Program tv na środę, 3.07.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [HARMONOGRAM DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Przed nami środa, 3 lipca 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, serial, a może program rozrywkowy? Każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 3.07.2019.

Multimedia

Program tv na środę, 3.07.2019 r.:

Scenariusz oparty jest na opowiadaniu Josepha Conrada "Jądro ciemności" i relacjonuje historię wyprawy kapitana Benjamina Willarda. Bohaterowi polecono zlikwidowanie szalonego pułkownika Kurtza, który na własną rękę rozpoczął morderczą wojnę na pograniczu wietnamsko-kambodżańskim. Po odnalezieniu pułkownika Willard ma według własnego uznania go zabić bądź wezwać bombowce, które zniszczą obóz. Wraz z grupką żołnierzy kapitan rusza łodzią patrolową w górę Mekongu.
"Czas Apokalipsy" - TVN 7, godz. 20:00

Alice Lantins to piękna, ambitna i oddana pracy trzydziestoośmiolatka. Ma prawie wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu "Rebelle". Prawie wszystkie, poza jednym - jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawia się 20-letni, czarujący Balthazar, znajomi zaczynają postrzegać ją inaczej. Alice zauważa, że romans z Balthazarem jest dla niej kluczem do kariery. Kiedy wydaje jej się, że panuje nad sytuacją, okazuje się, że wpadła w pułapkę, którą sama zastawiła.
"Miłość po francusku" - TVP2, godz. 20:10

Jane i John poznali się przed kilkoma laty w Bogocie. Wzajemne oczarowanie niebawem zaowocowało ślubem. Po sześciu latach zgodnego pożycia Smithowie nie różnią się niczym od innych par. Jednak małżeńska nuda im nie grozi. Każde z nich prowadzi drugie życie. Spokojni państwo Smithowie to w rzeczywistości pracujący na zlecenie zabójcy. Problem w tym, że wykonują "usługi" dla konkurencyjnych zleceniodawców. Akcja nabiera kolorytu, gdy każde z osobna dostaje zlecenie zlikwidowania zawodowego zabójcy.
"Pan i pani Smith" - Polsat, godz. 20:10

Davis Okoye (Dwayne Johnson) jest prymatologiem, który unika ludzi i zdecydowanie czuje się lepiej w towarzystwie zwierząt. Mężczyzna nawiązał silną więź z George'em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego okazuje się, że jest więcej zwierząt, które uległy podobnej przemianie. Drapieżniki zaczynają siać spustoszenie w Ameryce Północnej. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum.
"Rampage: Dzika furia" - HBO, godz. 20:10

Rok 1957. Związek Radziecki podejmuje decyzje o przyznaniu Węgrom zaszczytu wystrzelenia na orbitę okołoziemską pierwszego człowieka. Najbardziej odpowiednim kandydatem zdaje się być cichy i spokojny Lajos Serbán (Tamás Keresztes), znany powszechnie jako Lajko. Mężczyzna, który od dziecka był zafascynowany gwiazdami i kosmosem nie może uwierzyć w swoje szczęście. W Bajkonurze okazuje się jednak, że ta misja odbiega od jego marzeń... Węgierski komediodramat o mężczyźnie, który dostał szansę na zostanie pierwszym człowiekiem w kosmosie. Za reżyserię tej lekkiej i błyskotliwej produkcji odpowiadał Balázs Lengyel (Balansz). W głównych rolach występują Tamás Keresztes (1956 Wolność i miłość), József Gyabronka (Miłość i hazard), Tibor Pálffy (Światło na twojej twarzy), Zétény Varga (Potwór z Martfű) oraz Athina Papadimitriu (Hercules).
"Lajko - Cygan w kosmosie" - Cinemax 2, godz. 20:30

Słynny niegdyś złodziej samochodów Randall "Memphis" Raines prowadzi uczciwe życie z dala od rodzinnego Long Beach. Tymczasem jego młodszy brat Kip rozpoczyna współpracę z gangiem Calitriego. Gdy zdaje sobie sprawę, że sam nie jest w stanie wywiązać się ze zobowiązań, prosi o pomoc Randalla. By ocalić Kipa, jego brat musi w ciągu jednej nocy ukraść pięćdziesiąt luksusowych samochodów. Randall wciąga do pomocy starych kolegów - Otto Halliwella i Sphinksa, oraz dawną kochankę, Sarę "Sway" Wayland.
"60 sekund" - TVN, godz. 21:30

Eric Draven powraca do świata żywych, aby wyrównać rachunki ze zbrodniczą bandą, która zamordowała jego i narzeczoną. Jest niepokonany, bo jako zmaterializowany duch jest obdarzony nieziemską mocą. Jego przewodnikiem jest kruk - łącznik między światem żywych i umarłych.
"Kruk" - TV 4, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 3.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×