Program tv na środę, 25.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na środę, 25.07.2018 - oto nasze zestawienie środowych hitów dnia, które będziemy mogli obejrzeć tego wieczoru w telewizji. W programie tv na ten dzień m.in. przygody Diany - amazońskiej księżniczki oraz polowanie na byłą. Sprawdź nasz program tv na środę, 25 lipca.

Multimedia

Program telewizyjny na środę, 25 lipca 2018 r.:

Diana jest amazońską księżniczką, która wychowała się na rajskiej wyspie. Dziewczyna od dzieciństwa szkoliła się na niepokonaną wojowniczkę. Pewnego dnia do jej magicznego świata niespodziewanie trafia amerykański pilot. Jego przybycie wywołuje poruszenie. Mężczyzna opowiada Dianie o wielkim konflikcie, który ogarnia świat. Księżniczka postanawia opuścić rodzinne strony z nadzieją, że uda jej się uratować ludzkość przed zagładą.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wonder Woman" - HBO, godz. 20:10

Weronika otrzymuje opinię biegłego psychiatry o stanie zdrowia Olgi. Tymczasem ciocia Nina przekonuje Stasia, że jego mama trafiła do szpitala przez tatę. Daje chłopcu list od Olgi. Jest on przyczyną poważnej awantury między Robertem a synkiem. Zapłakanego Stasia zastaje w domu kurator sądowy. Przemek postanowił poważnie wziąć się do pracy. Krzysztof wreszcie jest zadowolony z syna. Ale do Polski wraca Paula. Była dziewczyna Przemka jest modelką i zaprasza go na imprezę. Czy młody Smolny wytrwa w swoim postanowieniu?
"Na Wspólnej" odcinek 2719. - TVN, godz. 20:15

Milo Boyd to były policjant, który został łowcą nagród. Mężczyzna ledwie wiąże koniec z końcem. Wybawieniem od kłopotów finansowych może być nowe zlecenie. Milo musi odnaleźć i doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości byłą żonę, ambitną dziennikarkę Nicole. Pozornie proste zadanie niespodziewanie się komplikuje, gdy wychodzi na jaw, że Nicole jest na tropie afery korupcyjnej w policji. Byli małżonkowie muszą zacząć ze sobą współpracować, w przeciwnym razie grozi im niebezpieczeństwo.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Dorwać byłą" - Polsat, godz. 20:40

Henry, Katharina, Tristan, były partner Kathariny, oraz Magdalena, córka Kathariny i Tristana, są nietypową rodziną. Ich życie jest wypełnione problemami. Henry, który jest producentem filmowym, ma coraz mniej czasu dla bliskich. Katharina właśnie urodziła dziecko i brakuje jej wsparcia Henry'ego. Gdy postanawia się wyprowadzić, Henry niespodziewanie zbliża się do Tristana.
"Tata do pary II" - TVP2, godz. 20:45

Pasją Anne Marie jest windsurfing. Sport ten uprawia od dzieciństwa i osiągnęła mistrzowski poziom. Dziewczyna zostaje zaproszona do udziału w prestiżowym konkursie Pipe Masters. By wygrać zawody i zapewnić sobie wsparcie sponsora, Anne Marie rezygnuje z pracy i rozpoczyna intensywne treningi. Bohaterka poznaje Matta, któremu udziela lekcji surfingu. Wkrótce zakochuje się w nim. Eden i Lena martwią się, że przez chłopaka przyjaciółka za mało koncentruje się na przygotowaniach do konkursu. Anne Marie nie jest pewna, czy wystartować w zawodach.
"Błękitna fala" - TVN, godz. 21:30

Po przeżyciach w Rosji filadelfijski champion Rocky Balboa postanawia na zawsze wycofać się z ringu. Aby pokryć długi, sprzedaje majątek. Udaje mu się ocalić jedynie klub. Wraz z żoną Adrian i synem przenoszą się do najuboższej dzielnicy Filadelfii. Rocky junior boleśnie odczuwa zmianę miejsca zamieszkania. Tymczasem Rocky przygarnia młodego utalentowanego boksera Tommy'ego Gunna. Zostaje jego trenerem. Z powodu Tommy'ego dochodzi do nieporozumień między ojcem i synem, który czuje się zaniedbywany. Chłopak popada w złe towarzystwo.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Rocky V" - TVP2, godz. 22:55

Agenci CIA - Gaylord Oakes i Kevin Pope - rozpracowują gang rosyjskich handlarzy bronią, którzy chcą sprzedać ładunek nuklearny. Podczas jednej z akcji Pope zostaje zamordowany. Oakes musi pozyskać do współpracy jego brata bliźniaka. Wychowany na ulicy Jake Hayes jest zbuntowany i nie ma pracy. W ciągu zaledwie dziewięciu dni musi przekształcić się w starannie wykształconego profesjonalistę - błyskotliwego agenta CIA - by misternie przygotowana i przeprowadzana misja nie zakończyła się fiaskiem.
"Złe towarzystwo" - TVN, godz. 23:40

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź program tv na środę, 25.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×