Program TV na Wielki Piątek, 14.04.2017. Co warto obejrzeć w TV? [HITY DNIA]

Program tv na Wielkie Piątek w Telemagazyn.pl! Sprawdź, co oprócz transmisji drogi krzyżowej z papieżem Franciszkiem będzie można obejrzeć w Wielki Piątek!

Multimedia

Program tv na Wielki Piątek, 14 kwietnia 2017:

Oparta na faktach, widowiskowa opowieść o załodze statku kosmicznego Apollo 13, która stara się ze wszystkich sił bezpiecznie wrócić na Ziemię. 1970 rok, w kosmos wyrusza amerykański statek Apollo 13. Kapitan Jim Lovell oraz jego załoga - Jack Swigert i Fred Haise - mają odbyć rutynowy lot na Księżyc. Niestety, trzeciego dnia podróży wybucha zbiornik z tlenem. Od tej pory wszystko się komplikuje. Astronauci walczą o życie, a pracownicy NASA robią wszystko, by sprowadzić ich bezpiecznie na Ziemię. Oparte na faktach, widowiskowe kino najwyższej próby. W filmie laureata dwóch Nagród Akademii Rona Howarda ani przez chwilę nie brakuje emocji, a perypetie bohaterów feralnej misji śledzi się z niesłabnącym napięciem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Apollo 13" - TV4, godz. 20:00

Poł roku po skoku w Rio ekipa jest rozproszona po świecie. Dom i Elena mieszkają na Wyspach Kanaryjskich razem z Brianem i Mią, którym urodził się syn. Han Lue i Gisele Harabo są w Hong Kongu, Tej Parker osiedlił się na Kostaryce, a Roman Pearce prowadzi życie podróżnika. Miliony z Rio sprawiają, że ich życie jest łatwe, ale fakt, że są poszukiwani sprawia, że ciągle muszą oglądać się za siebie. Tymczasem agent Luke Hobbs jest na tropie działającej w 12 krajach, niebezpiecznej organizacji przestępczej. Jak się okazuje, prawą ręką przywódcy gangu jest Letty, niegdyś ukochana Doma, który żyje w przekonaniu, że dziewczyna zginęła w wypadku samochodowym.
"Szybcy i wściekli VI" - TVN, godz. 20:00

Największe hity Disneya i przebiegłe pingwiny, czyli filmy dla dzieci na święta [GALERIA]Zobacz więcej

Reporter lokalnej stacji telewizyjnej - Bruce Nolan - jest niezwykle popularny. I choć czerpie satysfakcję ze swojej pracy, ma uroczą narzeczoną i ogólnie powodzi mu się całkiem nieźle uważa, że los jest dla niego niesprawiedliwy. Wkrótce nadchodzi najgorszy dzień jego życia, po którym wyrzuca Bogu, że nie ma pojęcia jak się zarządza wszechświatem. Ku wielkiemu zaskoczeniu Bruce'a, Bóg w odpowiedzi postanawia... obdarzyć go na tydzień swoją mocą i sprawdzić jak sobie poradzi na jego miejscu! Czy Bruce będzie lepszym Wszechmogącym, czy skończy jedynie na spełnianiu własnych zachcianek?
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Bruce Wszechmogący" - Polsat, godz. 20:00

Ziemia w przededniu potopu jest miejscem ogarniętym złem, podłością i przemocą, zaludnionym przez upadłych potomków Kaina oraz gigantów przypominających skalne golemy. Ostatnim prawym człowiekiem jest Noe, były wojownik, mag i uzdrowiciel, który pragnie jedynie spokojnego życia u boku żony Naameh i trzech synów: Sema, Chama i Jafeta. Noe nie zaznaje jednak spokoju. Co noc nawiedza go sen o katastrofalnej powodzi, która niszczy wszelkiego istnienie. Matuzalem uświadamia Noemu, że jest świadkiem proroctwa. Noe zdaje sobie sprawę, że Stwórca, który postanowił oczyścić świat ze zła, daje mu szansę ocalenia życia. Buduje więc ogromną arkę, by zgromadzić na niej po parze każdego gatunku istot. Wierzy, że to polecenie Boga i wykonuje je z niezachwianą wiarą i ufnością.
"Noe: Wybrany przez Boga" - TV Puls, godz. 20:00

