Program tv na środę, 20.04.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji!

Multimedia

Nowy turecki serial. Adaptacja powieści Vedata Turkali "Fatmagül'ün Sucu Ne?", która po raz pierwszy została przeniesiona na ekran w 1986 r. Bohaterka to młoda i piękna Fatmagül, która mieszka z bratem i bratową w wiosce Ildir w dystrykcie Cesme, na wybrzeżu Morza Egejskiego w zachodniej Turcji. Wkrótce ma się odbyć jej ślub z Mustafą, miejscowym rybakiem, którego kocha od dziecka. Dziewczyna z radością oczekuje dnia, w którym zamieszka z ukochanym mężczyzną we własnym domu, z dala od jędzowatej bratowej, która jej nienawidzi. Niestety, tragiczne wydarzenie pokrzyżuje plany dziewczyny i na zawsze odmieni jej życie. Fatmagül zostaje brutalnie zgwałcona przez czterech młodych mężczyzn odurzonych alkoholem i narkotykami. W oczach miejscowej społeczności staje się pohańbiona. Zrozpaczony i wściekły Mustafa odtrąca ją i zaczyna żyć wyłącznie pragnieniem zemsty. Trzej gwałciciele pochodzą z bogatych i wpływowych rodzin. Ich bliscy zrobią wszystko, by sprawę zatuszować. Czwarty z oprawców to prosty miejscowy chłopak, któremu przyjdzie pełnić rolę kozła ofiarnego... czytaj więcej
"Grzech Fatmagül" - Odcinek 1 - TVP 1, godz. 13.55

W okolicach San Francisco pojawia się psychopatyczny seryjny morderca. Jego zbrodnie są coraz bardziej zuchwałe. Policja i media otrzymują listy zawierające fragment kodu, którego odszyfrowanie ma ujawnić tożsamość zabójcy. Mimo starań inspektora Davida Toschiego oraz jego partnera, Williama Armstronga, policja nie potrafi schwytać Zodiaka. W sprawę angażuje się także ceniony dziennikarz śledczy, Paul Avery. Okazuje się, że najbliższy rozwiązania zagadki tożsamości mordercy jest rysownik dowcipów politycznych, Robert Graysmith.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Zodiak" - TVN 7, godz. 20.00

Ekscentryczny właściciel hotelu w Las Vegas proponuje grupie losowo wybranych gości wzięcie udziału w osobliwym wyścigu. Kto pierwszy dotrze do oddalonej o 500 mil mieściny Silver City i otworzy skrytkę bagażową na dworcu kolejowym, zostanie właścicielem jej zawartości, a jest nią torba z dwoma milionami dolarów. W wyścigu uczestniczą: cierpiący na narkolepsję włoski turysta, Murzynka, która właśnie odszukała porzuconą przez 27 laty córkę, znienawidzony sędzia piłkarski, prawnik, podróżujący z rodziną nałogowy hazardzista oraz dwóch braci.
"Wyścig szczurów" - TV Puls, godz. 20.00

Dwie przyjaciółki przylatują do Barcelony. Rozsądna Vicky po wakacjach wychodzi za mąż za pracującego w wielkiej korporacji Douga. Pobyt w Barcelonie chce poświęcić na pisanie pracy magisterskiej. Cristina nieustannie poszukuje nowych wrażeń. Pewnego wieczoru podczas wernisażu wpada jej w oko pewien mężczyzna. Gdy zaprasza on Amerykanki, by poleciały z nim do Oviedo, Vicky odmawia, lecz Cristinie plan wydaje się kuszący. Weekend spędzony wspólnie z Juanem Antoniem da początek znajomości, która wiele zmieni w życiu dziewczyn.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Vicky Cristina Barcelona" - Stopklatka TV, godz. 22.15

XXII gala wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk. Wydarzenie mające miejsce w Teatrze Polskim w Warszawie jest jedną z najważniejszych imprez promujących rodzimą kulturę. Akademia uhonoruje m.in. najlepszy album i najwybitniejszego artystę ubiegłego roku w muzyce rozrywkowej, poważnej i jazzowej. Nagrodzone zostaną również: najciekawszy debiutant, najlepszy utwór roku, a także teledysk roku. Złote Fryderyki za całokształt osiągnięć artystycznych otrzymają Kora, Michał Urbaniak i Bernard Ładysz. Ceremonię uświetnią występy artystów... czytaj więcej
Fryderyk 2016 - gala wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej - TVP 2, godz. 22.20

Donny jest lekkoduchem, który jako trzynastolatek wdał się w romans z nauczycielką i został ojcem. Kobieta trafiła z tego powodu do więzienia, za to on błyszczał w mediach. Mężczyzna od lat nie miał kontaktu z synem. Todd w niczym nie przypomina ojca - jest odpowiedzialny, poukładany i właśnie przygotowuje się do ślubu. Kilka dni przed uroczystością w jego domu niespodziewanie zjawia się Donny, który potrzebuje pieniędzy na spłatę długów.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Spadaj, tato" - Polsat, godz. 23.10

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, powierzchnią równa Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ
"Armageddon" - TVN, godz. 23.15

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×