Program TV na Wielkanoc 2019. Co obejrzeć w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek w telewizji? [HITY DNIA]

Oto nasz program telewizyjny na Wielkanoc 2019. Co obejrzeć w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek w telewizji? Przygotowaliśmy przegląd najważniejszych pozycji programowych na świąteczne dni. W święta wielkanocne nie zabraknie nowych odcinkow Waszych ulubionych seriali. Będą też świąteczne odcinki programów rozrywkowych m.in. "Jaka to melodia" i "anatorium miłości". Tradycyjnie w święta wielkanocne będziemy mogli też obejrzeć pilotażowy odcinek nowej edycji "Rolnik szuka żony". Jakie filmy znalazły się w ramówkach stacji telewizyjnych na Wielkanoc 2019? Sprawdź nasz program tv na święta wielkanocne 2019. Dowiedz się, co leci w tv w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek!

Multimedia

Program TV na Wielkanoc 2019. Co obejrzeć w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek w telewizji?

Program TV na Wielką Sobotę

21 kwietnia w telewizji m.in. świąteczne spotkanie z bohaterami hitowego "Sanatorium miłości". W Wielką Sobotę w TV także kolejny odcinek serialu "Chyłka-Zaginięcie", a także klasyka kina - "Zielona mila" czy "Pretty Woman".

Paul pracuje jako strażnik w zakładzie karnym w Luizjanie, pilnując więźniów oczekujących na wykonanie kary śmierci. Korytarz między celami skazańców a pomieszczeniem, w którym wykonuje się egzekucje, został nazwany od koloru posadzki zieloną milą. Do zakładu trafia John Coffey, skazany za zamordowanie dwóch 9-letnich dziewczynek. Potężny czarnoskóry mężczyzna ma mentalność dziecka, jego łagodne usposobienie wydaje się przeczyć oskarżeniom. Ponadto John ma dar uzdrawiania, leczy Paula oraz śmiertelnie chorą żonę naczelnika więzienia.
"Zielona mila" - TV Puls, godz. 20:00

Kordian dociera do szpitala, gdzie dowiaduje się o trwającej operacji. Rokowania co do stanu zdrowia Chyłki nie są jednoznaczne. Na miejscu Zordon poznaje Magdę - siostrę swojej patronki. Zjawiają się również właściciele kancelarii. Żelazny nalega, by sprawę Szlezyngierów przejął Kosmowski. Oryński przekonuje, że może samodzielnie zastąpić Chyłkę. Czy wspólnicy zaufają nowemu aplikantowi? Podczas procesu zeznaje Wito. Wszystko komplikują jednak wyjaśnienia Angeliki. Czy prawnicy zdołają odkryć prawdę o zniknięciu Nikoli?
"Chyłka-Zaginięcie" - TVN, godz. 20:00

Samotna Lucy jest zakochana w przystojnym nieznajomym, którego widuje codziennie na stacji metra. Ratuje mu życie i przypadkowo zostaje uznana za narzeczoną Petera, który zapadł w śpiączkę. Przypada do gustu rodzinie ukochanego i zostaje poproszona, by spędziła z nimi święta. O umówionej porze Lucy zjawia się w luksusowej posiadłości. Tu poznaje brata Petera, który zakochuje się w niej z wzajemnością. Tymczasem Peter budzi się ze śpiączki i dowiaduje się, że ma narzeczoną, która uratowała mu życie.
"Ja cię kocham, a ty śpisz" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Nikt nie wie dlaczego, ale z czasem zaprzestali. Moana jest młodziutką żeglarką, córką wodza polinezyjskiego plemienia, która postanawia dokończyć dzieła przodków i odnaleźć legendarny skarb. Dziewczyna wyrusza z niebezpieczną misją. Żeglując przez bezmiar oceanu, spotyka potężnego niegdyś półboga Maui. Dwójka śmiałków łączy siły i razem płynie w nieznane.
"Vaiana: Skarb oceanu" - Polsat, godz. 20:05

Wiek XVII. Dwóch młodych jezuitów pokonuje tysiące kilometrów, by potajemnie przedostać się do Japonii, gdzie toczy się bezwzględna walka z chrześcijaństwem. Misjonarze poszukują nauczyciela - słynącego z odwagi kapłana, o którym krążą plotki, że wyrzekł się wiary katolickiej i został buddyjskim mnichem. To, czego doświadczają, wystawia ich umiejętności przetrwania, a także wszystko, w co wierzą, na najcięższą próbę.
"Milczenie" - Ale kino+, godz. 20:10

