Program TV na Święto Konstytucji 3 maja, środę, 3.05.2017. Co warto obejrzeć w telewizji? [HITY DNIA]

Co obejrzeć 3 maja w telewizji? Program TV na Święto Konstytucji 3 maja zawiera wiele propozycji filmowych, ale nie zabraknie też rozrywki. Sprawdź program TV na Święto Konstytucji 3 maja 2017!

Multimedia

Program tv na Święto Konstytucji 3 maja, środę, 3 maja 2017:

Jest rok 1811. Do rodzinnego litewskiego dworku w Soplicowie powraca po ukończeniu nauk Tadeusz Soplica. Gospodarzem posiadłości jest stryj i opiekun młodzieńca, Sędzia. Wydaje się, że dom jest zupełnie pusty, jego mieszkańcy wybrali się do pobliskiego lasu. Zwiedzając stare zakamarki, Tadeusz trafia do swego pokoju dziecięcego, w którym zastaje Telimenę. Piękna kobieta porusza wyobraźnię młodzieńca, budzi w nim pożądanie i namiętność. Wieczorem, podczas kolacji wydanej na zamku, o który toczy się spór pomiędzy ziemiańską rodziną Sopliców a Hrabią, ostatnim potomkiem rodu Horeszków, Tadeusz ponownie spotyka uwodzicielską Telimenę. Nawiązuje z nią romans. Wkrótce okazuje się, że faktyczną mieszkanką jego pokoju jest śliczna i młodziutka Zosia, której opiekunką jest właśnie Telimena. Tadeusz nawet nie podejrzewa, że powszechnie szanowany i znany ze swych patriotycznych czynów ksiądz Robak jest jego ojcem.
"Pan Tadeusz" - TVP1, godz. 14:15

Stanisław Maria Rechowicz, fajtłapowaty historyk sztuki, zostaje niesłusznie posądzony o kradzież obrazu. Domniemanemu złodziejowi grozi 5 lat więzienia. Zdesperowany postanawia ukrywać się w przebraniu kobiety, dopóki nie namaluje kopii zrabowanego przez nieznanych sprawców płótna. Pozbawiony środków do życia, musi na jakiś czas podjąć inną pracę, rzecz jasna jako kobieta, by nikt go nie rozpoznał. Zatrudnia się więc w charakterze pomocy domowej. Nie ma jednak szczęścia do chlebodawców: pierwszy chce wykorzystać go, a raczej ją w celach erotycznych, drudzy mają rozwydrzone dziecko, trzeci pędzi w łazience bimber, a czwarty to dyrektor głupek, za którego nasz bohater pisze artykuły.
"Poszukiwany, poszukiwana" - Polsat, godz. 16:55

TOP5 najlepszych nowych bajek i animacji. Którą lubicie najbardziej? [WIDEO]Zobacz więcej

Pełna humoru i niesamowitych gagów kontynuacja przebojowej komedii "101 Dalmatyńczyków". Nowy rozdział historii rozpoczyna się z chwilą, gdy Cruella DeMon zostaje zwolniona z więzienia za dobre sprawowanie. Kupuje podupadające schronisko dla zwierząt, którego kierownikiem jest dobroduszny, choć nieco naiwny Kevin Shepherd, a spragnione sensacji media kreują ją na prawdziwą bohaterkę. Gdy jednak giną trzy małe dalmatyńczyki - wnuki Pongo i Perdi - wszystkie tropy wskazują na Cruellę, nie mogącą wyrzec się marzeń o nakrapianym futrze. Podejrzenia są tym bardziej uzasadnione, że coraz częściej pokazuje się ona w towarzystwie sławnego, francuskiego dyktatora mody Jean Pierra Le Pelta.
"102 dalmatyńczyki" - TVN, godz. 16:55

