Program tv na środę, 21.12.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

W programie tv na środę znajdziecie zarówno kultowe komedie romantyczne, mroczne thrillery a także premierę słonecznego filmu z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Zobaczcie, co obejrzeć w środę w tv!

Multimedia

Waszyngton, rok 2004. Ludzkość znalazła wreszcie sposób na podróże w czasie. Ale pojawiły się też nowe formy przestępczości. W celu zapobieżenia manipulacjom z czasem rząd USA powołał urząd ochrony czasu, specjalną jednostkę wywiadowczą. W jej skład wchodzi m.in. Max Walker, świetnie wyszkolony, a przy tym nieprzekupny agent. Podczas jednej z rutynowych kontroli odkrywa, że senator McComb zdobywa środki na kampanię prezydencką, dyskretnie manipulując przeszłością.
"Strażnik czasu" - TV Puls, godz. 20:00

Nowy sezon polskiego serialu produkcji HBO, którego głównym bohaterem jest dziennikarz śledczy, zbliża się ku końcowi. Jeżeli jeszcze nie widzieliście 5. odcinka "Paktu" to warto nadrobić, bo to najlepszy odcinek, jaki mogliśmy do tej pory oglądać. Śledztwo Grodeckiego, który zaczyna odkrywać prawdę na temat politycznego spisku, okazuje się być niewygodne na wielu osób, który próbują zlikwidować niepokornego dziennikarza.
"Pakt" odcinek 5. s.2. - HBO, godz. 20:10

Bridget Jones, trzydziestodwulatka z nadwagą, budzi się w noworoczny ranek w domu rodziców. Jej życie wydaje się nie mieć sensu. Bridget postanawia to zmienić _ chce stracić parę kilogramów, mniej palić i ograniczyć alkohol, a przede wszystkim przestać fantazjować na temat szefa, Daniela Cleavera. Wszystko po to, aby znaleźć upragnionego mężczyznę. Bridget poznaje przystojnego prawnika, Marka Darcy'ego, w którym matka kobiety widzi idealnego kandydata na męża. Niestety, jego niefortunna wypowiedź przekreśla szansę na znajomość z panną Jones.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Dziennik Bridget Jones" - TVP1, godz. 20:30

Do Polski przylatuje z Bostonu doktor Sara Mandel - siostra Hany - która ma operować dziecko Oli, jeszcze przed jego narodzinami. W drodze z lotniska lekarka pomaga jednemu z taksówkarzy przyjąć poród. Gdy matka dziecka trafia do szpitala pojawiają się jednak komplikacje i pacjentka Sary traci nagle wzrok... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" odcinek 657. - TVP2, godz. 20:45

Najbardziej oczekiwane filmy 2017 roku. Tych tytułów nie możecie przegapić!Zobacz więcej

Doświadczona policjantka Carrie Stetko od dwóch lat pracuje w amerykańskiej stacji naukowej na Antarktydzie, gdzie pełni funkcję szeryfa. Jest zmęczona pracą; składa rezygnację. Niebawem ma wrócić do domu. 72 godziny przed odlotem Carrie w pobliżu bazy zostaje zamordowany jeden z naukowców. Policjantka rozpoczyna śledztwo. "Zamieć" - TVN, godz. 20:55

Znakomity tancerz i puzonista jazzowy Fabian powraca do Polski u schyłku lat 50. Wraz z grupą miejscowych muzyków amatorów zakłada swingowy big band. Szybko okazuje się, że zespół ma szansę na odniesienie sukcesu. Fabian przyjmuje do grupy intrygującą piękność, Modestę, w której się zakochuje. Kochankowie podbijają scenę jazzową, wiodą pełne przepychu życie, które kontrastuje z nieatrakcyjną polską rzeczywistością. Pewnego dnia Modesta niespodziewanie znika.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" - Canal+, godz. 22:00

Joe Tyler był niegdyś wziętym adwokatem. Obecnie zajmuje się dostarczaniem dokumentów procesowych osobom, które nie spieszą się z ich odebraniem. Szef zleca mu zawiezienie papierów rozwodowych Sarze Moore, żonie i wspólniczce teksaskiego bogacza. Operacja przebiega pomyślnie. Choć piękna pani Moore dokumenty odbiera, nie zamierza dzielić się z "przyszłym byłym" wspólnie zarobioną fortuną. Składa Joemu ofertę: jeśli uznają dostarczenie dokumentów za niebyłe i Sara będzie mogła pierwsza wystąpić o rozwód, on dostanie milion dolarów.
"Kto pierwszy, ten lepszy" - Polsat, godz. 22:20

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×