W wielkanocnym odcinku bohaterowie "Sanatorium miłości" ponownie się spotkają - tym razem przy świątecznym stole. Wspólnie spędzą święta w uroczym zakątku Polski, czyli gościnnym, zielonym Podlasiu. Powspominają to, co wydarzyło się w Ustroniu i opowiedzą, jak ich życie zmieniło się po wyjeździe z sanatorium. Czy zawarte znajomości przetrwały? Które relacje się zacieśniły, a które wręcz odwrotnie? Wśród gości Marty Manowskiej zabraknie niestety Cezarego, który zmarł 19 lutego 2019 r. w wyniku nagłej choroby.
"Sanatorium miłości" - TVP1, godz. 20:20

Vivian Ward, dziewczyna lekkich obyczajów, spotyka przystojnego i bogatego biznesmena. Edward Lewis, który właśnie rozstał się z sympatią, przyjechał do Los Angeles w sprawach służbowych. Milioner jest zauroczony wrażliwą, delikatną i naiwną Vivian. Proponuje jej posadę damy do towarzystwa na czas swojego pobytu w Los Angeles.
"Pretty Woman" - TVN, godz. 20:55

Ekranizacja biblijnej opowieści o potopie. Bóg nakazuje Noemu zbudować ogromną arkę, która zapewni przetrwanie jemu, jego rodzinie i wszystkim stworzeniom, które znajdą się na pokładzie. Wszechmogący zamierza ukarać ludzkość, powodując gigantyczny kataklizm.
"Noe: Wybrany przez Boga" - TVP1, godz. 21:20

Historia Forresta Gumpa, upośledzonego człowieka o wielkim sercu i zdolności do wpadania w centrum największych wydarzeń w historii USA, począwszy od dzieciństwa w latach 50. XX wieku. Forrest zyskuje status osobistości, gdy staje się gwiazdą futbolu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem. Lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze - miłości przyjaciółki, Jenny Curran.
"Forrest Gump" - TVN7, godz. 23:40

Bajki, filmowe hity i świąteczne spotkanie z "Sanatorium miłości". Zobacz, co obejrzeć w Wielką Sobotę!Zobacz więcej

Program tv na Niedzielę Wielkanocną

W pierwszy dzień świąt wielkanocnych w tv nie zabraknie bajek dla najmłodszych oraz interesujących propozycji filmowych. Wśród nich m.in. "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz", "Gladiator" czy "Woda dla słoni". Program tv na 21 kwietnia 2019 r. to jednak przede wszystkim finał 1. edycji "Dance, Dance, Dance" oraz ćwierćfinał programu "MasterChef Junior". W Wielkanoc 2019 w tv także świąteczne odcinki programów: "Familiada", "Jaka to melodia" czy "Sanatorium miłości".

Jeśli Wielkanoc, to musi być rodzinnie! Z tej okazji w programie „Jaka to melodia?” pojawią się braterskie duety. Do muzycznej rywalizacji przystąpią: bracia Golcowie oraz bracia Szczepanikowie, czyli zespół Pectus. Ten odcinek sprawi, że oderwiecie się od świątecznego stołu. Po jednej stronie duet w składzie: Łukasz Golec szczęśliwy tata trojga dzieci oraz Paweł Golec człowiek, któremu marzy się podróż dookoła świata. Naprzeciw bracia: Tomek Szczepanik, lider zespołu Pectus, miłośnik gór i skitouringu oraz Marek Szczepanik radosny chłopak z Bogoniowic. W odcinku jak zawsze zastrzyk energetycznej muzyki, a także garść zakulisowych ploteczek nt. gości. Widzowie dowiedzą się m.in. jaki jest ulubiony sport braci Golców, z kim Łukasz Golec urządza zawody w robieniu przysiadów, kto sypia cztery godziny na dobę, kto chodzi do kościoła ze święconką i jak wyglądają święta u braci Golców, a jak w rodzinie Szczepaników. Będzie także okazja, by podszkolić się w góralskiej gwarze! Na scenie Ewa Farna, Mateusz Ziółko, Bonnie Tyler, Antek Smykiewicz i oczywiście goście odcinka: bracia Golcowie oraz Pectus w swoich największych hitach! Wygrana przeznaczona zostanie na cele charytatywne. Program tradycyjnie poprowadzi Norbi.
"Jaka to melodia" - TVP1, godz. 17:30

