Program TV na Wielką Sobotę, 3.04.2021. Co obejrzeć w święta, w sobotę, 3 kwietnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program TV na Wielką Sobotę - co obejrzeć w Wielką Sobotę w telewizji? Dziś w tv m.in. transmisja Wigilii Paschalnej, ciekawe filmy i wasze ulubione programy rozrywkowe. Sprawdź program TV na Wielką Sobotę, 3.04.2021! Oto nasze hity dnia na świąteczną sobotę.

Multimedia

Program telewizyjny na Wielką Sobotę, 3 kwietnia 2021 r.:

Jack Mróz - urwisowaty chłopak władający chłodem - zostaje zwerbowany przez swojego stwórcę do drużyny Strażników, która troszczy się o dobro dzieci na całym świecie. Wraz ze Świętym Mikołajem, Królikiem Wielkanocnym i Wróżką Zębuszką, Jack musi pokonać Króla Ciemności imieniem Mrok, nim sprowadzi on na świat wieczną ciemność.
"Strażnicy marzeń" - godz. 8:05 w Polsacie

Młoda i zrozpaczona Jesse Huston postanawia odnaleźć zaginionego ojca. W trakcie poszukiwań natrafia na legendarnego odkrywcę Allana Quatermaina i prosi go o pomoc. Droga do odkrycia losu ojca nie będzie łatwa, ponieważ jego zniknięcie związane jest z kopalniami króla Salomona, które mają skrywać niezmierzone bogactwa.
"Kopalnie króla Salomona" - godz. 12:10 w TVP2

Powtórka wielkopiątkowego koncertu pasyjnego z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Na scenie pojawią się m.in. Stanisław Karpiel-Bułecka, Piotr Cugowski, Marcin Sójka, Adam Kalinowski, Jędrzej Skiba, Justyna Steczkowska, Alicja Szemplińska, Viki Gabor i Marta Gałuszewska. Gospodarzami wydarzenia są Marta Manowska i Łukasz Nowicki.
Koncert #Pasja2021 - godz. 14:40 w TVP1

Hit TVP zniknie z anteny?! Drastyczny spadek oglądalności serialu z Arturem ŻmijewskimZobacz więcej

Bezwzględny inwestor budowlany George Wade zatrudnia na stanowisko doradcy młodą prawniczkę Lucy Kelson, której powołaniem jest obrona uciśnionych. Zmęczona kaprysami przełożonego Lucy postanawia w końcu złożyć wymówienie. Gdy do końca umowy pozostają dwa tygodnie, oboje uświadamiają sobie że łączy ich coś więcej niż tylko praca.
"Dwa tygodnie na miłość" - godz. 15:15 w TVN7

Psie życie Baileyama sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan, z którym nie rozstaje się od szczenięcych lat. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.
"Był sobie pies" - godz. 16:10 w TVP2

Wigilia Paschalna to kulminacyjny punkt Triduum Paschalnego i całego roku liturgicznego. Składa się z czterech części: liturgii światła, liturgii słowa, liturgii chrzcielnej i liturgii eucharystycznej z uroczystą procesją rezurekcyjną. W tym roku TVP przygotowała transmisję z mszy, która zostanie oprawiona w słynnym sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej na Jasnej Górze.
Triduum Paschalne - Wielka Sobota - godz. 18:00 w TVP1

Cleo i Dawid wyłonili już swoich półfinalistów. Teraz czas na bitwy w ekipie Barona i Tomsona. Z osiemnastki utalentowanych młodych wokalistów do kolejnego etapu będzie mogła przejść tylko trójka najlepszych. Możemy się zatem spodziewać zażartej rywalizacji od pierwszej do ostatniej piosenki. Czy wśród z nich jest przyszły zwycięzca programu?
"The Voice Kids" BITWY III - godz. 20:00 w TVP2

Za nami pierwsza eliminacja, odpadli Hubert Gromadzki i Magda Nędza! Teraz uczestnicy programu wiedzą już, że nawet najmniejszy błąd może zakończyć się przedwczesnym opuszczeniem willi. Jak rywalizacja wpłynie na związek każdej z par oraz na ich relacje z innymi uczestnikami? Gniew, miłość, zazdrość, akcja, zabawa i stres − który związek przetrwa to wszystko?
"Power Couple" odc. 3 - godz. 20:00 w TVN

Generał Maximus, jeden z najwybitniejszych dowódców w rzymskiej armii, dowiaduje się, że umierający cesarz Marek Aureliusz chce uczynić go swoim następcą. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi, Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala. Maximusowi cudem udaje się uciec. Trafia do niewoli, gdzie zostaje wyszkolony na gladiatora.
"Gladiator" - godz. 20:00 w TVN7

Kultowe filmy i transmisja Drogi Krzyżowej z Watykanu. Co jeszcze w Wielki Piątek w TV?Zobacz więcej

Janek ma problem z komputerem podczas przeglądania stron pornograficznych. Prosi o pomoc Nikodema, co ma dość nieoczekiwane konsekwencje. W końcu jednak Nikodem zbiera się w sobie, by pocałować Elę, która bardzo mu się podoba. Kowalscy orientują się, że dzieci sprytnie wykorzystują to, że jest ich czworo, a każdy z ma swoją wizję dotyczącą wychowania. Postanawiają temu zaradzić.
"Kowalscy kontra Kowalscy" odc. 9 i 10 - godz. 20:05 w Polsacie

Gwidon i Romek biorą udział w warsztatach ochroniarskich u słynnego antyterrorysty. Dzięki temu dostają pracę jako bramkarze w dużym klubie. Później bracia postanawiają zostać dogsitterami. Opiekują się psami bogatej rodziny – Romek dostaje krnąbrnego doga, a Gwidon zakochuje się w maleńkiej suczce. Szybko okazuje się, że więcej problemów niż z psami, będą mieli z właścicielami.
"Piękni i bezrobotni" odc. 9 i 10 - godz. 21:05 w Polsacie

Po rozstaniu z Markiem Darcym, Bridget skupia się na pracy i kontaktach ze starymi i nowymi przyjaciółmi. Czeka ją jednak nowy zwrot w życiu, kiedy spotka energicznego Amerykanina Jacka, który uosabia wszystko to, czego brakuje Darcy'emu. Nieoczekiwanie Bridget odkrywa, że jest w ciąży, ale ma tylko 50 procent pewności, kto jest ojcem dziecka.
"Bridget Jones 3" - godz. 21:35 w TVN

Franczesko, Fikoł i Szyja od lat mieszkają w niewielkiej miejscowości na Śląsku. Gdy tracą posadę w miejscowej fabryce samochodów, postanawiają nie pogrążać się w rozpaczy. Wynajmują luksusowe auto i wyruszają na męski wypad. Prawdziwa przygoda zaczyna się jednak, gdy mieszkańcy jednej z miejscowości wezmą ich za... bogatych inwestorów z Niemiec.
"Wkręceni" - godz. 22:05 w Polsacie

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na Wielką Sobotę, 3.04.2021! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×