Program tv na środę, 01.06.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w telewizji! Wybór jest naprawdę szeroki - od doskonałej komedii do wyśmienitego kina akcji! A to nie wszystko, co dzisiaj możecie zobaczyć w tv, bo przecież jak można nie oglądać meczu naszej narodowej kadry, która rozgrzewa się przed Euro?!

Multimedia

George Chambers, bokser wagi ciężkiej, zdobywca tytułu mistrza świata, zostaje oskarżony o gwałt i trafia do więzienia. Wkrótce dochodzi do niego wieść o sławie, jaką cieszy się tu niejaki Monroe Hutchens, uchodzący w środowisku osadzonych za najlepszego boksera. Chambers musi być zawsze "pierwszy", więc konfrontacja pięściarzy jest nieunikniona. Chambers i Hutchens chcą rozstrzygnąć, który z nich jest mistrzem. Więzienny mecz, zorganizowany przez obrotnego współwięźnia, ma wyłonić czempiona i przynieść zarobek pomysłodawcy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Champion" - TV4, godz. 20.00

Królewna Śnieżka wiedzie szczęśliwe życie do chwili, gdy zjawia się zła królowa, która podstępem przejmuje władzę w jej krainie. Królowa walczy z oznakami starzenia się, a najbardziej irytuje ją uroda Śnieżki. Królewna musi uciekać. Z pomocą sługi dociera do lasu, gdzie zaprzyjaźnia się z siedmioma krasnalami. Zła królowa popada w biedę, z której może ją wybawić bogaty mąż. Okazuje się, że najlepszy kandydat kocha się w Śnieżce.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Królewna Śnieżka" - Polsat, godz. 20.10

W tym meczu reprezentacja Polski podejmie na Stadionie Energa w Gdańsku reprezentację Holandii. Dla zespołu Adama Nawałki będzie to przedostatni test przed nadchodzącymi mistrzostwami Europy we Francji oraz pierwszy po zgrupowaniu na obozie przygotowawczym w Arłamowie. Reprezentacja Holandii to największe rozczarowanie eliminacji Euro 2016, w swojej grupie zajęła dopiero czwarte miejsce, ustępując reprezentacjom Czech, Islandii i Turcji.
Mecz towarzyski Polska - Holandia - TVP 1, godz. 20.40

Thomas Anderson wiedzie podwójne życie - jest programistą w dużym koncernie i genialnym hakerem o pseudonimie Neo. Od dłuższego czasu instynkt podpowiada mu, że coś dzieje się z otaczającym światem, a pytanie, czym jest matrix, spędza mu sen z powiek. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz, który obiecuje, że odkryje prawdę o rzeczywistości. Okazuje się, że życie jest tylko symulacją, kontrolowaną przez programy komputerowe. Tylko Neo może zmienić ten ponury stan rzeczy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Matrix" - TVN, godz. 20.55

Film Wojciecha Smarzowskiego. Bieszczady, zimowy dzień stanu wojennego. W związku ze śledztwem w sprawie morderstwa zespół operacyjno-dochodzeniowy pod dowództwem porucznika Mroza prowadzi wizję lokalną w gospodarstwie Dziabasów. Podejrzany, urodzony w 1938 r. w Rzeszowie Edward Środoń, opowiada, co wydarzyło się jesienią 1978 roku podczas pijackiej nocy. Historię Środonia oraz Bożeny i Zdzisława Dziabasów przeplatają szwindle milicjantów, którzy uczestniczą w dochodzeniu. Załatwienie prywatnych interesów okazuje się istotniejsze niż ustalenie prawdy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Dom zły" - Stopklatka TV, godz. 21.50

Rok 1949. Mistrz chińskich sztuk walki Ip Man przybywa z żoną do Hongkongu. Uczy młodych adeptów techniki wing chun. Wkrótce miejscowi mistrzowie, którym przewodzi Hung Chun-nam, rzucają wyzwanie przybyszowi. Ip ma pokonać kilku przeciwników w czasie, w którym wypali się jedno kadzidełko. Gdy mistrz wing chun wywiązuje się z zadania, Hung pozwala mu otworzyć szkołę. Tymczasem brytyjskie władze organizują w Hongkongu zawody bokserskie. Angielski pięściarz Taylor "Twister" Milos pokonuje Hunga. Ip Man jest gotów zmierzyć się z cudzoziemcem.
"Mistrz Wing Chun - Ip Man" - TV4, godz. 22.00

Doskonała parodia filmów młodzieżowych. Ambitna intelektualistka Janey Briggs nie jest lubiana przez rówieśników, którzy wyśmiewają jej wygląd. Prawdziwym gwiazdorem jest za to Jake Wyler, ozdoba drużyny futbolowej i obiekt westchnień wszystkich dziewczyn. Jake postanawia zabawić się kosztem Janey i zakłada się z kolegami, że dzięki jego pomocy brzydula zostanie miss szkolnego balu maturalnego. W tym samym czasie młodszy brat Janey i jego koledzy kombinują, jak przed końcem roku utracić dziewictwo.
"To nie jest kolejna komedia dla kretynów" - Polsat, godz. 22.30

Film dokumentalny. W 2011 r. wybuchła wojna domowa w Syrii. Po trzech latach konfliktu jedna trzecia Syryjczyków straciła dach nad głową. Większość trafiła do obozów dla uchodźców. Dwie brytyjskie lekarki, działaczki organizacji humanitarnej Ramię w Ramię z Syrią, postanawiają sprawdzić, jaki jest los syryjskich dzieci. Rola i Saleyha przybywają do Syrii dwa dni po ataku chemicznym pod Damaszkiem. Podejmują się skontrolowania sytuacji w szpitalach finansowanych przez ich organizację. Podróż zaczynają w jednym z obozów rozsianych wzdłuż granicy z Turcją.
"W obronie dzieci Syrii" - TVP 1, godz. 23.00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×