Program TV na Trzech Króli, 6.01.2019. Co obejrzeć w Święto Objawienia Pańskiego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w święto Trzech Króli, 6.01.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "Blondynka", "To znowu ty", "Lincoln", "Królewna Śnieżka i Łowca", koncert kolęd "Polska pomaga. Pomoc dla Syrii" oraz "Wróg publiczny". Sprawdź program telewizyjny na Trzech Króli, 6 stycznia 2019!

Multimedia

Program tv na Trzech Króli, 6.01.2019 r.:

W ciągu jednego dnia ustabilizowane i pełne sukcesów życie młodego prawnika Roberta Deana rozpada się. Przypadkowe spotkanie z kolegą ze studiów sprawia, że Robert staje się ofiarą spisku przygotowanego przez skorumpowanego urzędnika Thomasa Reynoldsa. Zostaje głównym podejrzanym o brutalne morderstwo, wszystkie dowody świadczą przeciwko niemu. Jedyną osobą, która może mu pomóc, jest tajemniczy Brill - były pracownik służb wywiadowczych.
"Wróg publiczyny" - TVN7, godz. 20:00

Koncert pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W Łazienkach Królewskich zabrzmią pieśni bożonarodzeniowe w wykonaniu solistów, Chóru i Orkiestry Polskiej Opery Królewskiej pod batutą Tomasza Karolaka. Gościem specjalnym będzie Małgorzata Walewska. Zaprezentowane zostaną kolędy "Cicha noc", "Gdy śliczna panna", "Jezus malusieńki", "Wśród nocnej ciszy", "Lulajże Jezuniu", "Anioł pasterzom mówił", "Bóg się rodzi", a także kolęda z Bliskiego Wschodu w wykonaniu Zespołu Instrumentów Dawnych. Koncert poprowadzi Tomasz Wolny.
Polska pomaga. Pomoc dla Syrii - koncert kolęd - TVP2, godz. 20:05

Wiedźma Ravenna uwodzi króla Magnusa. Zabija władcę, przejmuje rządy w królestwie i każe uwięzić córkę Magnusa, Śnieżkę. Ogarnięta obsesją na punkcie wyglądu, jest gotowa zrobić wszystko, by zachować urodę. Pewnego dnia magiczne lustro ostrzega ją przed Śnieżką. Dziewczynie udaje się zbiec do lasu, nad którym królowa nie ma kontroli. Ravenna wysyła w pościg myśliwego Erika. Łowca nie chce skrzywdzić dziewczyny - zostaje jej obrońcą i nauczycielem. Wkrótce królewna na czele armii krasnoludów jest gotowa stawić czoła macosze.
"Królewna Śnieżka i Łowca" - TVN, godz. 20:05

Bruce Wayne, zainspirowany ofiarnym czynem Supermana, odzyskuje wiarę w ludzkość i prosi Dianę Prince o pomoc. Ma zamiar zmierzyć się z kolejnym groźnym wrogiem. Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy innych superbohaterów. Mimo że dołączają do nich Aquaman, Cyborg i Flash, może okazać się, że Liga nie będzie w stanie na czas uratować Ziemi przed niebezpieczeństwem.
"Liga sprawiedliwości" - HBO, godz. 20:10

Sylwia i kapitan zbliżają się do siebie. Przyszedł czas pytań i odpowiedzi. Dlaczego nie utrzymywałeś kontaktu z mamą? Jak się poznaliście? Kiedy dowiedziałeś się, że istnieję? Kapitan cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Zaprzecza, żeby wiedział o istnieniu Sylwii, aż do momentu kiedy zobaczył w telewizji reportaż z huraganu w Majakach. Między ojcem i córką rodzi się nić zaufania. Wygląda na to, że odnalazłaś ojca – powie Dawid. Sylwia jednak tego nie potwierdzi. Pod dużym znakiem zapytania staje koncert "Bystrej wody". Co prawda wszyscy członkowie dawnego zespołu doktora przyjeżdżają do Majaków, ale Boruta nie zgadza się, żeby zagrać na koncercie pożegnalnym doktora. Nie pomogą tłumaczenia. Boruta pakuje się i wyjeżdża, choć dopiero co przyjechał.
"Blondynka" - TVP1, godz. 20:15

Mańka prowadzi firmę. Jej plany biznesowe zostają pokrzyżowane przez nieuczciwą konkurencję. Kobiecie nie układa się także w życiu prywatnym, związek z Norbertem przechodzi kryzys. Pewnego dnia Mańkę odwiedza młodsza siostra, Lilka. Dziewczyna przyciąga kłopoty i wprowadza chaos w uporządkowane życie bizneswoman. Za sprawą przypadku i psa w życiu Mańki pojawia się Piotr.
"Kobieta sukcesu" - Canal+, godz. 21:00

Lekarz Jerry Peyser, ceniący spokojne rodzinne życie, wydaje córkę za mąż. Ma poznać rodziców przyszłego męża Melissy. Przeraża go wiadomość, że ojciec Marka jest oficerem operacyjnym CIA. Ekscentryczny Steve Tobias, mimo niemłodego wieku, ściga handlarzy bronią, porywaczy samolotów i szefów karteli narkotykowych, zakłócając przygotowania do wesela. W dodatku wciąga do akcji Jerry'ego. Doktor bierze udział w międzynarodowej aferze związanej z przemytem broni. Musi stawić czoła psychopacie, królowi czarnego rynku.
"Teściowie" - TVP2, godz. 21:15

Marni, młoda specjalistka w branży PR, wraca do rodzinnego domu, by poznać narzeczoną brata. Ze zdumieniem odkrywa, że wybranką Willa jest Joanna, jej prześladowczyni z czasów szkolnych. Dziewczyna postanawia pokazać światu prawdziwą twarz przyszłej bratowej - zimnej i wyrachowanej kobiety, która widzi przyjemność w dręczeniu innych. Nieoczekiwanie okazuje się, że również matka Marni, Gail, musi zmierzyć się z dawnym wrogiem, czyli ciotką Joanny, Ramoną.
"To znowu ty" - TVP1, godz. 21:15

Koniec XIX wieku. Syn stolarza od najmłodszych lat oczarowuje otoczenie kuglarskimi sztuczkami. Jego zdolności zwracają uwagę młodej księżniczki Taschen, ale rodzina zabrania dziewczynie przyjaźnić się z chłopcem z gminu. Małoletni magik wyrusza w świat, by zarabiać na życie jako iluzjonista. Zyskawszy sławę, przyjmuje pseudonim Eisenheim. Na jego występy ściągają prości ludzie i arystokracja. Gdy pojawia się w Wiedniu, pretendent do tronu, książę Leopold, postanawia go skompromitować i wtrącić do więzienia jako oszusta.
"Iluzjonista" - TV4, godz. 21:50

Stany Zjednoczone, rok 1865, ostatnie miesiące sprawowania urzędu przez wybranego na drugą kadencję prezydenta Abrahama Lincolna. Cztery lata wcześniej jego elekcja była jednym z powodów wybuchu wojny domowej. Lincoln chce zjednoczyć naród. Uważa, że wprowadzenie do konstytucji gwarantującej zniesienie niewolnictwa 13. poprawki umożliwi uratowanie Unii. Determinacja prezydenta przynosi efekt. 31 stycznia 1865 r. Izba Reprezentantów przyjmuje poprawkę. Wkrótce wojska konfederacji poddają się. Kilka tygodni później Lincoln zostaje zastrzelony.
"Lincoln" - Polsat, godz. 23:55

Zobacz galerię

Zwyciężczyni "Projektu Lady" w programie "MiauCzat"!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 6.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×