Program TV na środę, 1.08.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 1.08.2018? W programie TV na dziś m.in. filmy z okazji 74. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego, a także hollywoodzkie produkcje - m.in. "Dziewczyna z Jersey", "Agentka", "Tango i Cash" oraz "Enigma". Sprawdź program telewizyjny na środę, 1 sierpnia 2018!

Multimedia

Program tv na środę, 1 sierpnia 2018 r.:

Warszawa, lato 1944 roku. Stefan mieszka z matką i młodszym bratem w kamienicy na warszawskiej Woli. Ojciec - oficer Wojska Polskiego - zginął w kampanii wrześniowej w 1939 roku. Pomimo obietnicy złożonej matce, chłopak wstępuje w szeregi Armii Krajowej. Do konspiracji wciąga go Kama, z którą przyjaźni się od dziecka. Dziewczyna skrycie kocha się w Stefanie i ma nadzieję, że po wojnie będą razem. On tymczasem zakochuje się w subtelnej Biedronce, którą poznaje niedługo przed wybuchem Powstania. 1 sierpnia Stefan wraz z Kamą, Biedronką, Góralem, Rogalem i Beksą trafiają pod komendę charyzmatycznego Kobry. Przechodzą krwawy szlak bojowy od Woli, przez Starówkę i Śródmieście, po Czerniaków. Po euforii i nadziei pierwszych dni Powstania przychodzi im doświadczyć grozy, rozpaczy i niewyobrażalnego okrucieństwa wojny.
"Miasto 44" - TVP Kultura, godz. 20:00

Powstanie Warszawskie w TV [PLAN TRANSMISJI]Zobacz więcej

Susan Cooper pracuje jako analityk w CIA. Choć nie bierze udziału w misjach w terenie, jest cichą bohaterką biura. Obdarzona znakomitą pamięcią Susan wspiera agenta terenowego Bradleya Fine'a. Gdy mężczyzna popełnia błąd, a najlepszy agent zostaje zdekonspirowany, Susan postanawia wyjść zza biurka i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest udaremnienie planów handlarzy bronią oraz niedopuszczenie do światowego kryzysu. Aby tego dokonać, musi przełamać wszystkie bariery. Jej metody budzą przerażenie zarówno przeciwników, jak i przełożonych.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Agentka" - Polsat, godz. 20:40

Nowy Jork, 1994 r. Ollie Trinke, młody, przystojny wydawca muzyczny, robi błyskotliwą karierę zawodową. Gdy poznaje śliczną Gertrude Steiney, zakochuje się w niej z wzajemnością i niebawem para staje na ślubnym kobiercu. Kiedy Gertrude dowiaduje się, że jest w ciąży, wydaje się, że niczego więcej nie trzeba im już do szczęścia. Niestety, kobieta umiera, wydając na świat córeczkę, która dostaje po niej imię Gertie. Ollie porzuca dotychczasową pracę i Nowy Jork. Zamieszkuje w Jersey i z czasem przekonuje się, że rola ojca wcale nie jest taka zła. Pewnego dnia poznaje Mayę, ponętną studentkę, która dorabia w miejscowej wypożyczalni kaset wideo. Po raz pierwszy od śmierci żony młody wdowiec zaczyna się zwracać uwagę na jakąś dziewczynę, a Maya odwzajemnia to zainteresowanie. Znajomość nabiera rumieńców.
"Dziewczyna z Jersey" - TVP2, godz. 20:45

Los Angeles. Przez pewien czas dwóch gliniarzy tutejszej policji dawało się we znaki szefowi mafii, utrudniając mu prowadzenie interesów. Pierwszy z nich, Tango, to elegancki gliniarz intelektualista, po dobrych szkołach, paradujący w drogich garniturach. Drugi, Cash sam wyglądem przypomina zdegenerowanego gangstera. Mafijny przywódca Yves Perret postanawia się na nich zemścić. Nie zamierza ich zabić, lecz poniżyć i upokorzyć. Nakazuje swemu współpracownikowi, Requinowi, by ściągnął Tango i Casha w pułapkę. Policjanci łapią przynętę. O tej samej porze pojawiają się w opuszczonym magazynie. Tam znajdują ciało zamordowanego agenta FBI. Wpadają policjanci. Przy zwłokach znaleziony zostaje magnetofon, z taśmą. Znajdujące się na niej nagranie jest najpoważniejszym dowodem winy dwóch detektywów.
"Tango i Cash" - TVN, godz. 21:30

Elitarny zespół kryptologów skupiony w centrum łamania szyfrów w Bletchley Park od miesięcy zajmuje się odczytywaniem korespondencji pomiędzy niemieckimi U-bootami pływającymi po Atlantyku. Dzięki złamaniu kodów Enigmy dowództwo aliantów codziennie otrzymuje setki rozszyfrowanych informacji, które umożliwiają pełną kontrolę ruchów nieprzyjaciela. Wszystko zmienia się gdy Niemcy niespodziewanie zmienili system szyfrów. Tymczasem olbrzymi konwój właśnie przemierza Atlantyk. Jeśli nowy kod nie zostanie złamany, okręty padną ofiarą U-bootów. Kryptolodzy są bezradni, nowy szyfr wydaje się nie do pokonania.
"Enigma" - TV6, godz. 23:00

Zobacz galerię

Najlepsze seriale młodzieżowe

Sprawdź pełny program tv na środę, 1.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×