Program TV na środę, 24.10.2018. Co obejrzeć dziś, 24 października w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 24.10.2018? W programie TV na dziś m.in. "Na dobre i na złe", "Ameryka Express", "Przypadkowy mąż", "50 pierwszych randek" i "Ojciec chrzestny III". Sprawdź program telewizyjny na środę, 24 października 2018!

Multimedia

Program tv na środę, 24 października 2018 r.:

Starzejący się Michael Corleone ma zamiar zalegalizować wszystkie dotychczasowe interesy i doprowadzić do połączenia rodziny, której drogi rozeszły się przed laty. Zerwanie z kryminalną przeszłością jest trudne. Bank watykański, z którym miał przeprowadzić transakcje, okazuje się instytucją skorumpowaną. Chcąc odkupić winy, Michael wpłaca dużą sumę pieniędzy na rzecz Kościoła. Na uroczystości, podczas której Corleone ma zostać nagrodzony za działalność charytatywną, pojawia się Vincent, nieślubny syn brata Michaela, Sonny'ego.
"Ojciec chrzestny III" - TVN7, godz. 20:00

Andrew Wyke to ceniony autor powieści kryminalnych. Starzejący się pisarz nie może pogodzić się z faktem, że żona Maggie opuściła go dla młodszego aktora. Pewnego dnia znienawidzony rywal Milo Tindle zjawia się w posiadłości Wyke'a. Chce skłonić pisarza do wyrażenia zgody na rozwód. Andrew postanawia się zemścić. Jako warunek podpisania dokumentów stawia wspólne upozorowanie włamania do domowego sejfu. Oferta ma być korzystna dla obu - Milo pozyska fundusze, z kolei Wyke dostanie wysokie odszkodowanie z ubezpieczenia. Milo się zgadza.
"Pojedynek" - Ale kino+, godz. 20:10

Marcin przekupuje jedną z pielęgniarek i wymyśla sposób na to, by oficjalnie uśmiercić Tomasza w szpitalu. Tymczasem do Leśnej Góry trafia Wojciech, ciężko ranny mężczyzna, który stracił w wypadku całą rodzinę. Pacjentem zajmuje się doktor Wilczewska, która postanawia wykonać ryzykowną operację kręgosłupa. Gdy podczas zabiegu dochodzi do komplikacji, między Barbarą i Konicą wybucha konflikt. Bart nadal przebywa w ośrodku dla uzależnionych. Gdy odkrywa, że do szpitala powrócił jeden z jego pacjentów cierpiący na tętniaka mózgu, postanawia wziąć przez telefon udział w jego operacji... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:55

Po dramatycznych wydarzeniach z poprzedniego odcinka uczestnicy liczyli na chwilę oddechu. Jednak okazało się, że zaczerpnięcie powietrza w płuca będzie jeszcze trudniejsze niż do tej pory, ponieważ pary będą ścigać się w wysokich górach Kordyliery Białej. Przed startem wszyscy musieli przepakować swoje plecaki w tradycyjne peruwiańskie toboły służące do transportu wszystkich możliwych towarów. Ci, którzy byli gotowi do drogi ruszyli w kierunku malowniczej Laguna Willca Cocha.
"Ameryka Express" - TVN, godz. 21:30

Doświadczony pilot major Vic Deakins i jego niedawny protegowany kapitan Riley Hale mają przewieźć bombowcem dwa ładunki nuklearne. Podczas lotu nad obszarem parku narodowego w stanie Utah Deakins katapultuje Hale'a, a sam kradnie ładunki jądrowe i pozoruje katastrofę bombowca. Współpracujący z majorem terroryści szybko go odnajdują. Mając w ręku argument w postaci broni jądrowej, Deakins chce szantażować rząd Stanów Zjednoczonych. Hale postanawia pokrzyżować mu plany.
"Tajna broń" - TV4, godz. 22:00

Playboy i weterynarz w jednej osobie, Henry Roth, wiedzie beztroskie życie na Hawajach. Atrakcyjne turystki nie są w stanie mu się oprzeć. Nie mogą jednak liczyć na wiele, ponieważ Henry jest zwolennikiem jednodniowych romansów, z których nic nie wynika. Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia spotyka tę jedyną. Wybranka odwzajemnia uczucie, ale szybko o nim zapomina, cierpi bowiem na zanik pamięci krótkotrwałej. Przed Henrym zatem karkołomne zadanie - każdego dnia musi rozkochiwać w sobie dziewczynę od nowa.
"50 pierwszych randek" - Polsat, godz. 22:05

Nowy Jork. Doktor Emma Lloyd prowadzi popularny program radiowy, w którym udziela słuchaczom porad sercowych. Prywatnie sposobi się do ślubu ze statecznym i dobrze sytuowanym Richardem. Jej życie staje na głowie z powodu Patricka Sullivana, mężczyzny, który został porzucony przez ukochaną za sprawą programu Emmy. Patrick pragnie zemsty. Z pomocą nastoletniego hakera włamuje się do urzędowych danych Emmy i zmienia jej status cywilny. Od tej pory kobieta, wedle wszelkich dokumentów, jest jego żoną.
"Przypadkowy mąż" - TVP2, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 24.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×