Program TV na sobotę, Dzień Dziecka, 1.06.2019. Co obejrzeć w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Czas rozpocząć czerwiec! Dzisiaj Dzień Dziecka, czyli 01.06.2019! Na co dzisiaj macie ochotę w TV? Film? Mecz? A może serial? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji!

Multimedia

Program tv na sobotę, 1.06.2019 r.:

Diabolina była niegdyś dzielną i dobrą dziewczyną. Gdy jej leśna kraina została zaatakowana przez ludzi, wykazała się bohaterstwem, stając w jej obronie. Niestety, zło i niegodziwość, których była świadkiem w czasie wojny, zmieniły jej serce - stała się okrutną czarownicą. Żądna zemsty na władcy wrogiego królestwa Diabolina rzuca klątwę na jego nowo narodzoną córkę Aurorę. W miarę upływu lat kobieta zauważa, że królewna może przyczynić się do zakończenia wojny.
"Czarownica" - TVN, godz. 20:00

Miriam i Antoine Bessonowie są po rozwodzie. Kobieta chciałby uzyskać wyłączną opiekę nad synem Julienem, by chronić go przed brutalnym ojcem. Antoine przedstawia siebie jako lekceważonego rodzica. Przydzielony do sprawy sędzia zarządza wspólną opiekę nad dzieckiem. Chłopiec staje się zakładnikiem eskalujących konflikt rodziców, ale stara się zapobiec najgorszemu.
"Jeszcze nie koniec" - Ale kino+, godz. 20:10

Dwudziestopięcioletnia Sibel (Damla Sönmez) mieszka z ojcem i siostrą w małej górskiej wiosce w Turcji. Dziewczyna jest niemową, ale porozumiewa się ze światem językiem gwizdów. Odrzucona przez społeczność, nieustannie poluje na wilka, który podobno krąży w okolicznym lesie, wywołując lęki i fantazje wśród wiejskich kobiet. Pewnego dnia na swojej drodze Sibel spotyka zbiega. Ranny i bezbronny jest pierwszą osobą, która spogląda na nią innym, wolnym od uprzedzeń okiem. Hipnotyczny turecki dramat, który był objawieniem MFF w Locarno w 2018 roku. Bohaterką obrazu jest dwudziestopięcioletnia niemowa, w której gotują się emocje. W jej rolę wciela się utalentowana Damla Sönmez (Poziom morza). Aktorce udaje się oddać złożoną psychikę postaci, ukazując również walczące w niej demony. Za reżyserię filmu odpowiadał duet twórczy - Cagla Zencirci oraz Guillaume Giovanetti (Noor).
"Sibel" - Cinemax 2, godz. 20:30

W stolicy Hiszpanii rozegrany zostanie najważniejszy mecz o miano najlepszej drużyny klubowej w strefie UEFA. Zmierzą się Tottenham Hotspur i Liverpool, które w poprzednim sezonie angielskiej ekstraklasy zajęły miejsca odpowiednio czwarte i drugie. Pierwszy z finalistów zadebiutuje na tym poziomie rozgrywek europejskich. Ostatni sukces tego typu odniósł w 1984 roku, wygrywając Puchar UEFA. Drugi z finalistów wystąpi w finale LM UEFA po raz drugi z rzędu. Poprzednio triumfował w 2005 roku, pokonując AC Milan w serii rzutów karnych.
Tottenham Hotspur - Liverpool FC: finał - TVP1, godz. 20:55

Prezydent Stanów Zjednoczonych Andrew Shepherd, przystojny i wrażliwy wdowiec, ubiega się o drugą kadencję w Białym Domu. Ma olbrzymie poparcie wśród wyborców. Gdy poznaje Sydney Wade, specjalistkę od strategii politycznych, jego kariera polityczna wisi na włosku. Rodzi się między nimi uczucie, ożywa tęsknota za prawdziwą miłością. Nagłośnienie przez media pozamałżeńskiego związku powoduje stopniowy spadek popularności polityka w przedwyborczych sondażach. Shepherd postanawia wyrzec się miłości dla dobra kraju.
"Prezydent - miłość w Białym Domu" - TVN 7, godz. 21:00

Jest rok 1968. 18-letni Chris Taylor rzuca studia i na ochotnika zaciąga się do wojska. Zostaje wysłany do Wietnamu i trafia do oddziału dowodzonego przez dwóch skłóconych dowódców o odmiennych charakterach. Zrównoważony Elias troszczy się o żołnierzy, dla brutalnego i pragmatycznego Barnesa życie ludzkie nie ma znaczenia. On i jego podwładni z zimną krwią zabijają cywilów. Kilka tygodni na froncie wystarcza, by poczucie patriotycznego obowiązku i idealizm Chrisa wyczerpały się.
"Pluton" - TVP2, godz. 22:20

Rok 1976. Terroryści porywają samolot pasażerski i zmuszają pilota do lądowania na lotnisku Entebbe w Ugandzie. Przerażeni pasażerowie stają się kartą przetargową w negocjacjach z rządem. Politycy starają się ustabilizować sytuację. Nie wiadomo jednak, czy uda się uratować zakładników przed upłynięciem terminu ultimatum. Do akcji wkracza elitarny oddział komandosów.
"Siedem dni" - CANAL+, godz. 22:20

Podczas "Pustynnej Burzy" pułkownik Nathaniel Serling, opierając się na błędnych informacjach, wydaje rozkaz otwarcia ognia do amerykańskiego czołgu. Jego zwierzchnik, generał Harshberg, tuszuje pomyłkę i odsyła pułkownika do kraju. Po powrocie z frontu Serling otrzymuje rozkaz zbadania okoliczności śmierci kapitan Karen Walden, która w Iraku dowodziła załogą helikoptera. Podczas dochodzenia odkrywa różne wersje wydarzeń. W obliczu nowych faktów nabiera wątpliwości, czy kapitan zasługuje na najwyższe odznaczenie wojskowe USA.
"Szalona odwaga" - TVP1, godz. 23:15

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 1.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×