Czas przygotowań do Świąt się skończył, teraz pora na biesiadowanie. Wcześniej jednak tradycji musi stać się zadość, dlatego finezyjnie przygotowane koszyki wielkanocne zostaną jeszcze poświęcone, a potem już uroczyste śniadanie, w którym ważną rolę odegra pewien folklorystyczny element. A także specjalni goście, poznani jeszcze podczas pobytu w Ustroniu. Oczywiście nie może tego dnia zabraknąć osobliwych, bardzo osobistych życzeń, jak i tradycyjnych wielkanocnych zabaw, konkursów oraz kulturowych rytuałów. Ostatni akt to już wspólne ognisko, które również dostarczy wszystkim przybyłym sporo emocji, odrobiny refleksji, jak i szczyptę nostalgii.
"Sanatorium miłości" Święta, święta, cz. II - TVP1, 18:30

Umierający cesarz Marek Aureliusz chce uczynić generała Maksimusa następcą. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala, skazując generała i jego rodzinę na zagładę. Maksimusowi cudem udaje się uciec. Jednak wojownik trafia do niewoli, gdzie zostaje wyszkolony na gladiatora. Powraca do Rzymu, by pomścić zamordowanych bliskich.
"Gladiator" - TV Puls, godz. 20:00

Po powrocie do domu Maria ostro kłóci się z Adamem i gdy zdradza ukochanemu, że ostatnią noc spędziła w Warszawie - z Piotrem - jej partner od razu wybucha zazdrością. A podczas kolejnego spotkania z Nowackim… doktor Żmuda rzuca się na rywala z pięściami. Tymczasem Weronika i Szarek ścigają podpalacza, który grasuje w okolicy Kazimierza. Mężczyzna zostawia ładunek wybuchowy w opuszczonej fabryce za miastem - nieświadomy, że w budynku spotykają się wagarowicze z lokalnej szkoły. A mały Grześ trafia na miejsce razem z Matyldą i jej kolegami.
'W rytmie serca" odcinek 48. - Polsat, godz. 20:00

W grze o tytuł MasterChefa Juniora pozostało już tylko siedmiu uczestników. Po raz pierwszy w historii programu zawodników odwiedzi szef kuchni posiadający gwiazdkę Michelin. Gościem ćwierćfinałowego odcinka programu "MasterChef Junior" będzie bowiem Andrea Camastra. Kulinarny autorytet pokaże, jak przyrządza swoje autorskie risotto, w którym łączy smaki Włoch i Polski. Zadaniem młodych kucharzy będzie odtworzenie jego przepisu i udowodnienie, że potrafią gotować na najwyższym, światowym poziomie.
"MasterChef Junior 4" odcinek 8. ćwierćfinał - TVN, godz. 20:00

Ania i Mania szykują się do matury. Po egzaminach Mania jest zdecydowana wrócić do Brwinowa, Anię bardziej niż stabilizacja, pociąga dalsza edukacja. Ty zawsze byłaś ta zdolniejsza, więcej chciałaś, mówi jej w szczerej rozmowie Mania. - Zostaniesz w Warszawie, będziesz kimś. Ja chcę zostać tu, mieć dom, rodzinę, dzieci. Paweł po raz kolejny próbuje zawalczyć o Anię i wpłynąć na zmianę jej planów. Odwiedza ją w Warszawie, ale niewiele udaje mu się ugrać. Ania pilnie przygotowuje się do matury. Szybko zyskuje nowych mistrzów, których dorobek życiowy jej imponuje. W szkole poznaje Janusza Korczaka, w Instytucie Pedagogicznym, Marię Grzegorzewską. Nauka pochłania ją do tego stopnia, że mimo próśb Pawła, nie przyjeżdża na świąteczny festyn do Brwinowa. Tymczasem właśnie tam, po raz pierwszy publicznie swoje rysunki prezentuje Łucja...
"Stulecie Winnych" odcinek 8. - TVP1, godz. 20:10

W niedzielę wielkanocną poznamy zwycięzców pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance”. W wielkim finale, o nagrodę główną - 100 000 zł na cele charytatywne, walczyć będą Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Finałowy odcinek jak zawsze poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.
"Dance Dance Dance" FINAŁ - TVP2, godz. 20:55

