Program tv na środę, 25.10.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami środa! Skusicie się na Wielki Test, klasyczną komedię czy nowy serial AXN? Jak widzicie, jest w czym wybierać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV!

Multimedia

Gus Lobel przez wiele lat był jednym z najlepszych w kraju łowców talentów bejsbolowych. Niestety, stary i schorowany mężczyzna dobre czasy ma już za sobą. Jego zdanie jest coraz częściej lekceważone. Wszystko wskazuje na to, że szefowie drużyny Atlanta Braves nie zaproponują mu kontraktu na kolejny sezon. Gus nie zamierza się poddać. Wyrusza za miasto, żeby sprawdzić dobrze zapowiadającego się zawodnika. W podróży towarzyszy mu zatroskana córka Mickey, z którą Gus nie utrzymywał zbyt bliskich kontaktów.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Dopóki piłka w grze" - TVN7, godz. 20.00

Wielki test o Europie jest okazją do sprawdzenia wiedzy na temat dotacji unijnych. Widzowie dowiedzą się, jakie korzyści dla polskiej gospodarki i lokalnych społeczności płyną z projektów unijnych i jak można uzyskać dotacje. Popularni artyści, sportowcy i dziennikarze rozwiążą test w studiu. Widzowie mogą walczyć o nagrodę w wysokości pięciu tysięcy złotych, odpowiadając na pytania online. Program prowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.
Wielki test o Europie - TVP1, godz. 20.25

"Ultraviolet" to serial produkcji AXN opowiadający historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi, w której staje się świadkiem tragedii. Rozpoczyna się śledztwo. Policja uznaje, że było to samobójstwo. Młoda dziewczyna nie zgadza się z tym i po zamknięciu sprawy przyłącza się do grupy detektywów amatorów. Na własną rękę chcą rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci.
"Ultraviolet" odcinek 1 - AXN, godz. 22.00

Szybkie ręce, pamięć godna Oscara i genialny matematyk. Kto wygrał? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Hugh Grant i Marisa Tomei w rolach głównych. Laureat Oscara, scenarzysta Keith Michaels, mimo serii niepowodzeń pozostaje pewnym siebie bufonem. Cierpiący na brak gotówki, pozbawiony kontaktu z synem rozwodnik przechodzi kryzys twórczy. Przyjmuje pracę wykładowcy na kursie pisania scenariuszy w prowincjonalnym Binghamton. Prowadzona przez niego selekcja chętnych do uczestniczenia w zajęciach polega na przyjęciu ładnych kobiet i brzydkich mężczyzn. Pierwszym podbojem Keitha jest Karen, która widzi w wykładowcy przepustkę do Hollywood. Wkrótce mężczyzna ulega czarowi jednej ze studentek.
"Scenariusz na miłość" - Polsat, godz. 22.10

Marley Corbett ma dobrą pracę, oddanych przyjaciół i wiernego buldoga, Stanleya. Mimo presji ze strony rodziny i znajomych od lat jest samotna. Uwielbia flirtować i uprawiać seks bez zobowiązań, ale panicznie boi się zaangażowania w związek. Kolejni mężczyźni pojawiają się w jej życiu jedynie na chwilę. Gdy chcą czegoś więcej, są odrzucani. Beztroskie życie Marley kończy się w dniu wizyty kontrolnej u lekarza. Z ust przystojnego doktora Juliana Goldsteina kobieta dowiaduje się, że ma raka i pozostało jej niewiele czasu.
"Odrobina nieba" - TVP2, godz. 22.25

Jurek i Ewa stoją na czele fundacji, której celem jest udzielanie wsparcia organizacjom państwowym i grupom zawodowym. Prestiż fundacji powoduje, że obracają się w towarzystwie VIP-ów, a nawet samego prezydenta RP. Tymczasem Siara i Lipski za kratami więzienia organizują zamach na życie Jurka. Wynajmują płatnego mordercę Szakala, który ma zgładzić rzekomego Kilera. Ponieważ Szakal organizuje zamachy wtedy, gdy Jurek przebywa w otoczeniu wysokich rangą urzędników państwowych, próby zlikwidowania Kilera kojarzone są z osobami prominentów.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Kiler-ów 2-óch" - TVN, godz. 23.00

Zobacz galerię

TOP5 horrorów na jesień!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×