Program tv na środę, 26.07.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na środę to kolejny etap walki o "Dom marzeń" oraz rewelacyjne kino z największymi gwiazdami. Sprawdź, co dziś warto obejrzeć.

Multimedia

Program tv na środę, 26 lipca 2017:

"Kiedy Harry poznał Sally" bił rekordy popularności. Nominacja do Oscara przypadła autorce ciekawego scenariusza, Norze Ephron. Para tytułowych bohaterów Harry Burns i Sally Albright to absolwenci prestiżowego chicagowskiego uniwersytetu. Ona jest dziennikarką, on prawnikiem. Poznali się w 1977 roku jeszcze w czasach studenckich, kiedy wspólnie odbyli kilkunastogodzinną podróż do Nowego Jorku. Od tej pory spotykają się co kilka lat. Jak sami twierdzą, łączy ich jedynie przyjaźń, żadne nie przyznaje się do głębszych uczuć. W ich życiu zaszły różne zmiany, oboje przeszli wiele. Kiedy spotykają się ponownie przypadkowo w samolocie, początkowo są nieufni wobec siebie. Szukają jednak pocieszenia i zwierzają się ze swych miłosnych przeżyć. Po 11 latach znajomości wyznają sobie wreszcie miłość. "Kiedy Harry poznał Sally" - TVP2, godz. 20:05

Arogancki Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) jest bardzo uzdolnionym i ambitnym neurochirurgiem. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy w wypadku samochodowym doznaje bardzo groźnej kontuzji ręki. Nerwy zostają poważnie uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę w zawodzie. Zdesperowany, szuka pomocy u niejakiego Jonathana (Benjamin Bratt). Strange trafia w okolice Katmandu, gdzie poznaje mistrza Przedwiecznego (Tilda Swinton) i odkrywa w sobie niezwykłe moce.
"Doktor Strange" - HBO, godz. 20:10

Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Robert De Niro, Morgan Freeman, Michael Douglas i Kevin Kline spędzają szalony weekend w stolicy hazardu. Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) i Sam (Kevin Kline) znają się od dziecka. Dziś mają po sześćdziesiąt kilka lat i każdy z nich prowadzi inne życie. Sam mieszka na Florydzie i nie potrafi odnaleźć się na emeryturze, Archie żyje w New Jersey z nadopiekuńczym synem, a Paddy w mieszkaniu na Brooklynie opłakuje śmierć żony. Okazja do ponownego spotkania nadarza się, gdy Billy, który jest bogatym prawnikiem z Malibu, postanowił ożenić się z kilkadziesiąt lat młodszą dziewczyną. Panowie udają się na kawalerski weekend do Vegas. Mają tam okazje świetnie się zabawić, ale także wyjaśnić sobie sprawy z przeszłości, które ich poróżniły...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Last Vegas" - Polsat, godz. 20:40

Kolejny etap budowy, kolejne sprzeczki i nieporozumienia. Jak uczestnicy poradzą sobie z presją czasu i coraz większą konkurencją? Przed nami kolejny odcinek "Domu marzeń". Z programem znów będą musieli pożegnać się następni uczestnicy. Kto tym razem?
"Dom marzeń" - TVN, godz. 20:55

Śledczy FBI, Jess (Julia Roberts), Ray (Chiwetel Ejiofor) i Clarie (Nicole Kidman) mają zająć się sprawą brutalnego morderstwa młodej dziewczyny dokonanego w pobliżu meczetu. Gdy przybywają na miejsce zbrodni, okazuje się, że ofiarą jest córka Jess. Kobieta zostaje odsunięta od sprawy. Niedługo potem mężczyzna podejrzany o zabójstwo, z braku dowodów zostaje wypuszczony na wolność. Jess jest przekonana o jego winie i postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.
"Sekret w ich oczach" - CANAL+, godz. 21:00

DO ZOBACZENIA: 5 najlepszych filmów z Tomem Hardym

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×