Program TV na środę, 9.10.2019. Co obejrzeć 9 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 9.10.2019? W programie TV na środę, m.in. "Na dobre i na złe", "Zawsze warto", "Starsza pani musi fiknąć", "Teoria wszystkiego", "Kryptonim U.N.C.L.E", "BH90210" i "Prawo zemsty". Sprawdź program telewizyjny na środę, 9 października 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 9 października 2019 r.:

Anna Wilson odnajduje Liberskiego - urzędnika, który przed laty prowadził sprawę adopcji jej syna. Kolejny raz próbuje też porozmawiać z Jędrkiem, który podobnie jak matka postanowił dowiedzieć się od emerytowanego urzędnika prawdy o swojej adopcji. Wskutek fatalnego zbiegu okoliczności kilka minut później Anna wpada na ulicy pod samochód. Z kolei Barbara wraca po operacji do pracy w Leśnej Górze i od razu naraża się nowemu dyrektorowi Rafałowi Konicy.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:55

Historia jednego z najwybitniejszych umysłów, słynnego astrofizyka Stephena Hawkinga, który od 21. roku życia zmaga się ze stwardnieniem zanikowym bocznym. Gdy dowiaduje się, że zostały mu 2 lata życia, poznaje i zakochuje się w Jane Wilde. Dziewczyna zna diagnozę, mimo to postanowiła wyjść za naukowca. Ich małżeństwo trwa prawie trzydzieści lat. Z czasem związek zaczyna się rozpadać.
"Teoria wszystkiego" - TVN, godz. 21:00

Obsada serialu "Beverly Hills 90210" spotyka się na trzydziestym dorocznym zlocie fanów w Las Vegas. Odżywają dawne zauroczenia, spory i emocje. Pod koniec weekendu Tori proponuje nakręcenie kontynuacji.
"BH90210" - FOX, godz. 21:05

Łukasz wykorzystuje dzieci, by zmusić Dorotę do pozostania w domu. Kobieta nadal ukrywa przed mężem, że ich córka chodzi na lekcje tańca i przygotowuje się do konkursu. Majka motywuje Dorotę, żeby zawalczyła o siebie i przestała liczyć się tak bardzo ze zdaniem męża. Marta zajmuje się Antkiem, podczas gdy Rafał odbiera żonę z lotniska. Kobieta przypadkiem staje się świadkiem niepokojącej rozmowy telefonicznej Aśki. Ada zaczyna realizować swój plan uwolnienia się od Italiana. Chce zacząć normalne życie i odzyskać prawa do opieki nad Dorianem.
"Zawsze warto" - Polsat, godz. 21:10

Przygotowana przez Pawła Fajdka, mistrza świata w rzucie młotem, podróż dla taty Waldka, będzie małą zemstą za wychowanie go twardą ręką. Nieświadomy wielu wyzwań, jakim będzie musiał stawić czoło ojciec, ucieszy się na wiadomość o wspólnej męskiej wyprawie do Jordanii, gdyż panowie już dawno nie mieli okazji spędzić trochę czasu tylko we dwóch. Radość jednak okaże się przedwczesna… Bo ta rodzinna wycieczka z sielanką będzie miała niewiele wspólnego! Jedno jest pewne. Tej przygody obaj nie zapomną do końca życia.
"Starsza pani musi fiknąć" - TVN, godz. 21:30

Początek lat sześćdziesiątych XX wieku. Napoleon Solo, agent CIA, i Ilia Kuriakin, jeden z najskuteczniejszych ludzi KGB, muszą wspólnie stawić czoła potężnej organizacji przestępczej, która próbuje zdobyć kontrolę nad bronią jądrową. W sprawę zaangażowana jest też córka zaginionego niemieckiego profesora - Gaby Teller. W trójkę próbują przeniknąć do organizacji, by zapobiec globalnej katastrofie.
"Kryptonim U.N.C.L.E." - TVN7, godz. 22:30

Clyde Shelton jest przykładnym mężem i ojcem. Pewnego dnia jego żona i córka zostają brutalnie zamordowane. Zabójcy zostają szybko schwytani. Sprawę dostaje młody, ambitny prokurator Nick Rice. Proponuje on jednemu z podejrzanych złagodzenie wyroku w zamian za zeznania przeciwko wspólnikowi. Po latach człowiek, który uniknął kary, zostaje zabity. Do morderstwa przyznaje się Clyde Shelton. Daje też do zrozumienia Rice'owi, że tylko on może powstrzymać go przed kolejnymi desperackimi działaniami.
"Prawo zemsty" - TV4, godz. 22:40

Przyjaciele Chuck Levine i Larry Valentine są dumą brooklińskiej straży pożarnej. Pracują w tej samej jednostce, razem jeżdżą na akcje i znakomicie się rozumieją. Podrywacz Chuck jest przeciwieństwem niezaradnego Larry'ego, który od śmierci żony samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Okazuje się, że zgodnie z prawem Larry musi być w stałym związku, by zabezpieczyć przyszłość finansową syna i córki. Tęskniący za żoną strażak nie jest w stanie znaleźć odpowiedniej kobiety. Prosi więc Chucka o udawanie przed urzędnikami jego partnera.
"Państwo młodzi: Chuck i Larry" - TVN Fabuła, godz. 22:50

Matylda jest artystką, która ceni sobie niezależność. Ponieważ w jej świecie nie ma miejsca na stałego partnera, postanawia znaleźć mężczyznę, który byłby tylko dawcą nasienia. Formułuje wymagania względem ewentualnego kandydata i zamieszcza ogłoszenie w gazecie. Odpowiada na nie Bartek, szef kuchni w eleganckiej restauracji, w wolnym czasie piszący książkę kucharską. Choć robi on na kobietach piorunujące wrażenie, jest nieśmiałym romantykiem, szukającym miłości na całe życie.
"Rozmowy nocą" - Polsat, godz. 23:20

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 9.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×