Program tv na środę, 25.05.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Środowy wieczór to uczta dla kinomanów. Dziś w tv szeroki wachlarz gatunków filmowych: od komedii, przez film science-fiction po sensację! Co wybieracie?

Multimedia

Zrealizowany z wielkim rozmachem dramat s.f. Twórcom udało się połączyć wyrafinowaną fabułę oraz spektakularne efekty specjalne. Jednocześnie nie stracili z oczu humanistycznego przesłania powieści Sagana. Historia Eleanor i jej spotkania z obcą cywilizacją to nie tylko rasowa fantastyka, ale też możliwość wglądu w psychikę bohaterki, wniknięcia w jej osobisty świat i przeżycia. Jak mówił sam reżyser "Kontakt mówi o odpowiedzi ludzkiej natury na otrzymaną 'wiadomość". To nie jest film o obcych, ale o nas samych, o tym, co się z nami dzieje, kiedy nasze wyobrażenia o świecie i o nas samych zostają zachwiane". Aby osiągnąć efekt psychologicznej wiarygodności, trzeba było zatrudnić odpowiedniej klasy aktorów. Jedną ze swoich najlepszych kreacji stworzyła Jodie Foster.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Kontakt" - TVN7, godz. 20:00

Dylan (Drew Barrymore), Natalie (Cameron Diaz) i Alex (Lucy Liu) są piękne, inteligentne i niezawodne. Do perfekcji opanowały wschodnie sztuki walki, a do dyspozycji mają najnowsze zdobycze techniki, dzięki którym mogą stawić czoła przeciwnikowi na lądzie, wodzie i w powietrzu. Pracują dla Charliego, szefa agencji detektywistycznej specjalizującej się w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Znane są wszystkim jako Aniołki Charliego.
"Aniołki Charliego" - TV Puls, godz. 20:00

Opowieść rozpoczyna się w 1950 roku. Kilkunastoletni Henry Hill, zafascynowany lokalną mafią i jej potęgą, dostaje się pod opiekę szanowanego w kręgach mafijnych gangstera Jimmy'ego Conway'a. Henry chce być taki jak Jimmy, pragnie mieć pieniądze, szacunek i przyjaciół. Do organizacji zostaje również przyjęty inny młody chłopak, Tommy DeVito. Obaj z łatwością uczą się nowych obowiązków i panujących w mafii reguł. Coraz bardziej też przyzwyczajają się do przemocy, okrucieństwa i ogromnych pieniędzy, które się zdobywa. Wkrótce ich najbliżsi, a szczególnie żona Henry'ego, Karen nie wyobrażają sobie życia na niższym poziomie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Chłopcy z ferajny" - Ale Kino+, godz. 20:10

W 638. odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry powróci także Jasiek "Góral" (Jan Zmit) - więzień, którym opiekowała się niedawno Zuza (Julia Wyszyńska). Doktor Krakowiak zorganizuje w szpitalu wolontariat dla skazanych, którzy mają niedługo odzyskać wolność i jako pierwszy do programu zgłosi się właśnie "Góral"... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:40

Wielki przebój kinowy z udziałem polskich gwiazd. Kiedy Basia wpadnie w tarapaty, a jej narzeczony Jan ujawni swoje prawdziwe oblicze, nieporadni, ale zdeterminowani bracia zrobią wszystko, żeby uratować ukochaną siostrę. Zanim jednak wywrócą cały świat do góry nogami na drodze spotkają kilka nieplanowanych zwrotów akcji i intrygujących kobiet…
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ciacho" - Polsat, godz. 20:40

1876 rok. Amerykanin, kapitan Nathan Algren (Tom Cruise) po traumatycznych przeżyciach wojny domowej jest wrakiem człowieka. Wizje rzezi Czejenów nie dają mu spokoju. Litry wypijanej whisky pomagają na krótko. W desperacji decyduje się przyjąć propozycję japońskiego dyplomaty i wyrusza do Kraju Kwitnącej Wiśni, aby zająć się szkoleniem nowoczesnej armii japońskiej.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"OSTATNI SAMURAJ". 10 RZECZY, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE POZNASZ FILM Z TOMEM CRUISEM OD PODSZEWKI [GALERIA]
"Ostatni samuraj" - TVN, godz. 21:30

Pierwsza część przebojowej serii "Straszny film" parodiującej popularne horrory. Za kamerą Keenen Ivory Wayans, w rolach głównych znana między innymi z "Dyktatora" Anna Faris i występujący w "Agentach bardzo specjalnych" Shawn Wayans. Podróżująca samochodem grupa amerykańskich nastolatków potrąca nieznajomego mężczyznę. Przerażeni zostawiają go na poboczu i uciekają z miejsca wypadku. Mija rok, podczas którego Cindy (Anna Faris), Buffy (Shannon Elizabeth), Ray (Shawn Wayans) i reszta ich paczki beztrosko sobie żyje, chodząc do szkoły i na imprezy.
"Straszny film" - TV Puls, godz. 22:00

Historia młodej kobiety, która, podążając za swoim największym marzeniem, zostawia za sobą małomiasteczkowe życie, i zostaje stewardessą. Zanim to marzenie zrealizuje, spotka na swej drodze paru dziwacznych pasażerów, trochę zazdrosnych koleżanek i kilku naprawdę niezłych facetów.
"Szkoła stewardess" - TVP2, godz. 22:25

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×