Program TV na sobotę, 7.09.08.2019. Co obejrzeć 7 września w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na sobotę! Dziś w tv dużo nowości m.in. początek jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" oraz kolejny sezon "Mam Talent". Na antenę Polsatu wraca 7 września "Twoja twarz brzmi znajomo". Oprócz tego kilka interesujących filmów. Program tv na sobotę jest bardzo bogaty - sprawdź nasze propozycje i wybierz, co oglądać 7 września w telewizji!

Multimedia

Program tv na sobotę, 7.09.2019 r.:

Najbardziej widowiskowy talent-show w Polsce powraca! W tym programie nie ma ograniczeń. Na scenie zobaczymy muzyków, tancerzy, akrobatów i iluzjonistów. Komu z nich uda się zaskoczyć jurorów i przejść etap castingów? Szalona eskapada Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Agustina Egurroli ponownie przyniesie emocje, na które widzowie czekali cały rok!
"Mam Talent" - TVN, godz. 20:00

Michał Szpak, Margaret, Kamil Bednarek o Baron i Tomson zasiądą w słynnych, czerwonych fotelach 10. edycji „The Voice of Poland”. Ta edycja zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Zmiany w składzie Trenerów to nie jedyna niespodzianka, która czeka fanów tego niezwykle popularnego muzycznego show Dwójki. Do grona gospodarzy programu dołączy także Adam Zdrójkowski. Odcinki live poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał.
"The Voice of Poland 10" odcinek 1. - TVP2, godz. 20:05

Trójka przyjaciół - mamut Manfred, leniwiec Sid i tygrys szablozębny Diego, wiedzie szczęśliwy żywot w lodowej dolinie. Epoka lodowcowa ma się jednak ku końcowi. Co prawda dolinę otaczają góry lodowe, ale wzrasta temperatura, co grozi powodzią. Jedynym ratunkiem dla wszystkich mieszkańców jest wielka łódź, na poszukiwanie której wyruszają trzej przyjaciele. Podczas wyprawy marzący o żonie i dzieciach Manfred poznaje samicę Elę, która dołącza do poszukiwaczy. Tymczasem odhibernowane prehistoryczne potwory czyhają w wodzie na coś do zjedzenia.
"Epoka lodowcowa II: Odwilż" - Polsat, godz. 20:05

Urodzona na początku XX w. Adaline ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To, co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi ukrywać sekret przed ludźmi, ale także przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Nieustannie podróżuje i zmienia tożsamość. Traci kontakt z najbliższymi, którzy się starzeją. Jej samotna, pełna dramatycznych wydarzeń podróż przez życie trwa niemal cały XX w. W końcu Adaline znajduje mężczyznę, dla którego chce wyrzec się nieśmiertelności.
"Wiek Adaline" - TVN, godz. 21:45

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przez 11 sezonów nie straciła na popularności. Już 7 września 2019 startuje 12. już odsłona programu, w którym tym razem wystąpią: Katarzyna Ptasińska, Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Lisowska, Ewelina Ruckgaber, Robert Koszucki, Łukasz Zagrobelny, Adam Strycharczuk i Jeremi Sikorski.
"Twoja twarz brzmi znajomo 12" odcinek 1. - Polsat, godz. 22:00

CIA aresztuje mężczyznę podejrzanego o planowanie ataku na Londyn. Agentka Alice Racine, niegdyś as wywiadu, obecnie odsunięta od czynnej służby, zostaje wezwana na miejsce przesłuchania. Odkrywa, że w szeregach CIA jest zdrajca. Rozpoczyna się pościg, którego stawką jest życie milionów ludzi i bezpieczeństwo kraju. Choć oficjalnie Alice to niebezpieczny zbieg, tylko ona może powstrzymać terrorystów. Wśród garstki osób, którym może zaufać, jest tajemniczy Jack Alcott, który razem z nią staje do walki o Londyn.
"Tożsamość zdrajcy" - TVP1, godz. 22:20

Majami, młody policjant z warszawskiego Mokotowa, próbuje rozpracować grupę gangsterów wymuszających haracze. Szybko okazuje się, że ci sami ludzie interesują również trzech funkcjonariuszy Komendy Stołecznej - Gebelsa, Igora Rosłonia i Barszczyka. Co gorsza, są odpowiedzialni za serię porwań i zabójstw. Policjanci zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce. Wiedzą, że aby ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.
"Pitbull. Nowe porządki" - TVP2, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 7.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • gdyby tak było od początku byłoby lepiej (gość)

    Zamiana prowadzących Jaka to melodia i Koła fortuny miejscami to dobry ruch. Norbi to showman, a Rafał to gość z klasą. Ma coś ze stylu Roberta Janowskiego. Pasuje do Jaka to melodia.

    12.09.2019 11:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×