Program TV na święta. Co obejrzeć w Wielką Sobotę, 31.03.2018 w telewizji? [HITY DNIA, PROGRAM TELEWIZYJNY]

Program TV na święta w Telemagazynie! Co obejrzeć w Wielką Sobotę w telewizji? Do zobaczenia będzie m.in. świąteczny odcinek "Kocham Cię, Polsko!" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo". W Wielką Sobotę w TV zobaczymy również Kopciuszka, Jamesa Bonda i Bradleya Coopera w filmie "Ugotowany". Sprawdź program TV na Wielką Sobotę, 31.03.2018!

Multimedia

Program telewizyjny na Wielką Sobotę, 31 marca 2018 r.:

Czego może życzyć sobie Daphne, przebojowa, energiczna 17-latka z Nowego Jorku? Szczęścia, miłości, przyjaźni i ojca, którego nie zna, bo porzucił jej matkę, kiedy ta była w ciąży. Ojciec Amandy, Henry Dashwood jest brytyjskim arystokratą, nie mógł więc, zdaniem rodziny popełnić mezaliansu i poślubić zwykłej amerykańskiej dziewczyny - matki Amandy, Libby Reynolds. Pewnego dnia Daphne postanawia poznać swojego ojca i w tym celu udaje się do Londynu. Tam jednak trafia do zupełnie innego świata, gdzie rządzą reguły, których ona nie zna.
"Czego pragną dziewczyny" - TVN7, godz. 19:00

Co obejrzeć w święta wielkanocne w telewizji? [HITY W TV]Zobacz więcej

Ella jest córką kupca, który po śmierci ukochanej żony postanawia ponownie się ożenić. By wesprzeć ojca dziewczyna stara się życzliwie powitać macochę i jej córki. Kiedy ojciec nie powraca z jednej ze swych wypraw Ella pozostaje na łasce okrutnej Lady Tremaine. Wkrótce jej rola w domu zostaje sprowadzona do usługiwania macosze i jej córkom. Ella postanawia dotrzymać obietnicy złożonej umierającej matce i kroczyć przez życie z odwagą i życzliwością. Pewnego dnia napotkany w lesie nieznajomy okazuje się jej bratnią duszą. By spotkać nieznajomą raz jeszcze Kit za zgodą króla postanawia wysłać zaproszenia na bal do wszystkich panien, niezależnie od ich statusu. Macocha jednak nie godzi się na to, by Kopciuszek towarzyszyła swym siostrom w drodze na zamek. Z pomocą przychodzi wróżka chrzestna. Wkrótce życie Elli odmieni się na zawsze.
"Kopciuszek" - TVN, godz. 20:00

Ziemia w przededniu potopu jest miejscem ogarniętym złem, podłością i przemocą, zaludnionym przez upadłych potomków Kaina oraz gigantów przypominających skalne golemy. Ostnim prawym człowiekiem jest Noe, były wojownik, mag i uzdrowiciel, który pragnie jedynie spokojnego życia u boku żony Naameh i trzech synów. Noe nie zaznaje jednak spokoju. Co noc nawiedza go sen o katastrofalnej powodzi, która niszczy wszelkiego istnienie. Matuzalem uświadamia Noemu, że jest świadkiem proroctwa. Noe zdaje sobie sprawę, że Stwórca, który postanowił oczyścić świat ze zła, daje mu szansę ocalenia życia. Buduje więc ogromną arkę, by zgromadzić na niej po parze każdego gatunku istot.
"Noe: Wybrany przez Boga" - TV Puls, godz. 20:00

Jest rok 1994. Po tym, jak w Kigali zestrzelono samolot prezydenta Rwandy, trwają rozruchy między plemionami Tutsi i Hutu. W ciągu 100 dni czystek z rąk ekstremistów ginie około miliona ludzi. Świadkiem tych wydarzeń jest Anna – polska ornitolog, która przyjechała do Afryki, aby prowadzić badania nad spadkiem populacji sępów w Rwandzie. Gdy zaczyna się ludobójstwo, Polka ratuje przed śmiercią młodą dziewczynę z plemienia Tutsi – Claudine. Anna umożliwia ocalonej ucieczkę do Polski. Po przylocie do kraju kobiety próbują otrząsnąć się z koszmarnych przeżyć, ale nie są w stanie wpisać się w rutynę codziennego życia. Pewnego dnia, po upływie kilku lat, Klarysa decyduje się na powrót do ojczyzny. Anna postanawia wyruszyć wraz z przyjaciółką w tę niezwykle emocjonalną podróż do samego serca Afryki.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ptaki śpiewają w Kigali" - Canal+, godz. 20:00