Lena jest szalona i nieobliczalna. Ma sto pomysłów na minutę. Benek natomiast jest człowiekiem wycofanym i pełnym gniewu. Ich losy krzyżują się w dniu, w którym oboje porzucają swoje dotychczasowe posady. Od razu wybucha między nimi gorące uczucie. Niestety szybko się okazuje, że ich wspólna droga nie będzie usłana różami. Dziewczyna cierpi na nieuleczalny nowotwór. Para staje do nierównej walki z chorobą. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia dwojga młodych ludzi, których miłość rozwija się w cieniu śmiertelnej choroby. Reżyserski debiut cenionego operatora Bartosza Prokopowicza to osobisty i szczery film, który mówi o nietuzinkowym uczuciu oraz przygotowywaniu się na nieuniknione. Scenariusz filmu został luźno osnuty na kanwie życia żony reżysera, Magdaleny Prokopowicz, założycielki fundacji Rak'n'Roll, która zmarła na nowotwór w wieku 35 lat.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Chemia" - HBO, godz. 18:35

Anglia 1944 rok. Znany ze swej niesubordynacji amerykański major Reisman dostaje rozkaz przeszkolenia dwunastu żołnierzy-aresztantów, oczekujących na egzekucję lub mających długoletnie wyroki. Reisman ma przygotować odział do samobójczej misji - ataku na zamek we Francji, gdzie przyjeżdżają na urlop wysocy rangą oficerowie niemieccy. W razie powodzenia akcji żołnierzy ma objąć amnestia, a ich dawne winy - pójść w zapomnienie. Major rozpoczyna intensywny trening dwunastki straceńców, ludzi o różnych temperamentach i charakterach, niechętnych wszelkim rozkazom i zakazom. Zdobywa ich szacunek i z pomocą sierżanta Bowrena stopniowo formuje zdyscyplinowany oddział.
"Parszywa dwunastka" - TVN7, godz. 20:00

Czas na kolejny odcinek "Idola"! Już po raz 4. uczestnicy zaprezentują się na żywo przed widzami i publicznością zgromadzoną w studio. Karolina Artymowicz, Angelika Żelka Zaworka, Adam Kalinowski, Mariusz Dyba i Jakub Krystyan zaśpiewają piosenki o miłości. Usłyszymy hity m.in. Rihanny, Eda Sheerana, U2 czy Maroon 5. Gościem specjalnym odcinka będzie The Kelly Family... czytaj więcej
"Idol" - Polsat, godz. 20:05

Anglia, rok 1921. Florence Cathcart nie wierzy w zjawiska nadprzyrodzone. Uważa, że są efektem działalności człowieka. Przy wsparciu policji i najnowszych zdobyczy techniki od lat demaskuje oszustów podających się za spirytystów, a swoje doświadczenia opisuje w książkach. Pewnego dnia w domu Florence zjawia się z prośbą o pomoc Robert Mallory, nauczyciel elitarnego internatu dla chłopców w Rookford. Szkołą wstrząsnęła tajemnicza śmierć jednego z uczniów, który dzień przed zgonem rzekomo widział ducha dziecka zamordowanego niegdyś w tym samym budynku. Florence niechętnie przyjmuje zlecenie i udaje się do położnego na odludziu domu. Po przybyciu na miejsce jest przekonana, że pojawienie się zjawy jest żartem jednego z uczniów. Zamierza opuścić Rookford, gdy nieoczekiwanie, po raz pierwszy w życiu, doświadcza zjawisk, których nie jest w stanie racjonalnie wyjaśnić. Postanawia zostać do czasu rozwikłania zagadki, z każdą kolejną chwilą coraz bardziej rewidując swoje poglądy dotyczące życia pozagrobowego.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Szepty" - Ale kino+, godz. 20:10

Premiery seriali maj 2017. Sprawdź daty oraz najciekawsze propozycje! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Prezes klubu sportowego "Tęcza", Ryszard Ochódzki zwany Misiem, ma wyjechać do Londynu. Zostaje jednak zatrzymany, bo z jego paszportu wyrwano kilka kartek. Ochódzki podejrzewa żonę Irenę, która chciała uniemożliwić, a przynajmniej opóźnić jego wyjazd i dotrzeć do Londynu przed nim. Małżonkowie założyli bowiem przed laty konto w jednym z londyńskich banków. Odejście Ireny zmusiło ich do podzielenia posiadanych dóbr. Pieniędzmi zdeponowanymi za granicą żadne z nich nie chce się jednak dzielić z drugą stroną. Całą sumę zagarnie więc ten, kto pierwszy dotrze nad Tamizę. Ochódzki nie poddaje się jednak łatwo i usiłuje wszelkimi sposobami udaremnić plan małżonki, a jednocześnie zdobyć dla siebie inny paszport.
"Miś" - TVP2, godz. 20:40