Francja początków XIX wieku. Edmund Dantes i Fernand Mondego są przyjaciółmi od dziecka. Młodych żeglarzy wiele jednak różni: pierwszy jest spokojny i prostoduszny, drugi ma naturę zawistnika i intryganta. Dzieli ich też uczucie do pięknej Mercedes - kochają ją obaj, ale ona odwzajemnia tylko miłość Edmunda. W czasie jednej z morskich podróży przyjaciele trafiają na wyspę, na której jest więziony Napoleon Bonaparte. Ten wręcza Edmundowi list prosząc o dostarczenie go jego przyjacielowi. Ta pozornie niewinna przysługa staje się pretekstem do oskarżenia młodego mężczyzny o zdradę stanu i zesłania go do ciężkiego więzienia w zamku If.
"Hrabia Monte Christo" - TVP2, godz. 20:05

Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka zostanie odprawiona w Wielki Piątek, 14 kwietnia o godz. 21:00. Nabożeństwo tradycyjnie odbędzie się w ruinach rzymskiego Koloseum, niedaleko Watykanu. To piąta Droga Krzyżowa pod przewodnictwem papieża Franciszka. W czasie nabożeństwa papież niesie drewniany krzyż upamiętniający ukrzyżowanie Chrystusa. Uczestnicy Drogi Krzyżowej zatrzymują się przy 14 stacjach.
"Droga Krzyżowa - transmisja z Watykanu" - TVP1, godz. 20:55

Programy rozrywkowe i filmy na święta. Sprawdź, co obejrzeć w Niedzielę Wielkanocną! [GALERIA]Zobacz więcej

"Skazany na śmierć" powraca z 5 sezonem. Sara i Lincoln, przekonani o śmierci Michaela, próbują na nowo ułożyć sobie życie. Pewnego dnia odkryją jednak, że Scofield przeżył i przebywa w więzieniu w Jemenie. Postanawiają raz jeszcze zorganizować brawurową ucieczkę, która okaże się zaledwie początkiem skompilowanej intrygi. W nowej serii pojawią się także inni, dobrze już znani bohaterowie. Wśród nich m.in. "T-Bag" Bagwell, Fernando Sucre, Benjamin Miles "C-Note" Franklin czy agent Paul Kellerman.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ SERIALU
"Skazany na śmierć: Sequel" - Canal+, godz. 21:00

Oparty na prawdziwych wydarzeniach thriller w reżyserii Bena Afflecka. Historia tajnej operacji ratowania sześciu pracowników ambasady amerykańskiej, którzy stali się zakładnikami w ogarniętym rewolucją Teheranie w 1979 roku. Film zyskał wielkie uznanie na świecie, zyskując m.in. 34 nominacje do prestiżowych nagród filmowych, w tym 7 nominacji do Oscara. "Operacja Argo" stała się też sensacją gali Złote Globy 2013 zdobywając 2 statuetki - dla najlepszego dramatu i reżysera. "Operacja Argo" trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty!
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Operacja Argo" - TVN7, godz. 22:20

W Gotham City wciąż jest niebezpiecznie. Mimo iż Batman/Bruce Wayne z pomocą porucznika Jima Gordona i prokuratora okręgowego Harveya Denta zdołali rozbić najgroźniejsze organizacje przestępcze, na horyzoncie pojawia się nowy, szczególnie niebezpieczny wróg, znany mieszkańcom Gotham jako Joker. Ten przebiegły i bezwzględny psychopata zamierza doprowadzić miasto do anarchii, a Batmana zmusić do przejścia na ciemną stronę mocy i sprawić, by stał się złoczyńcą wszech czasów. Siódmy pełnometrażowy film o niezwykłych przygodach Człowieka-Nietoperza, postaci stworzonej przez legendarnego twórcę komiksów Boba Kane'a.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Mroczny rycerz" - TVN, godz. 22:35

Ryan i Emily wraz z córeczką przeprowadzają się do nowego domu. Ich radość nie ma końca. Po jakimś czasie znajdują w budynku stare kasety wideo oraz tajemniczą kamerę. Okazuje się, że za jej pomocą można rejestrować zjawiska paranormalne. Rodzina z przerażeniem odkrywa, że w domu mieszka starożytny demon. Co gorsza, pragnie zawładnąć duszą ich małej córki… Kolejna część popularnej serii o duchach oraz innych zjawiskach paranormalnych, której esencją jest iluzja amatorskości i dokumentalizmu. W roli reżysera zadebiutował Gregory Plotkin, który pracował jako montażysta przy poprzednich częściach cyklu. Pełna napięcia opowieść charakteryzuje się sugestywnym, złowrogim klimatem i wciągającą fabułą.
"Paranormal Activity: Inny wymiar" - HBO, godz. 23:00

Zobacz galerię

PEŁNY PROGRAM TV NA WIELKI PIĄTEK, 14.04.2017 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×