Najlepsze filmy o śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa na Wielkanoc! Zobacz więcej

Przeznaczona dla całej rodziny komedia z Jimem Carreyem w roli mężczyzny, który w spadku dostaje sześć pingwinów. Odnoszący sukcesy biznesmen Popper skupiony jest przede wszystkim na swojej karierze. O życiu prywatnym pojęcie ma blade. wkrótce jednak wszystko zmieni się za sprawą sześciu sympatycznych pingwinów. Odziedziczone przez Poppera zwierzęta z początku wprowadzają w jego życie chaos, z czasem jednak mężczyzna zaczyna odkrywać, ile dla niego znaczy opieka nad nimi.
"Pan Popper i pingwiny" - Polsat, godz. 20:05

Gośćmi sobotniego, specjalnego wydania programu "Kocham Cię, Polsko!" będą Anna Mucha, Małgorzata Pieńkowska i Kacper Kuszewski oraz Robert Koszucki, Aleksandra Hamkało i Marcin Rogacewicz. Na czele drużyn składających się z aktorów „M jak miłość” oraz „Na dobre i na złe” staną tradycyjnie Tomasz Kammel i Antoni Królikowski... czytaj więcej
"Kocham Cię, Polsko! - TVP2, godz. 20:05

Pięć najlepszych przyjaciółek z college'u spotyka się po dziesięciu latach podczas weekendowego wyjazdu do Miami. Pretekstem jest wieczór panieński jednej z nich. Dobra zabawa nie ma końca. Alkohol leje się strumieniami. Podczas jednej z szaleńczych imprez kobiety przypadkowo doprowadzają do śmierci striptizera. Zszokowane próbują gorączkowo wybrnąć z podbramkowej sytuacji. Produkcja pokazująca pełne zawirowań perypetie szalonych kobiet to prawdziwa jazda bez trzymanki, w której nie brakuje wyrazistych gagów, niespodziewanych zwrotów akcji oraz soczystego humoru. W obrazie zachwyca obsada.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ostra noc" - HBO, godz. 20:10

Poznaj 10 nowych uczestników 5. edycji reality show TVP1! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas nielegalnego wyścigu motorowego ulega śmiertelnemu wypadkowi młody mężczyzna, Michał. Policja bada okoliczności zdarzenia i odkrywa, że przy motocyklu ofiary ktoś tak zmienił parametry komputera pokładowego, że doprowadził do zablokowania napędu podczas jazdy. Niestety, nie można zlokalizować uczestników tych wyścigów, gdyż porozumiewają się i umawiają poprzez alternatywny Internet TOR. W komórce Michała policja odnajduje jednak tajemnicze wiadomości od lub do niejakiego Szczurka. Okazuje się nim diler narkotykowy. Zmuszony przez Górskiego do współpracy, podaje kontakt do organizatora wyścigu. Policja dowiaduje się, gdzie i kiedy odbędą się zawody.
"Komisarz Alex" - TVP1, godz. 20:25

Tripp ma ciekawą pracę, powodzenie u kobiet i paczkę sprawdzonych kumpli. Dzięki rodzicom, z którymi wciąż mieszka, wiedzie naprawdę beztroskie życie. Ukochany jedynak umawia się z tuzinami dziewczyn, szaleje na desce, bawi do późna w nocnych klubach, ale codziennie wraca do domu rodziców, gdzie rano czeka na niego przygotowane przez mamusię śniadanko. Może też liczyć na sprzątnięty pokój i ułożone w kostkę świeże ubrania. Po 35 latach matka ma już jednak dosyć maminsynka. Wraz z mężem postanawiają więc pozbyć się Trippa z domu. Ma im pomóc specjalistka, Paula, atrakcyjna, inteligentna i dowcipna "kobieta idealna", którą rodzice wynajmują, aby rozkochała w sobie syna i nakłoniła go do wyprowadzki. Paula robi to bez większego problemu, jednak w międzyczasie sama traci dla niego głowę.
PRZECZYTAJ RECENZJE FILMU
"Miłość na zamówienie" - TVN7, godz. 21:15

Jeszcze trzy lata temu bohater filmu, Adam Jones, miał wszystko. Charyzmatyczny szef kuchni w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Pracował w jednym z najlepszych lokali, którego właścicielem był jego mentor Jean-Luc. Adam tworzył intrygujące połączenia smaków, zyskując wielkie uznanie dla swego talentu. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy, zniknął z pierwszych stron gazet i przepadł bez wieści. Intensywny tryb życia spowodował, że przeżył załamanie i zaszył się w Nowym Orleanie, gdzie w barze sortował ostrygi. Teraz pragnie zacząć wiele spraw od nowa. Wolny od uzależnień, jak narkotyki, szybka jazda samochodem, wraca do biznesu. Postanawia wypróbować swych sił w samym sercu kulinarnego Londynu.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ugotowany" - TVP1, godz. 21:25

