Program tv na środę, 15.08.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Nie ma to jak środa wolna od pracy! Prezentujemy Wam program tv na środę, 15 sierpnia 2018 roku. Dzisiaj naprawdę będzie się działo! Przed Wami koncert, mecz i masa doskonałych filmów! Zobaczcie, co warto dzisiaj obejrzeć! Oto program telewizyjny na środę, 18.08.2018.

Multimedia

Program tv na środę, 15 sierpnia 2018 r.:

Druga część koncertu, podczas którego zostaną zaprezentowane najlepsze taneczne przeboje. Na scenie wystąpią m.in.: Edyta Górniak, Kayah, Natalia Szroeder, Natalia Nykiel, Cleo, Sarsa, Pectus. Zespół Blue Café będzie świętował jubileusz. Gościem specjalnym wieczoru będzie Anastacia, amerykańska gwiazda mająca w dorobku ponad 30 milionów sprzedanych płyt i przeboje: "One Day in Your LIfe", "Left Outside Alone" i "I'm Outta Love".
Top of the Top Sopot Festival 2018: #IDANCE - TVN, godz. 20:00

Ella jest mieszkanką magicznej krainy, w której zgodnie z tradycją dzieci w dniu urodzin otrzymują od matki chrzestnej, wróżki, prezent na całe życie. Mała bohaterka zostaje obdarowana darem posłuszeństwa wobec innych. Ów prezent okazuje się być prawdziwym przekleństwem, gdyż Ella nie może odmówić wykonania żadnego polecenia, a inni chętnie to wykorzystują. Aby uwolnić się od męczącego zaklęcia i móc znowu kontrolować własne życie, dziewczyna wyrusza w niebezpieczną i pełną przygód podróż.
"Ella zaklęta" - TVP 2, godz. 20:10

W środę zostanie rozegrany mecz o Superpuchar Europy. W Tallinie zagrają dwie madryckie ekipy - zwycięzcą Ligi Mistrzów Real zmierzy się z triumfatorem Ligi Europy Atletico. Spotkanie poprowadzi polski arbiter międzynarodowy Szymon Marciniak.
Real Madryt - Atletico Madryt - Polsat, godz. 20:50

Uczestnicy programu oraz widzowie sprawdzą swoją wiedzę o Polskich Siłach Zbrojnych. W studiu telewizyjnym na pytania będą odpowiadać popularni artyści, sportowcy i dziennikarze. Widzowie mogą rozwiązywać test online lub za pośrednictwem aplikacji na smartfony. Program prowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.
"Wielki Test o Polskich Siłach Zbrojnych" - TVP1, godz. 21:00

Lata 30. XX w. Student weterynarii Jacob ma przed sobą świetlaną przyszłość. Czekają go ostatnie egzaminy, po których ukończy studia i otrzyma dyplom. Pewnego dnia w wypadku samochodowym giną jego rodzice. Jacob dowiaduje się, że wraz z ich śmiercią stracił wszystko - pieniądze i dach nad głową. Mężczyzna postanawia dołączyć do trupy cyrkowej. Szefem cyrkowców jest bezwzględny August. Jacob zaprzyjaźnia się z jego żoną, Marleną, z którą łączy go miłość do zwierząt. Wkrótce Marlena i Jacob uświadamiają sobie, że się w sobie zakochali.
"Woda dla słoni" - TVP2, godz. 21:50

Rok 1917. Rodzice Bodzia chcą, by został lekarzem, jednak on marzy o karierze scenicznej. Młodzieniec ucieka z domu, zaczyna występować w rewiach. Po wylansowaniu pierwszego przeboju dostaje propozycję występu w filmie. W 1925 r. debiutuje na dużym ekranie - w romantycznej komedii "Rywale", która przynosi mu rozgłos. W latach 30. zaczyna pisać scenariusze, próbuje sił jako reżyser. Po wybuchu II wojny światowej Bodo wyjeżdża do Lwowa. Podejmuje decyzję o emigracji do Ameryki, jednak zostaje aresztowany przez NKWD i wywieziony do Moskwy.
"Bodo" - TVP1, godz. 22:25

Scott Voss jest znudzonym życiem nauczycielem biologii. Uczy w podrzędnej szkole, która ma problemy finansowe. W ramach cięcia kosztów władze placówki postanawiają zrezygnować z programu nauki muzyki i zwolnić jego kolegę, Marty'ego. Scott postanawia temu zapobiec i wpada na szalony pomysł. Chce zarobić pieniądze dla szkoły, biorąc udział w zawodach mieszanych sztuk walki. Zaczyna intensywny trening pod okiem Nika, byłego zawodnika MMA. Wszyscy uważają jego działanie za wariactwo. Szybko okazuje się, że w tym szaleństwie jest metoda.
"Mocne uderzenie" - Polsat, godz. 23:00

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na środę, 15.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×