Program tv na sobotę, 7.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 7 lipca 2018 roku. Mundial wchodzi w decydującą fazę, a w telewizji królują filmy przeróżnych gatunków, więc z pewnością każdy z Was odnajdzie coś dla siebie. Sprawdźcie, program TV na dzisiaj. Zobaczcie, co warto obejrzeć w telewizji w sobotę, 7.07.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, 7 lipca 2018 r.:

Czwarty ćwierćfinał zostanie rozegrany w miejscowości Soczi w Kraju Krasnodarskim. Będą to Rosja, drugi zespół grupy A, i Chorwacja, pierwszy zespół grupy D. Obie drużyny w fazie 1/8 finału trafiły odpowiednio na Hiszpanię i Danię oraz zremisowały pojedynki po 1:1. W obu przypadkach los rozstrzygnął się w rzutach karnych. W wyniku tego po raz pierwszy od dwudziestu lat w najlepszej czwórce MŚ pojawi się drużyna z dawnego bloku wschodniego. Po raz ostatni uczynili to poprzednicy Luki Modricia i kolegów podczas MŚ we Francji.
Mecz Rosja - Chorwacja - TVP 1, godz. 19:50

Sophie pracuje w redakcji "The New Yorkera". Wkrótce ma poślubić Victora, który planuje otwarcie włoskiej restauracji. Narzeczeni udają się w podróż do Włoch. W Weronie przyszłego restauratora pochłaniają poszukiwania inspiracji do wymarzonego przedsięwzięcia. Sophie sama zwiedza miasto. Dociera do miejsca, gdzie według poety mieszkała Julia, bohaterka dramatu Szekspira. Tam nieszczęśliwie zakochani zostawiają przyczepione do muru listy. Amerykanka postanawia odszukać autorkę jednego z nich.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Listy do Julii" - TVN, godz. 20:00

Joe Swanberg za kamerą. Dwoje pracowników mieszczącego się w Chicago browaru rzemieślniczego, Luke i Kate, spędza razem całe noce na piciu alkoholu i flirtowaniu. Podczas weekendu spędzanego z partnerami, okazuje się, czy im na sobie zależy.
"Kumple od kufla" - TVP Kultura, godz. 20:00

Calvin i Leonard marzą o szybkim i łatwym zysku. W tym celu postanawiają ograbić dwie siedemdziesięcioletnie siostry, Doris i Betty. Niestety, plan nie wypalił, a Cal i Lenny trafiają do aresztu. Ku ich ogromnemu zaskoczeniu po kilku dniach zostają wypuszczeni na wolność, a na dodatek dostają zaproszenie do posiadłości sióstr w Beverly Hills. To nasuwa im pomysł ożenku ze staruszkami, które, jak sądzą, są bogate i - co najważniejsze - niedługo umrą. Niestety, nie wiedzą, że kobiety nie są tymi, za kogo się podają.
"W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota" - TV Puls 2, godz. 21:00

Stany Zjednoczone, 1978 rok. Oszust Irving Rosenfeld zajmuje się sprzedażą fałszywych obrazów i pośredniczy w fikcyjnych pożyczkach. W działalności przestępczej pomaga mu piękna kochanka, Sydney Prosser. Niestety, ich dobra passa nie trwa długo. Pewnego dnia parę demaskuje ambitny agent FBI, Richie DiMaso. Grożąc więzieniem, zmusza Irvinga i Sydney do udziału w operacji antykorupcyjnej. Jako pierwszy na celowniku znajdzie się Carmine Polito, popularny polityk z New Jersey.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"American Hustle. Amerykański przekręt" - TVP 1, godz. 22:20

Marcyś pracuje w sklepie ojca. Jest niezadowolony z życia. Chce coś w nim zmienić. Okazja nadarza się podczas spotkania z przyjaciółmi na pogrzebie kolegi. Ożywają nadzieje na reaktywację zespołu i karierę muzyczną. Burmistrz miasteczka oferuje pomoc w powrocie Exterminatora na estradę. Szybko wychodzi na jaw, że propozycja nie jest bezinteresowna - zanim członkowie zespołu wkroczą na festiwalowe sceny, muszą wystąpić na festynach z repertuarem dalekim od swoich upodobań. Niebawem przyjaźń i kariera muzyków stają w obliczu zagrożenia.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Gotowi na wszystko. Exterminator" - CANAL+, godz. 22:20

Prywatny satelita należący do miliardera Charlesa Weylanda odkrywa źródło ciepła na Antarktyce. Weyland organizuje wyprawę złożoną z archeologów i alpinistów, na której czele staje naukowiec Lex Woods. Na miejscu grupa odkrywa imponującą piramidę, będącą prawdopodobnie dziełem obcej cywilizacji. Podejrzenia wkrótce się potwierdzają, gdyż przybysze nieświadomie budzą z letargu królową Obcych. Okazuje się, że jest ona otoczona setkami jaj, z których wykluwają się młode. Tymczasem na Ziemię przybywa statek z Predatorami.
"Obcy kontra Predator" - Polsat, godz. 22:45

Billy Hope ciężką pracą osiągnął wszystko, czego można oczekiwać od życia. Ma kochającą rodzinę i wielkie osiągnięcia na ringu. W ciągu jednego dnia mężczyzna traci to, co dla niego najważniejsze - żona ginie od przypadkowego strzału, córka trafia do rodziny zastępczej. Jedynym sposobem, by odbić się od dna, jest rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Pomoc i potrzebne wsparcie Billy znajduje na sali treningowej prowadzonej przez legendarnego trenera pięściarzy. Rozpoczyna największą walkę życia. Najważniejsze stracie stoczy jednak poza ringiem.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Do utraty sił" - TVP Kultura, godz. 22:55

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 7.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×