Oscarowa animacja i przygody ulubionych dziecięcych bohaterów w święta w TV! [HITY DLA DZIECI]Zobacz więcej

Dwudziesty czwarty film z serii sensacyjnych opowieści, których główną postacią jest szpieg brytyjskiej Secret Intelligence Service, James Bond. Niepokonanego agenta 007 zagrał Daniel Craig, który po raz czwarty wcielił się w słynnego bohatera. Tytuł filmu nawiązuje do organizacji terrorystycznej Spectre, której szefem jest Ernst Stavro Blofeld. Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Jamesa Bonda, skłania samego zainteresowanego do podjęcia kolejnej tajnej misji. Tym razem Bond wyrusza do Meksyku tropem niebezpiecznej organizacji terrorystycznej. Próbuje zapobiec wysadzeniu w powietrze wypełnionego po brzegi stadionu w stolicy, gdzie odbywa się wielka fiesta w dniu zmarłych. Udając się w pościg za uciekającym helikopterem członkiem organizacji Spectre, Marco Sciarrą, James Bond po raz kolejny daje prawdziwy popis siły i zręczności.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Spectre" - TVP2, godz. 21:35

W programie tv na Wielką Sobotę także "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na widzów czeka prawdziwa muzyczna uczta. Na dodatek, do Katarzyny Skrzyneckiej, Kacpra Kuszewskiego i Pawła Królikowskiego dołączyła popularna aktorka, która doskonale zna program - była uczestniczką drugiej edycji. Joanna Liszowska wykorzysta swoje doświadczenie w piątym odcinku i oceni wykonawców piosenek filmowych – usłyszymy między innymi Eminema, Meryl Streep, Deana Martina, czy Jacka Chmielnika. Usłyszymy utwory z kasowych filmów, między innymi: "Boskiej Florence", "Rio Bravo", "8. Mili", "Czarnoksiężnika z Oz"... czytaj więcej
"Twoja twarz brzmi znajomo" - Polsat, godz. 22:10

Dawno, dawno temu, w odległej krainie, wiedźma Ravenna uwodzi króla Magnusa swą urodą. Zabiwszy władcę, przejmuje kontrolę nad królestwem i każe uwięzić w wieży córkę Magnusa, Śnieżkę. Ogarnięta obsesją na punkcie wyglądu, Ravenna gotowa jest zrobić wszystko, by zachować piękno. Pewnego dnia magiczne lustro ostrzega złą królową, że dorastająca Śnieżka doprowadzi ją do upadku. Dziewczynie udaje się zbiec do lasu, nad którym wiedźma nie ma panowania. Ravenna wysyła więc w pościg za Śnieżką myśliwego Erika. Łowca nie chce jednak skrzywdzić dziewczyny -zostaje jej obrońcą i nauczycielem, kiedy ta ćwiczy się w sztuce wojennej. Wkrótce królewna na czele armii krasnoludów jest gotowa stawić czoła macosze.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Królewna Śnieżka i Łowca" - TVN, godz. 22:15

Teleturniej Dwójki w święta także w niedzielę! Poznaj uczestników! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dramat historyczny. "Misja" to Złota Palma w Cannes, fenomenalna rola Roberta de Niro, kultowa muzyka Ennio Morricone - krótko mówiąc wielkie kino, jeden z najlepszych filmów lat 80. "Misja" oparta jest na historycznych wydarzeniach z czasów kolonizacji Ameryki Południowej. Akcja toczy się w połowie XVIII wieku. Europejscy konkwistadorzy eksploatują Nowy Świat i bezlitośnie wyzyskują jego rdzennych mieszkańców. Rodrigo Mendoza, może służyć za uosobienie bezwzględności najeźdźców: to najemnik, zabijaka i łowca niewolników, który poluje na Indian, by sprzedawać ich do katorżniczej pracy na polach portugalskich plantatorów. Kiedy odkrywa, że rodzony brat uwiódł mu narzeczoną, sięga po broń i zabija zdrajcę. Nie potrafi jednak unieść ciężaru bratobójstwa i traci chęć do życia. Pomocną dłoń wyciąga do niego jezuita, ojciec Gabriel.
"Misja" - Polsat Film, godz. 23:35

Zobacz galerię

Filmy Disneya DO ZOBACZENIA w 2018 roku

Sprawdź pełny program tv na Wielką Sobotę, 31.03.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×