza piechoty morskiej, który pisał w niej o swoich wojennych doświadczeniach. Akcja rozgrywa się podczas walk zbrojnych w Zatoce Perskiej w 1990 roku, a bohaterami tej wojennej historii są żołnierze z amerykańskiego plutonu, którymi dowodzi sierżant Sykes. Jednym z żołnierzy jest 20-letni Anthony Swofford o przezwisku Swoff. Służy w elitarnej jednostce snajperów. Akcja rozpoczyna się w 1989 r. Żołnierze przechodzą trening w obozie szkoleniowym. Czekając na prawdziwa walkę: kopią okopy, grają w piłkę, wypatrują listów i paczek od swoich bliskich. W tym czasie nawiązują się przyjaźnie, umacniają braterskie więzi.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jarhead: Żołnierz Piechoty Morskiej" - Ale kino+, godz. 20:10

Filmowa wersja kultowego serialu z lat osiemdziesiątych. Jamie Foxx oraz Colin Farrell jako detektywi Crockett i Tubbs z narażeniem życia rozpracowują narkotykowy gang. Ricardo Tubbs i Sonny Crockett działają pod przykrywką na Florydzie. Mają rozpracować niebezpieczną siatkę przestępczą, kierowaną przez Jesusa Montoyę. Gang przemyca narkotyki, pierze brudne pieniądze, a jego bossowie są odpowiedzialni za śmierć trzech funkcjonariuszy FBI, którzy zginęli, infiltrując mafijne struktury. Wkrótce Crockett i Tubbs, wrzuceni w sam środek organizacji Montoyi, trafiają na Haiti i Kubę. Tutaj nie sięga władza policji z Miami ani amerykańskiego rządu. Granica między prawdą a kłamstwem z każdym dniem zaciera się coraz bardziej, aż w końcu nadchodzi moment, kiedy obaj muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, po której stronie tak naprawdę walczą.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Miami Vice" - TVP1, godz. 20:25

Poruszająca opowieść o tym, że czynienie dobra jest zaraźliwe. Eugene Simonet jest nauczycielem w szkole podstawowej. Pomimo bardzo nieszczęśliwego dzieciństwa, którego pamiątką są blizny na całym ciele, Simonet jest nauczycielem pełnym pasji. Od dwunastu lat, na początku każdego roku szkolnego Eugene daje swoim uczniom zadanie, które polega na tym, aby wymyślić sposób ulepszenia świata i wprowadzić go w życie. Nagle jeden z chłopców, Trevor McKinney mieszkający w robotniczej dzielnicy Las Vegas, traktuje zadanie bardzo poważnie. Wymyśla projekt "podaj dalej". Trevor oferuje młodemu, bezdomnemu mężczyźnie miejsce do spania i coś do jedzenia. To wzrusza starszą, także bezdomną kobietę, Grace, która z kolei pomaga uciekającemu przed policją złodziejowi. Bez wiedzy Trevora, "podaj dalej" z małego skupiska ludzi w Las Vegas, rozprzestrzenia się na cały kraj.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Podaj dalej" - TVN Fabuła, godz. 21:00

Od 6 miesięcy stróże prawa w Los Angeles nie mogą spać spokojnie. Seryjny morderca za cel swych zbrodni obrał sobie policjantów. W bestialski sposób pozbawił życia już 9 funkcjonariuszy. Sprawą zabójstw zajmuje się agent FBI Jake Malloy. Ale przestępca jest sprytny i śledztwo ciągle tkwi w martwym punkcie. Malloy pozostaje bezsilny także wtedy, gdy morderca zabija jednego z jego przyjaciół. W czasie, gdy agent wraz z innymi funkcjonariuszami ogląda scenę zbrodni, zabójca wdziera się do domu narzeczonej Malloya. Nie okazuje kobiecie litości. Od śmierci Mary i nieudanego pościgu za zwyrodnialcem mijają trzy miesiące. Malloy jest wrakiem człowieka. Zwierzchnik i przyjaciel agenta, Hendricks, wysyła go na kurację odwykową. Detoks na odludziu ma być szansą na powrót do rzeczywistości także dla Malloya. Ale wkrótce ośrodek zamienia się w koszmarne więzienie.
"Detoks" - TV Puls, godz. 21:55

Trzymająca w napięciu do samego końca polityczna intryga i oszustwo, zataczające coraz szersze kręgi w strukturach Organizacji Narodów Zjednoczonych. Tytułowa tłumaczka to Silvia Broome, zatrudniona w nowojorskiej siedzibie ONZ. Wychowywała się w Afryce, ma podwójne obywatelstwo, studiowała muzykę, filozofię i językoznawstwo. Zna biegle siedem języków, w tym jako jedna z nielicznych osób rozumie rzadki dialekt afrykański. Właśnie ta umiejętność staje się powodem wielu problemów i wywraca całe życie bohaterki do góry nogami. Wszystko zaczyna się od dnia, kiedy, jak sama Silvia utrzymuje, podsłuchała przypadkowo rozmowę o planowanym zamachu na prezydenta Matobo (fikcyjne afrykańskie państwo), Edmonda Zuwaniego.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Tłumaczka" - TVP2, godz. 22:15

Thriller kryminalny z doborową obsadą, m.in. wystąpili zdobywcy Oscarów: Jodie Foster oraz Denzel Washington. To historia głośnego napadu na bank na nowojorskim Manhattanie. Grupa przestępców opanowuje jeden z wielkich banków na Wall Street. Tę historię opowiada niejaki Dalton Russell, który siedzi w więzieniu. Podczas napadu wszystko idzie na opak, bo zamiast zabrać forsę i uciekać, rabusie przetrzymują zakładników i zaczynają wysuwać swoje żądania. Przybyły na miejsce doświadczony, ambitny negocjator policyjny Keith Frazier i jego partner detektyw Bill Mitchell rozpoczynają rozmowy z przywódcą bandytów, Daltonem. Jednak cała sytuacja jest dla niego coraz bardziej niezrozumiała. Na dodatek na miejscu pojawia się tajemnicza Madeleine, specjalistka od ochrony interesów pewnych ważnych osób.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Plan doskonały" - TVP1, godz. 22:45

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×