Julia Wejcher mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości. Pomaga rodzicom w prowadzeniu pola campingowego i smażalni ryb. Szczerze nienawidzi codziennych obowiązków i marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Tuż przed wyjazdem na egzaminy do Warszawy, Julia nakrywa swojego chłopaka Michała na zdradzie. Zawód miłosny sprawia, że oblewa test. Znajoma rodziców, pani Marta, właścicielka luksusowego zakładu fryzjerskiego, pomaga jej zadomowić się w stolicy. W jej salonie Julia poznaje Marlenę Brodzką, szefową jednej z najlepszych warszawskich agencji modelek, która oferuje dziewczynie pracę. Julia wkracza w wielki świat mody. Ma być nową twarzą na billboardach reklamujących biuro turystyczne bogatego biznesmena Ryszarda Krupnickiego. Sesją zdjęciową kieruje pracujący w agencji fotograf Kacper, z którym Marlena Brodzka wiąże wielkie nadzieje. Mężczyzna próbuje schłodzić uczucia natarczywej szefowej, zwłaszcza że zakochuje się w jej nowej protegowanej.
"Miłość na wybiegu" - TVP1, godz. 20:30

Frankie Dunn, zmęczony życiem, samotny trener i właściciel bokserskiej sali treningowej w Los Angeles, zatrudniający jako dozorcę i pomocnika równie wiekowego byłego boksera, Eddiego Duprisa, prowadzi paru zawodników, z których największe szanse na sukces ma "Duży Willie". Frankie regularnie bywa na mszy w pobliskim kościele, usiłując zrozumieć, dlaczego jego córka Katie przed 23 laty zerwała z nim wszelkie kontakty i nie odpowiada na jego listy. Bóg jednak uparcie milczy. Kiedy pewnego dnia w sali Dunna pojawia się 31 - letnia Maggie Fitzgerald, kelnerka marząca o karierze bokserskiej i szukająca trenera, Frankie próbuje jak najszybciej się jej pozbyć. Nie lubi damskiego boksu, z zasady nie trenuje kobiet, a Maggie ma - jego zdaniem - zbyt wiele lat i zbyt mało umiejętności, żeby jeszcze coś osiągnąć w tej dyscyplinie. Dziewczyna jest jednak uparta, ćwiczy nawet nocami, więc wreszcie, dzięki poparciu Eddiego, udaje się jej przełamać niechęć Dunna.
Za wszelką cenę" - TV4, godz. 21:00

Ida jest fryzjerką, która zmaga się z groźną chorobą. Kiedy wydaje się, że wszystko idzie ku dobremu, kobieta odkrywa, że mąż zdradza ją z dużo młodszą koleżanką z pracy. Philip z kolei to stąpający mocno po ziemi angielski biznesmen. Mężczyzna wiele lat temu stracił żonę i wciąż nie może się z tym pogodzić. Okazuje się, że córka Idy i syn Philipa planują się pobrać. Ich rodzice poznają się w drodze do Włoch, gdzie ma się odbyć wesele. Słodko-gorzka komedia potwierdzająca tezę, że na miłość nigdy nie jest za późno. Za reżyserię obrazu odpowiedzialna była Dunka Susanne Bier, znana z takich produkcji, jak Bracia, Tuż po weselu czy W lepszym świecie. Film jest pogodną opowieścią, która bawi i wzrusza do łez. Wśród jego licznych zalet trzeba wymienić bezpretensjonalny scenariusz, naturalne dialogi, ciepły humor czy przepiękne widoki włoskich krajobrazów.
"Wesele w Sorrento" - TVP2, godz. 22:45

Zobacz galerię

Co w maju w kinach?

Sprawdź pełny program tv na Święto Pracy! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×