Program tv na środę, 10.07.2019. Co obejrzeć 10 lipca w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Oto nasz program tv na środę, 10.07.2019. Wieczorem w programie TV znalazły się takie propozycje jak: "Kalifornia", "Dorwać byłą" oraz "Wołyń". Miłośnicy komedii oraz mocnych historii z pewnością znajdą w tv coś dla siebie. Sprawdź program telewizyjny na środę, 10 lipca 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 10.07.2019 r.:

Pisarz Brian Kessler i jego przyjaciółka Carrie Laughlin wyruszają samochodem z Pittsburgha do Kalifornii. Chcą odwiedzić miejsca, w których działali seryjni zabójcy. Dla Briana to pretekst, by napisać o nich książkę, dla dziewczyny okazja, by sfotografować okryte złą sławą okolice. Aby zmniejszyć koszty podróży, zabierają ze sobą Early'ego Grayce'a i jego dziewczynę Adelę Corners. Podróż zamienia się w piekło, kiedy Carrie słyszy w wiadomościach, że Early jest poszukiwanym mordercą.
"Kalifornia" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Mieszkająca w Chicago Birdee Pruitt dowiaduje się z talk show, że jej ukochany mąż Bill zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółką, Connie. Upokorzona i zrozpaczona pakuje rzeczy i wyjeżdża wraz z córeczką Bernice do rodzinnego Smithville w Teksasie. Smithville to niewielka mieścina, gdzie mieszka jej ekscentryczna matka. Ramona robi wszystko, by przywrócić córce wiarę w siebie. Niestety, bezskutecznie. Z głębokiej depresji wydobywa ją dopiero od dawna zakochany w niej kolega ze szkoły średniej, Justin Matisse.
"Ulotna nadzieja" - TVP2, godz. 20:10

Milo Boyd to były policjant, który został łowcą nagród. Mężczyzna ledwie wiąże koniec z końcem. Wybawieniem od kłopotów finansowych może być nowe zlecenie. Milo musi odnaleźć i doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości byłą żonę, ambitną dziennikarkę Nicole. Pozornie proste zadanie niespodziewanie się komplikuje, gdy wychodzi na jaw, że Nicole jest na tropie afery korupcyjnej w policji. Byli małżonkowie muszą zacząć ze sobą współpracować, w przeciwnym razie grozi im niebezpieczeństwo.
"Dorwać byłą" - Polsat, godz. 20:10

Wiosna 1939 r., wołyńska wioska zamieszkana przez Ukraińców, Polaków i Żydów. 17-letnia Zosia Głowacka jest zakochana w rówieśniku, Ukraińcu Petrze. Ojciec postanawia wydać ją za bogatego polskiego gospodarza Macieja Skibę, wdowca z dwójką dzieci. Wybucha wojna. Życie mieszkańców odmienia najpierw okupacja sowiecka, później niemiecki atak na ZSRR. Rozpoczyna się ludobójstwo. Zosia staje się uczestniczką wydarzeń wywołanych wzrastającą falą ukraińskiego nacjonalizmu. Kulminacja ataków nadchodzi latem 1943 r. Zosia próbuje ocalić siebie i dzieci.
"Wołyń" - TVP1, godz. 20:35

Ben "Finn" Finnegan nie ustaje w poszukiwaniach zaginionego posagu królowej - czterdziestu skrzyń ze złotem, które zatonęły w tajemniczych okolicznościach na początku XVIII wieku. Po latach bezskutecznych poszukiwań udaje mu się w końcu trafić na ślad zatopionego statku. Potrzebna mu pomoc miliardera Nigela Honeycutta, który zgadza się wziąć udział w przedsięwzięciu. Na jego luksusowej łodzi Ben spotyka byłą żonę, Tess. Okazuje się, że załoga Finna nie jest jedyną, która za wszelką cenę chce dotrzeć do skarbu.
"Nie wszystko złoto, co się świeci" - TVN, godz. 21:30

Karol Kremer to młody sportowiec, którego specjalnością są skoki do wody. W Krakowie nie ma sobie równych. Wkrótce sukcesy sportowe przestają mu wystarczać; chłopak poszukuje coraz mocniejszych wrażeń. Gdy przypadkowo znajduje ciało zamordowanego chłopca, zamiast zaalarmować otoczenie przygląda się ofierze. Zaczyna na własną rękę szukać sprawcy. Trafia na tajemniczego mężczyznę, którego zaczyna śledzić. Między weterynarzem Lucjanem i Karolem rodzi się niebezpieczny układ.
"Czerwony pająk" - TVP2, godz. 23:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 10.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×