Program tv na środę, 8.03.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na Dzień Kobiet. Ta środa będzie należała do kobiet! Sprawdźcie, co warto obejrzeć z płcią piękną w TV. Jest w czym wybierać!

Multimedia

W najbliższym odcinku "Idola" wśród kandydatów znajdzie się szesnastoletnia Martyna z Podhala. Jak sama mówi, mieszka pod samym Giewontem a jej pasją jest folklor. Co zaśpiewa? Pewne jest, że będzie mogła liczyć na wsparcie jednego z jurorów... czytaj więcej
"Idol" odcinek 4. - Polsat, godz. 20:00

Studentka prawa Darby pomaga prawnikowi Callahanowi w opracowywaniu zleconego mu raportu. Gromadząc materiały, trafia na informacje potwierdzające nielegalne operacje prowadzone przez jednego z potentatów naftowych, którego poczynania są utajniane przez polityków. Wkrótce okazuje się, że komuś zależy, aby zdobyte przez Darby materiały nie ujrzały światła dziennego. Prześladowca nasyła morderców na nią i Callahana. Thomas ginie na oczach Darby, jej udaje się ujść z życiem. Bohaterka zwraca się o pomoc do dziennikarza Graya Granthama.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Raport Pelikana" - TVN7, godz. 20:00

David Rice mieszka z ojcem w małym mieście w stanie Michigan. Uchodzący za nieudacznika i unikany przez rówieśników chłopak podkochuje się w Millie, koleżance ze szkoły. Pragnąc zdobyć względy dziewczyny, wręcza jej szklaną kulę. Wskutek pewnego incydentu prezent trafia na środek zamarzniętej rzeki. Gdy David rusza, by go odzyskać, wpada pod lód. Nie tonie, lecz przenosi się do biblioteki. Odkrywa w sobie umiejętność teleportacji. Dla Davida to początek nowego życia. Beztroska nie trwa długo - na drodze chłopaka staje Roland.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jumper" - TV PUls, godz. 20:00

Stanisławski nadal współpracuje z Andrzejem Lipskim i robi wszystko, by szpital w Leśnej Górze został zlikwidowany przez długi. Nowy dyrektor spotyka się nawet w tej sprawie z rektorem Akademii Medycznej i przy okazji oskarża Trettera o to, że doprowadził placówkę do upadku. Po burzliwej rozmowie z rektorem, starszy chirurg dostaje zawału... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" odcinek 665. - TVP2, godz. 20:40

W willowej dzielnicy Krakowa dochodzi do makabrycznego mordu, w efekcie którego ginie major 13 Pułku Piechoty Armii CK Ludwik Hartmann oraz jego żona. Z domu udaje się szczęśliwie zbiec córkom państwa Hartmannów, które znajdują schronienie w willi sąsiadów. Prowadzone przez krakowską policję śledztwo początkowo skupia się na motywie rabunkowym. W trakcie przesłuchań pojawia się jednak nowy trop... czytaj więcej
"Belle Epoque" odcinek 4. - TVN, godz. 21:30

W Pittsburghu zostaje zastrzelonych pięć przypadkowych osób. Dowody wskazują byłego wojskowego, snajpera Jamesa Barra. Aresztowany twierdzi, że jest niewinny. Prosi o sprowadzenie byłego wojskowego detektywa, Jacka Reachera, który może go oczyścić z zarzutów. Okazuje się, że Jack, który zna historię z przeszłości Barra, wierzy w jego winę. Tymczasem oskarżony zapada w śpiączkę po pobiciu w celi. Reacher trafia na ślad intrygi, w którą jest zamieszany rosyjski bandyta Zec, lecz ktoś próbuje odsunąć Jacka od sprawy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jack Reacher" - TVN, godz. 22:35

Brooke i jej chłopak Lance zostają ranni w wypadku samochodowym. Lance ma poważny uraz nogi i wymaga stałej opieki. W domu pary pojawia się atrakcyjna Chloe - kobieta ma świetne referencje i wydaje się idealną kandydatką na pielęgniarkę. Szybko wychodzi na jaw jej skomplikowana przeszłość. Życie Brooke i Lance'a jest w niebezpieczeństwie.
"Pielęgniarka z piekła rodem" - HBO, godz. 22:50

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×