John budzi się w szpitalu. Są przy nim dzieci. Mężczyzna jest coraz bliżej zupełnego zaprzepaszczenia swojej szansy na przeszczep, a tym samym rozpadu łańcucha. To od niego zależy, czy dojdzie do operacji. Między Olgą a Marcinem tworzy się nić porozumienia. Oboje przeżywają swoje osobiste dramaty związane z przeszczepem. Widać, że stają się sobie coraz bliżsi. Mężczyzna dzieli się z Olgą swoimi problemami. Czuje, że znajduje w niej zrozumienie. Od swojej żony oddala się coraz bardziej. Beata poznaje Pawła, syna Johna i mówi mu, że to ona ma dostać nerkę Olgi. Znajdują wspólny język.
"Szóstka" - TVN, godz. 21:25

Brian O'Conner i jego dziewczyna Mia Toretto doprowadzają do kraksy autobusu wiozącego skazanych do więzienia. W wyniku akcji z transportu ucieka brat Mii, Dominic "Dom" Toretto. Trójka spotyka się w Rio de Janeiro, gdzie dokonuje kradzieży trzech aut. Mia odjeżdża fordem GT40. Brian i Dominic zostają schwytani przez ludzi mafiosa Hernana Reyesa. Agent Luke Hobbs z Diplomatic Security Service ściga złodziei. Dominic i Brian decydują się na ostatnią akcję - postanawiają obrabować Reyesa. Boss trzyma gotówkę w 10 różnych miejscach w mieście.
"Szybcy i wściekli V" - TVN7, godz. 21:40

Po tragicznej śmierci rodziców Jacob Jankowski porzuca studia weterynaryjne i stara się znaleźć nowy cel w życiu. Dołącza do członków wędrownego cyrku i poznaje piękną Marlenę. Między dwojgiem młodych ludzi budzi się namiętne uczucie, które jest z góry skazane na porażkę - kobieta jest zamężna, a jej mężem jest szef trupy, charyzmatyczny i agresywny August.
"Woda dla słoni" - TVP1, godz. 22:50

Finał tanecznego show, biesiadowanie z kuracjuszami oraz filmy i seriale w Niedzielę Wielkanocną w TV!Zobacz więcej

Program TV na Poniedziałek Wielkanocny

W Lany Poniedziałek w tv doskonała rozrywka dla całej rodziny. Począwszy od świetnych bajek, z klasycznym "Królem lwem" na czele, przez seriale i nowy odcinek finałowego sezonu "Gry o tron", po zerowy odcinek nowej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wśród filmów m.in. "Ben Hur", "Vinci" i "Nocny pościg".

W królewskiej rodzinie lwów Mufasy i Sarabi rodzi się przyszły władca, Simba. Jego narodziny krzyżują plany brata króla Mufasy, Skazy, który chciał objąć tron. Podstępem zabija on brata, a o jego śmierć oskarża Simbę. Wygnane z królestwa młode lwiątko poznaje surykatkę Timona i guźca Pumbę. Mija kilka lat. Pewnego dnia Simba spotyka przyjaciółkę z dzieciństwa, Nalę, w której zakochuje się z wzajemnością. Dowiaduje się od niej, że królestwo podupadło, a mieszkańcy cierpią niedostatek. Simba postanawia odzyskać tron z pomocą przyjaciół.
"Król lew" - TV4, godz. 15:30

Bella jest piękną i wrażliwą dziewczyną, która mieszka z ojcem Maurycym w małej francuskiej wiosce. Pewnego dnia mężczyzna zostaje uwięziony w magicznym zamku przez mieszkającą tam bestię. Aby go uwolnić, Bella ofiarowuje gospodarzowi własną wolność. Dziewczyna dostaje komnatę na zamku, gdzie usługują jej zaczarowane przedmioty: zegar Trybik, świecznik Płomyk i miotełka Puf Puf. Chcąc ratować córkę, Maurycy prosi o pomoc myśliwego Gastona, który pragnie ożenić się z Bellą. Tymczasem dziewczyna odkrywa, że potwór nie jest taki straszny.
"Piękna i bestia" - Polsat, godz. 19:55

