Program tv na środę, 31.10.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Czas na ostatni dzień października. Przed nami środa, 31 października 2018 roku. Film, serial czy program rozrywkowy - to wszystko dzisiaj znajdziecie w TV! Zobaczcie, co warto obejrzeć w telewizji w środę, 31.10.2018.

Multimedia

Program tv na środę, 31 października 2018 r.:

Brent Magna miał wielki talent. Niestety, zaprzepaścił szansę na międzynarodową karierę w rajdach samochodowych. Wraz z żoną Leanne wiedzie zwyczajne, spokojne życie. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Jego ukochana zostaje uprowadzona. Porywacz kontaktuje się z nim telefonicznie i proponuje układ. Chce, żeby Brent wykonał dla niego kilka zadań. Mężczyzna nie ma wyjścia, kradnie srebrnego mustanga shelby i rozpoczyna desperacki wyścig z czasem.
"Wyścig po życie" - TVN7, godz. 20:00

Jay prześladowana jest przez nieznaną siłę. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, gdyż zło może przybrać postać dowolnej osoby - nieznajomego albo kogoś, kogo Jay dobrze zna. Dziewczyna, wspierana przez grupę przyjaciół, desperacko walczy, by przetrwać i znaleźć sposób na powstrzymanie złowrogiej mocy.
"Coś za mną chodzi" - Ale kino+, godz. 20:10

Elizabeth Halsey jest myślącą tylko o sobie dziewczyną, która przez przypadek została nauczycielką. Kobieta nie stroni od używek, klnie, a uczniowie jej nie obchodzą. Marzy tylko o tym, żeby poślubić swojego bogatego chłopaka i rzucić pracę. Kiedy narzeczony z nią zrywa, szybko zaczyna rozglądać się za kolejnym kandydatem na męża. Wkrótce los się do niej uśmiecha. W szkole pojawia się nowy pracownik - przystojny i bogaty Scott. Niestety, jest pewien problem. Mężczyźnie podobają się kobiety z dużymi piersiami, a Elizabeth do takich nie należy.
"Zła kobieta" - Polsat, godz. 20:40

Hania zauważa, że Barbara w pracy źle się czuje i od razu się tym niepokoi. Ich nową pacjentką zostaje Nina, starsza kobieta ze złamanym biodrem. Seniorka chce jak najszybciej stanąć na nogi, bo planuje ślub. Ale jej wybranek jest tak młody, że wszyscy biorą go za jej syna. Sympatią do wybranka matki nie pała również jej dorosła córka, widząc w nim matrymonialnego oszusta, łasego jedynie na pieniądze. Tymczasem w szpitalu zjawia się Monika, była żona Tomasza bandyty, którego śmierć sfingował doktor Molenda. Kobieta chce zbadać okoliczności zgonu męża i walczyć o odszkodowanie. Falkowicz postanawia bliżej przyjrzeć się sprawie.
"Na dobre i na złe" odcinek 718 - TVP2, godz. 20:55

Amy Benic, młoda i ambitna architektka z Nowego Jorku, udaje się na weekendowy wypoczynek. Korzysta z usług przystojnego masażysty, który nie tylko przynosi jej odprężenie, ale podbija też serce. Virgil nie przypomina mężczyzn, z którymi Amy do tej pory się spotykała. Odbiera świat w szczególny sposób - jest bowiem niewidomy. Jego nadzieją na odzyskanie wzroku jest eksperymentalna operacja.
"Dotyk miłości" - TVP2, godz. 22:35

Adam zostaje porzucony przez kolejną dziewczynę, Lou to pechowiec, Jacob jest uzależniony od gier komputerowych, a Nick przeklina pracę i apodyktyczną żonę. Gdy pewnego dnia Lou zatruwa się tlenkiem węgla, koledzy, przekonani, iż była to próba samobójcza, zabierają go do kurortu narciarskiego. Tam oddają się pijaństwu, kąpielom i degustacji rosyjskiego napoju energetyzującego "Czernobyl". Następnego dnia po upojnym wieczorze kompani budzą się w 1986 r. Podróż w czasie stwarza szansę na odmianę losu.
"Jutro będzie futro" - Polsat, godz. 22:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 31.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×