Ella jest córką kupca, który po śmierci ukochanej żony postanawia ponownie się ożenić. Gdy mężczyzna nie wraca z jednej z wypraw, dziewczyna zostaje na łasce okrutnej macochy i jej córek. Ella jednak nie traci pogody ducha. Pewnego dnia spotyka w lesie księcia, ale nie zdaje sobie sprawy z jego pochodzenia. Ten, by zobaczyć się jeszcze raz z uroczą nieznajomą, urządza bal, na który zaprasza wszystkie panny. Macocha nie godzi się na to, by Ella towarzyszyła siostrom. Wróżka chrzestna pomaga dziewczynie, a udział w balu odmienia jej życie.
"Kopciuszek" - TVN, godz. 20:00

Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia.
"Gra o tron" odcinek 2, sezon 8. - HBO, godz. 20:10

Jerozolima, początek pierwszego stulecia naszej ery. Czasy są niespokojne. Do miasta przybywa Messala, który chce stanąć na czele legionów rzymskich i rozprawić się z buntownikami. Brat Messali, bogaty kupiec Ben Hur, odmawia pomocy w zdławieniu powstania. Oskarżony o zdradę, zostaje skazany i zmuszony do wykonywania ciężkich prac. Ben Hur stara się przetrwać, motywowany myślą o zemście i powrocie do ukochanej kobiety. Pewnego dnia perspektywa wyrównania rachunków staje się realna.
"Ben Hur" - TVP2, godz. 20:15

Program, w którym pięciu rolników szuka miłości życia. Mają wszystko - dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko partnerki, która zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego.
"Rolnik szuka żony" - TVP1, godz. 20:15

Maria Magdalena sprzeciwia się tradycji i bliskim, którzy zaplanowali dla niej małżeństwo. Dołącza do ruchu społecznego stworzonego przez Jezusa z Nazaretu. Wraz z nim i apostołami młoda kobieta wyrusza w podróż do Jerozolimy. Maria od początku rozumie, że Jezus nie zostanie liderem żydowskiego powstania, a jego misja ma inny, duchowy wymiar. Film w nowy sposób przedstawia wydarzenia znane z Biblii, jak i postać Marii z Magdali, która wytrwale towarzyszyła Jezusowi, była świadkiem dokonanych przez niego cudów i męczeńskiej śmierci.
"Maria Magdalena" - CANAL+, godz. 21:00

Robert Cumiński, złodziej dzieł sztuki, wychodzi z więzienia z powodów zdrowotnych. Zwolnienie aranżuje "Gruby", paser, który zleca "Cumie" kradzież legendarnej "Damy z łasiczką" Leonarda da Vinci z Muzeum Czartoryskich. Złodziej zwraca się o pomoc do dawnego kolegi, "Szerszenia". Nie wie, że ten wycofał się z branży i pracuje w policji. Choć zgadza się na udział w akcji, planuje ochronę skarbu przed grabieżą. W tym celu zamierza zlecić wykonanie kopii obrazu. Fałszerz Hagen poleca mu Magdę, studentkę ASP.
"Vinci" - TVN 7, godz. 21:00

60-letni Bill Bryson jest autorem książek podróżniczych. Po 20 latach wraca do Stanów Zjednoczonych. Chcąc na nowo poznać ojczysty kraj, postanawia pokonać trudny i niebezpieczny szlak przez Appalachy. Żeby uspokoić żonę, która martwi się o jego bezpieczeństwo, Bill zamierza znaleźć towarzysza podróży. Wyzwanie podejmuje jego dawny druh, Stephen Katz. Wędrówka jest bardziej wyczerpująca, niż się wydawało. Mężczyźni spadają ze stromego zbocza w przepaść i nie potrafią wydostać się z urwiska.
"Piknik z niedźwiedziami" - TVP1, godz. 21:20

Jimmy Conlon, brooklyński gangster i płatny zabójca, powoli kończy karierę. Jest zmęczony pracą, a policja coraz bardziej depcze mu po piętach. Pewnego dnia dowiaduje się, że współpracownik chce zlikwidować jego syna Mike'a, którego Jimmy przed laty opuścił.
"Nocny pościg" - TVN Fabuła, godz. 22:50

Rolnicy wciąż szukają żony, a gra o tron toczy się dalej. Co oglądać w Wielkanocny Poniedziałek w TV?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pozjadaliście rozumy i litery (gość)

    A co to za twór "anatorium miłości"...

    20.04.2019 18:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×